Depeche Mode - Radio 2 Piano Room ft. Concert Orchestra

Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Depeche Mode - Radio 2 Piano Room ft. Concert Orchestra

Post 06 kwie 2023 14:14

Poniżej linki do tego zacnego występu:

Ghosts Again: https://www.youtube.com/watch?v=jD9e_nZ4y_c

Walking In My Shoes: https://www.youtube.com/watch?v=lok52VfIE_c

Sundown (cover version): https://www.youtube.com/watch?v=9gGUn2Qd59E
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 kwie 2023 14:24

Kurcze, zajebiście to wyszło. Nie wiem czemu, ale założyłem, że to będą po prostu zwykłe koncertowe wersje kawałków z orkiestrą, ale widać, że trochę się tutaj postarano i pokombinowano. Cieszę się, że pozbyli się tego całego szmelcu z taśmy DAT i pojechali w 100% na żywo. Bardzo satysfakcjonujące "Walking in My Shoes", nie spodziewałem się. Zwłaszcza Gahan dostarcza tutaj tak, jak na arenach już dostarczyć nie może. Największym zwycięzcą jest jednak "Ghosts Again", rozebrane z tych wszystkich tanich, pseudo-gotyckich brzmień z klawisza. Ok, może ta orkiestra brzmi momentami zbyt konwencjonalnie, ale dajcie spokój, takiego DM jeszcze nie mieliśmy. No i ujmujący jest ten Gahan, który wygląda i rusza się jak lekko podpity wujek (ale nie Wuja ;)), który usłyszał ulubioną piosenkę w tv xD

Ps. nie wierzę, że to piszę, ale gdyby oni chcieli wydać jakieś Depeche Mode Symfonicznie, to nie byłbym (po usłyszeniu w/w wykonań) z miejsca na nie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 06 kwie 2023 14:42

Dokładnie. Wszystkie dotychczasowe wersje studyjne typu "bare" wypadały świetnie. Gdyby wcześniej nagrali jakiś secik unplugged, lub zdecydowali się na taki obecnie, to myślę, że nie tylko my nie mielibyśmy nic przeciwko. Pewnie znalazło by się sporo mośków dla których byłoby to jakieś wynaturzenie i deprawacja tożsamości zespołu, ale ebał ich pies. Dla mnie bomba.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 07 kwie 2023 00:07

Ze tak powiem nareszcie. W RAH cos tam probowali, ale dopiero teraz prawdziwa perelka.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 07 kwie 2023 15:04

Całe osobne wydawnictwo w tym stylu to byłaby taniocha, natomiast jako ciekawostka i pojedynczy specjalny występ... przyjemne. Symfoniczny dodatek ujdzie, mnie raczej jara cała reszta. Przede wszystkim REWELACYJNY Gahan, który z tygodnia na tydzień robi mi wodę z mózgu, w takiej kondycji na żywo nie słyszałem go nigdy. Eigner i Gordeno wreszcie w swoich żywiołach.

Czekam na studyjne Sundown, bo tutaj wjeżdża amerykańska maniera aż do bólu.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 07 kwie 2023 18:38

Metoda na zwierzaka... nie gra symfoniaka 🤣🤣🤣
Enjoy The Silence