Stosunek do depeszów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 21 gru 2006 12:20

ja się nie spotkałem z jakimiś przejawami niechęci do DM wśród moich znajomych (większość lubi, zna i szanuje) a ci co nie lubią nie wypowiadają się negatywnie
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 1492
Rejestracja: 20 sty 2006 19:08

Post 21 gru 2006 12:34

Podobnie jest/ bylo u mnie. Nie spotkalam sie jeszcze z negatywnym nastawieniem ze strony moich znajomych. A juz szczegolnie milo wspominam ludzi z 'branzy' hip hopowej, ktorzy wpadali do mnie na male % i sami prosili abym wlaczyla DM. Nie ukrywam, cieplej mi sie wowczas na serduchu robilo.
W chwili obecnej znajomi czesto sami przychodza do mnie i prosza o plytki z DM, co niezwykle mnie raduje.

A nie, przepraszam... Raz jeden pajac negatywnie wypowiedzial sie o DM w mojej obecnosci. To bylo przed koncertem w Katowicach, powiedzial ze DM jest glupie i po co wydaje kase na bilet. Przemilczalam sprawe, ale dalej mnie to 'gryzlo', wiec po powrocie z koncertu zapytalam sie go jakie zna utwory DM na podstawie ktorych wyrobil sobie taka opinie. Odpowiedzial ze zadnego... No i sprawa byla jasna :grins:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 21 gru 2006 16:03

Jeśli spotykam sie z negatywnymi wypowiedziami na temat Depeche Mode poprostu to zlewam nigdy nie daje sie sprowokować do jakiejs bezsensownej wymiany zdań, a w szczególności z osobami które o DM wiedzą tyle co nic, a jedyny kontakt z ich nuzyka to gdzies zasłyszny w radio jeden czy dwa kawałki.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 21 gru 2006 16:16

mój brat ciągle się ze mnie naigrywa, i mówi że DM to "czarne swetry" :lol: nie wiem o co mu chodzi, jeszcze nie widziałem żeby się tak ubierali, rozumiem "czarne skóry" ale swetry?
no i oczywiście nie mogę słuchać DM na kompie gdy jest w pokoju bo mnie zruga a to jego pokój niestety, czasem pozostaje więc mp3-ka. Nie rozumiem jednak skąd te 'czarne swetry"? jest starszy, ma 26 lat, może widział kiedyś jakiegoś fana tak ubranego z plakietką wpiętą na przedzie i ma teraz sterotypowe podejście :|
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 21 gru 2006 16:41

uważa że wirtuozeria jednego klawisza i nic więcej, a Dave ma głos gorzej niż zwykły. generalnie mówi na nich 'stare tostery'. i jest święcie przekonany, że pralka wydaje więcej dźwięków niż DM
Zgadzam się :grins: a co... Z całego serca chrzanię to co inni mówią na DM, bo sam obśmiewam różnego typu Mandaryny, Elektrody i inne odpady radioaktywne wyprodukowane w ostatnich latach :) Jak komuś przeszkadza, że Dejw ma już lekko zjechany głos, albo że Rudy umie zazwyczaj grać tylko na jednym palcu to życzę zdrowia...
slick pisze:Mnie osobiscie satysfakcjonuje fakt, ze kolega ktory sie ze mnie nabija (bo slucham depeszuff) sam slucha "hitow z eski" i z otwarta szyba (w zimie) jezdzi po wroclawiu. Coz mozna rzec - lol. :)
Dobre to :D
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 21 gru 2006 17:20

w ogole nie widze problemu :o czym wy sie tak przejmujecie?
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
słuchacz
Posty: 115
Rejestracja: 18 gru 2006 21:44
Lokalizacja: POZNAŃ

Post 21 gru 2006 20:13

u mnie to jest tak że mówią "e tam cos takiego??" a naprawde tego nie znają wogle...

ale trzeba takim osobom pokazac wspaniałośc muzyki Depeche Mode i wtedy zrozumieją i nie bedą tak mówić :)
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 22 gru 2006 11:58

Nic na siłe, każdy ma jakieś zdanie, ale znaczące jest tylko te które jest poparte jakąś wiedzą.
Awatar użytkownika
słuchacz
Posty: 115
Rejestracja: 18 gru 2006 21:44
Lokalizacja: POZNAŃ

Post 22 gru 2006 21:33

dokładnie, tak wlaśnie!!
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 22 gru 2006 21:45

Tyle, że w większości przypadków te osoby które posłuchały trochę DM/znają ich, już ich tak bardzo nie krytykują.
Awatar użytkownika
Depecha
Posty: 209
Rejestracja: 30 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt
Strona WWW

Post 23 gru 2006 22:07

Dzięki za rady! To nie będzie proste tego olać, bo Michał właśnie nie tyle bluzga wieśniacko na DM, co próbuje mi na spokojnie ostatnio wpoić niechęć do DM, ich "wady" i "bezsens muzyki". Postaram się go nie słuchać, chociaż trudno będzie.
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 24 gru 2006 21:22

Młody pisze:Tyle, że w większości przypadków te osoby które posłuchały trochę DM/znają ich, już ich tak bardzo nie krytykują.
Zgadzam się. Pare dni temu pewien koleś który jeszcze niedawno nadawał na DM a mojej obecności że są tacy i owacy pyta się mnie czy zgrałabym mu jakes kawałki dm-te najbardziej znane bo stwierdził że enjoy the silence to fajny kawałek i chciałby choć troche poznać ich muzyke. A jeszcze niedawno wyzywał ich od ped.... Jednak to że jakos cieplej zaczał się wyrażac o dm to w sumie moja zasługa bo ględziłam mu czasem o dm aż do znudzenia... i jednak poskutkowało. Mówie mu że było by miło jakby tak zaczął słuchać dm na poważnie a nie tak dla picu. :D
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 25 gru 2006 19:41

Tak. :D I kto kogo chce przekonywać :lol: Wystarczy trochę silnej woli i jednak można zauważyć że DM potrafią grać :)
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 25 gru 2006 20:24

no potrafią grac i to jak :lol: :lol: ciekawa jestem czy to będzie chwilowa fascynacja czy coś więcej.w każdym razie fajnie by było jakby jakiś depesz w okolicy się znalazł bo cos ich tu mało.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 25 gru 2006 20:31

Zdecydowanie mało i u mnie :| W świetle ostatniej afery na nowo zastanawiam się nad tym jaki stosunek mają do siebie sami depesze. Niby wszyscy mówią jacy to jesteśmy zgrani, jak sobie na wzajem pomagamy, ale jednak nawet w święta nie możemy przestać obrzucać się gównem... szkoda.
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 25 gru 2006 20:37

shame
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 25 gru 2006 22:06

I tak oto Montana po raz kolejny daje nam przykład wzorowego zachowania pomiędzy depeszami :) Wszystkim zamieszanym w aferę gratulujemy wzorowej postawy obywatelskiej.
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 25 gru 2006 22:10

W South Parku matki spiewaly "Blame Canada" to ja moge sobie zanucic "Blame Montana" ;(

Notabene...niedaleko pada jablko od jabloni ;(
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 25 gru 2006 22:14

Młody pisze:I tak oto Montana po raz kolejny daje nam przykład wzorowego zachowania pomiędzy depeszami :) Wszystkim zamieszanym w aferę gratulujemy wzorowej postawy obywatelskiej.
Kurka wodna żeby depesz z depeszem się żarł to przechodzi ludzkie pojęcie. :papa:

See you amico, ale tylko do jutra.
Awatar użytkownika
Muchozolkaa
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2006 18:22
Lokalizacja: Kwidzyn

Post 28 gru 2006 23:39

Wow. Ale ładny? On jest... Brak mi słów. Jak poszłam do szkoły nowej to w klasie dopiero poznali DM, ale teraz wszyscy znają.
ODPOWIEDZ