Dzisiaj jest 21 lip 2018 03:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Skład zespołu.
Nowa osoba powinna wstąpić w szeregi Depeche Mode 25%  25%  [ 14 ]
Niech zostanie tak jak jest 75%  75%  [ 43 ]
Liczba głosów : 57
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

No wlasnie....facet mial talent od Bozi,tego nie wystarczy sie nauczyc :roll:
Urzadzenia same niczego nie wymysla,musi sie znalezc ktos ,kto dobrze pokieruje tym wszystkim,Alan-Wroc :!: :!: :!:
Jacku :arrow: wejdz na stronke Recoil,tam znajdziesz cos o Alanku,polecam!

Tytuł:
Wg mnie jest dobrze tak jak jest. Lepiej nie było.

Tytuł:
Clean
Clean
Awatar użytkownika

Może sie pojawić, oczywiście, pod warunkiem że to będzie Alan Wilder.
Inni kandydaci nie są brani pod uwagę, bo jeszcze by mogli coś spierniczyć w DM.

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

Z całą pewnościa Alan był lepszy z DM, kawalki Recoila nie mają już niczego chwytliwego, pojedyncze oczywiwscie tak, ale nie mozna na to patrzeć "masowo". Na zlot recoila pojade z uwielbienia do Alana, ale moj mozg jest za slaby, zeby jego teraźniejsza muzyke pojąć, troche mnie nudzi

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: BARREL OF A GUN
Nowa osoba w składzie może być - myśle , że by mi to nieprzeszkadzało . Tylko po co ???
Powrót Alana może być - tylko po co ???

Nowy członek zespolu potrzebowal by dobrych paru lat by mieć jakieś znaczące słowo dotyczące krztałtu muzyki , a Alan napewno nie czół by sie komfortow po powrocie do zespołu nie mając już takiej swobody działania jak przy swoim solowym projekcie .

Tytuł:
Clean
Clean
Awatar użytkownika

NIEEE NO bym zapomniała (skleroza dokucza w starczym wieku :D )
Sherwood idealnie by sie nadał, wszyscy słyszeli jakie cuda robił z 'Are People People'
TAK! Brawo, Brawo Sherwood :brawo: :brawo: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
Jestem wielkim fanem Alana i ciesze się ,ze się wydostał z tego bagna.
Tyranie za kase zblizoną do zarobku Fletchera, zero wsparcia ani entuzjazmu ze strony zespołu (oprócz Gahana) i cięzkie warunki pracy. Najlepsze co mógł zrobić to odejść. I raczej nigdy nie zasili już szeregów dM. Z prostej przyczyny. Bo Gore i Fletcher tego nie chca i tyle. Sam Wilder też zapewne by tego nie chciał. Wszystkim jęczącym o powrót Alana polecam dział Q+A na oficjalnej stronie Recoil. Mozna się sporo dowiedzieć...

Tytuł:
Pimpf
Pimpf
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Halo
Pewien etap został zamknięty, Alan nie wróci do zespołu. Skład koncertowy jest OK, nie sądzę, by ktoś nowy miał dojść. Obawiam się bardziej tego, czy panowie GGF jeszcze coś razem nagrają... :|

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
Tak jeszcze tylko dopowiem ,że w 2003 roku trąbiono (trąbił Gore a za nim Stelmach) ,że dM poszerzy się oficjalnie o Gordeno i Eignera.
Wczesniej myslałem ,ze jesli już to tylko Eigner (spekulowano o tym kiedy pojawił się na teledysku "Freelove"). A w koncu nic z tego nie wyszło nie wiadomo czemu.
Jak ktos kiedyś mówił od czasu odejscia Ala, jego miejsce zatępowane jest sztabem ludzi. Na tym etapie nie ma już chyba sensu przyjmowac nowych członków. Przed dM jeszcze ze 2 dobre albumy i finito. Nie chce żeby byli jak Rolling Stones, którzy niedłu zaczną na koncertach zbierać szczęki ze sceny...

Tytuł:
Depeche Mode skończyło się dla mnie 1 czerwca kilka lat temu kiedy dostałem list informujący o odejściu Alana z zespołu. (FC Bong rozsyłał list z treścią oświadczenia). Od tej pory ten zespół nie potrafi oczarowac mnie swoimi produkcjami. Owszem są piosenki lepsze lepsze bądź wybitne ale jest ich kilka... Ultry nie wysłuchałem nigdy całej bo mnie nudzi, Exciter jest fajny do połowy, Playing jest koszmarne - nudne, wtórne i bez pomysłu. Singles nie licze bo to koszmarek wydawniczy jak każde best of czy singles collection. Wydaje mi się, że są tylko dwie drogi, które mogłyby przywrócić dawny blask DM: powrót Alana (niemożliwe) lub zmiana składu na Gahan, Gore, Fletcher won, Eigner won, Gordeno zostaje plus dodatkowy klawiszowiec. I przede wszystkim Gore powinien odłożyć na bok gitarę bo gitarzysta z niego średni a ta gitara poza kilkoma chwytliwymi i rozpoznawalnymi elementami (Enjoy, Personal, I Feel You ) nic nie wnosi. Zawsze można puścić ją z taśmy na koncercie jeśli robi za tło a najczęsciej robi za tło w DM. A generalnie patrząc trzeżwo na temat to ten zespół zbliża się już do końca swojej kariery, kariery która powinna była się skończyć wraz z wydaniem albumu SOFAD - lepszej płyty nigdy już nie nagrają, to jest ich M-Everest... Wiem, że ciężko się czyta takie bluźnierstwa komuś kto jest fanem, fanatykiem itp itd. Ja patrzę już na to wszystko nico z boku, bardziej od strony kogoś kto sam ma zespół (choć skala kariery nie taka), od strony technicznej jako muzyk, marketingowej jako współmanager swojego bandu... Mam nadzieję, że nikogo nie uraziło to co napisałem. Taka jest moja opinia. Uwielbiam i szanuję to co zostało stworzone do roku 1995, akceptuję to co nagrywane jest od tej daty...

Tytuł:
New Life
New Life
Awatar użytkownika

no i kto nie tęskni za Alanem??? ;) chyba wszyscy :D ja bym wolała, żeby nikt nowy nie dochodził do zespołu.No bo jak po 25 latach kariery...?Chyba, że tym kimś miał by być Alan.Dla niego wyjątek ;) ale raczej nie liczę, żeby wrócił...nie, to na pewno niemożliwe...

Tytuł:
Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: ETS
Lepiej, żeby nikt nie dochodził do nich. BO po tylu latach pracy w tym składzie, nowa osoba, z nowymi pomysłami mogłaby zmienić ich brzmienie i to niestety na gorsze. Nie wtierdzę, że ktoś nie okazałby sie powiewem swieżego powietrza i sprawil, że zaczną tworzyc lepiej niż dotychczas, ale... To już nie byłoby to samo.

Tytuł:
Servant
Servant
Awatar użytkownika

powinno zostać tak jak jest... nie lubięzmian a i dotychczasowy układ i kompozycja dźwięku :D jest super... nic nie zmieniajcie

Tytuł:
Spanish Taster
Spanish Taster
Awatar użytkownika

Osobiście jestem za tym żeby DM zostało w takim składzie jaki jest obecnie.Oczywiście nie mam absolutnie nic przeciwko muzykom towarzyszącym czyli Eignerowi i Gordeno.Eigner jest świetnym perkusistą i ciesze się z faktu że tak długo towarzyszy DM na trasach.A co do Alana to chyba możemy zapomniec że kiedykolwiek zechce powrócić w szeregi DM. Alan jest zajęty przygotowywaniem w swoim studio Thin Line materiału na nowy album który ukaże sie prawdopodobnie na wiosne.

Tytuł:
Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: I Feel You
nie.

Tytuł:
Nie nowa. Stara, chodź wiem ,ze to raczej nie możliwe... Alan by mógł wrócić...

Tytuł:
Spanish Taster
Spanish Taster
Awatar użytkownika

Nie ma sensu już nikogo dołączać. Chyba, że Christiana. Natomiast jeśli miałby dojść ktoś zupełnie nowy (lub co gorsza z łapanki, kastingów, idoli i nie wiadomo czego jeszcze) to byłbym przeciw. Wątpię żeby i tak miał mieć duży wkład w powstawanie nowych kompozycji a jak dla mnie DM w trójkę sobie radzą (wiadomo, że Alana i tak ciężko byłoby zastąpić). Poza tym jak dla mnie koncepcja 3 członków zespołu + 2 dodatkowych sprawdza się wystarczająco dobrze żeby nie musieć ingerować w skład grupy.

Tytuł:
Puppet
Puppet
Awatar użytkownika

tym bardziej ze Christiana to wafel dave on się tam nadaje , albo inaczej on juz tam jest

Tytuł:
Has & Holds
Has & Holds
Awatar użytkownika

Dwa słowa: ALAN WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: world in my eyes.
nie no, Alan is Alan, nikt go nie zastąpi, fakt... ale Eigner z tą perkusją mnie oczarował na ONIP-ie, więc z gordeno mogliby zaisilić szeregi DM... a z drugiej strony pewnie nie przywyczaiłabym się... . lepiej niech tak będzie jak jest.

a co do płyt po odejściu Alana to. Ultra przynudza z deczka, bo chłopaki zbierali się do kupy. Exciter to jest dla mnie powrót w wielkim stylu, kocham ten album. a PTA jest ok, momentami nudna, poprostu brakuje jej powera, tak jak Ultrze.

chłopaki się starzeją ;(;(;(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]