Stosunek do depeszów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Home
Posty: 416
Rejestracja: 11 lut 2005 16:46
Lokalizacja: Poznań

Stosunek do depeszów

Post 08 maja 2005 19:57

Jak w waszym środowisku odbierani są depeszowcy? Czy jest tak, ze jesteście traktowani "inaczej" ze względu na muzyke jakiej słuchacie?
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 08 maja 2005 22:12

Ze mnie sie kumple smieja ze slucham dm... zreszta kiedys wpadli na dm party do 501, to od tamtego czasu prosza zebym do nich dzwonil, jezeli znowu bedzie taka impreza :P

ale juz nie dlugo nie bede musial ich ogladac
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy
Kontakt
Strona WWW

Post 08 maja 2005 22:38

ze mnie tez czasem leją, a ja leje ich :x
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 09 maja 2005 10:13

Ja również jestem dumna, że słucham DM. Mimo, że w moim otoczeniu raczej wszyscy traktują ten zespół jak coś co było i nie wróci... Nie przekonuje ich nawet fakt nagrywania przez DM nowego albumu. Dla nich Depeche's są już dawno historią, legendą. I dlatego się dziwią... jak można tego słuchać :). Cóż...
P.S. Dave ma dzisiaj 43-cie urodzinki :D o czym na 101% wszyscy wiedzą z pewnością :).
Awatar użytkownika
Bojdis
Posty: 400
Rejestracja: 23 mar 2005 17:30
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Skotschau / Hafnarfjordur

Post 09 maja 2005 10:53

Mnie to nie wzrusza! Ide miastem w koszulce z dużym napisem DM z czarnymi włosami, krzyżykiem, no i ludzie się gapią. Ale przywykłem do tego i nie zwracam już na to uwagi. Mam ich "gdzieś" i wręcz jestem dumny z tego.
Awatar użytkownika
Depeche Girl
Posty: 53
Rejestracja: 24 kwie 2005 16:22
Lokalizacja: z Pocoyou (street)

Post 09 maja 2005 16:41

Wszystko zależy od upodobań i poziomu kultury ludzi z naszego otoczenia. Czasami spotykam się z sympatią i to jest bardzo miłe, ale czasami ludzie źle mnie identyfikują i niesprawiedliwie oceniają. Np. tydzień temu jechałam autobusem. Na pewnym przystanku wsiadło trzech dresiarzy. Spojrzeli na mnie i jeden z nich zarechotał: "O! Patrzcie, mały szatan, buehehehe". Ja sie patrzę :> i myślę: "O! Bezmózgie Yeti". Szczerze mówiąc zwisa mi i powiewa co o mnie mówią i myślą.
Awatar użytkownika
LeniDM
Posty: 212
Rejestracja: 30 mar 2005 20:49
Lokalizacja: Brzeszcze

Post 09 maja 2005 17:08

Patrzą dość dziwnie, nie wiem nawet czy bardziej przychylnie czy niestety nie ale np w mojej klasie koleżanki proszą mnie o płyty bo się zakochały w Enjoy the Silence :lol:
A dziś kolega jak zobaczył mnie całą na czarno w skórzanej kurtce powiedział że wyglądam jakbym z mafii była :o :lol:

Raz spotkałam się z bardzo niemiłym przypadkiem, szłam ulicą i na spodniach miałam naszywkę. Stały 3 osoby z naszywkami "Ludzie przeciwko rasizmowi", zobaczyli moją naszywkę i zaczęli wołać: Depeche Mode ha ha ha, dobre hahah... nawet się nie odwróciłam... bo po co przyjaciele? ;)
Awatar użytkownika
Home
Posty: 416
Rejestracja: 11 lut 2005 16:46
Lokalizacja: Poznań

Post 09 maja 2005 20:15

No to teraz ja... u mnie depesze są traktowani jak dziwolągi... hehe ale to mnie nie zraża :lol:
Awatar użytkownika
Druidess
Posty: 68
Rejestracja: 26 kwie 2005 12:14
Lokalizacja: skąd sie da ;)

Post 10 maja 2005 09:31

Home, u Ciebie, to znaczy gdzie? Jakoś nie spotkałam sie w Poznaniu z ogólną nieprzychylnością ludzi w stosunku do depeszyzmu, zaryzykowałabym nawet stwierdzenie że Pozek to jedno z naszych miast "kolebek" :tak:
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 10 maja 2005 12:02

Ja się nie spotkałam z jakąś niechęcią. :nie:

Zazwyczaj spotykałam się z ciekawością, bo ludzie niewiele o nas wiedzą. I z chęcią opowiadałam im o nas i zawsze podkreślałam i podkreślam do tej pory, że jestem depeszką. Jestem po prostu tego bardzo dumna.

Spotykam się naprawdę z przychylną reakcją, a w najgorszym wypadku z obojętnością.
Awatar użytkownika
Verrine
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2005 19:00
Lokalizacja: Międzyrzecz

Post 10 maja 2005 22:34

ja nie mam problemów, jestem dumny z tego że jestem depeszem, i wszyscy mnie z tym kojarzą i o dziwo, okazuje się, że większośc zna i szanuje DM... miłe uczucie... moi kumple z kapeli - metale chcą nagrać covery dream on, dreaming of me, phographic i never....
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 12 cze 2005 22:04

No ja niedługo słucham DM, ale starzy znajomi patrzą na mnie jak na wariatkę:) A jak mówię, że chce jechać na zlot albo podniecam się koncertem, to rysuja sobie kółko na czole.... ale to raczej tak sympatycznie, bez złośliwości. A w pracy mam wsparcie - kumpla Depesza:) I tez jest spoko.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 17 lip 2005 13:46

Wybierając się na majowe MSGP i idąc ulicami Warszawy, natrafiłem (a raczej zostałem zatrzymany) przez jakiegoś typka, który coś tam chciał… (mniejsza z tym). Kiedy koleś zobaczył różyczkę na mojej koszulce i ramonezkę, zaraz zaczął nadawać na dobrych falach. ;) Na chwile się zatrzymałem i zaczęliśmy rozmawiać o Depeche Mode. Dodam, że gość był metalem. :P Ogólnie rzecz biorąc, nigdy się nie spotkałem osobiście z jakąś niechęcią czy wręcz wrogością w stosunku do mojej osoby.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 17 lip 2005 15:41

Ja za bardzo nie patrzę na to czy ktoś lubi DM czy nie. Nie słucham także opinii na temat zespołu ( opinii ludzi, którzy nie słuchają DM). Bo to i tak nic nie zmieni, a po co się niepotrzebnie denerwować.
Jak mówię, że wydałem na bilet prawie 200 zł to przeważnie niedowierzają, że można tyle wydac na bilet :P
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 20 sie 2005 20:16

Czy slyszeliscie moze jakies brzydkie hasla wypowiadane o fanach DM? Ja mam tu takie jedno, troche stare:

"buty glany, krotko sciety idzie depesz pierdzielnięty" :twisted:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 20 sie 2005 20:38

Hmm gdzieś już tutaj na forum spotkalem podobny temat...
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 20 sie 2005 20:39

Trudno, najwyzej to skasuja ;)
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 sie 2005 21:10

slick pisze:Wybierając się na majowe MSGP i idąc ulicami Warszawy, natrafiłem (a raczej zostałem zatrzymany) przez jakiegoś typka, który coś tam chciał… (mniejsza z tym). Kiedy koleś zobaczył różyczkę na mojej koszulce i ramonezkę, zaraz zaczął nadawać na dobrych falach. ;) Na chwile się zatrzymałem i zaczęliśmy rozmawiać o Depeche Mode. Dodam, że gość był metalem. :P Ogólnie rzecz biorąc, nigdy się nie spotkałem osobiście z jakąś niechęcią czy wręcz wrogością w stosunku do mojej osoby.
uwierz, na poczatku lat 90 nie raz ucieklaem prze dmetalami by po pysku nie dostaci chronic swoje naszywki, plakietki, koszulki, pozniej te zaczepki wymarly smiercia narutalna...i depesze i metale tak naprawde przeszli do lamusa torujac droge innym "grupom charakteryzujacych sie czyms tam"
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 20 sie 2005 22:02

Mnie tylko najbardziej śmieszy jak ludzie myślą, że Depeche Mode to metal!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 20 sie 2005 22:06

DMartyna pisze:Mnie tylko najbardziej śmieszy jak ludzie myślą, że Depeche Mode to metal!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Cos Ty! :shock: :shock: :shock: Pierwsze slysze takie porownanie.
ODPOWIEDZ