DX5

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

DX5

Post 23 cze 2009 13:47

Śledzę klipy tego Hiszpana od dawna, ale tym mnie rozjechał. Zrobił klona z Rose Bowl. :shock: Jestem w ciężkim szoku. Ma ręce tak samo zwinne jak Wilder. Mistrz klawiszy. Niech inni parapeciarze się od niego uczą.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 23 cze 2009 16:28

Po co szukac po hiszpanskich podworkach, jak na naszym tez jest pan, ktory imho jest absolutnym mistrzem ;)

Jexus -> http://www.youtube.com/user/Jexus

Ot taki maly OT ;)
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 27 cze 2009 14:50

No, "Everything Counts" z 101 w jego wykonaniu to mistrzostwo. Jeszcze szczególnie mi się podobało "Stripped". Wszystkie jego covery są genialne. Subskrybować kanał gościa, bo warto! ;)
Jari

Post 01 lip 2009 22:51

To co ten koleżka robi to nic bo ma do dsypozycji 3 klawisze i podkład z HDD.... Prawdziwy magik to jest pod innym linkiem. Facet pokazuje jaka moc drzemie w klawiszu firmy Kurzweil a konkretnie w K2600X VS .... Sam gra to co Pink Floyd grało w 9 osób :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=nWzB6QZ1 ... annel_page
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 lip 2009 23:18

Chciałbym zobaczyć jak Ty grasz na parapetach (może być jeden jak trzy to za dużo). A podkład z dysku? Gra jak trzeba. Wie co w tle, wie co z palca i robi to zajebiście dobrze. :mrgreen:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 01 lip 2009 23:23

Naprawdę chcesz? To wiesz co zaraz zobacze co ja tam mam nagrane z prób i specjalnie dla Ciebie zapodam... Nie musze się wstydzić swojej biegłości gry.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 lip 2009 23:26

No wrzuć, chętnie popatrzę / posłucham. Na koncercie Cabaret nie byłem, na żywo nie widziałem, to chociaż linkiem się zadowolę.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 02 lip 2009 00:08

Za chwilę umieszczę na serwerze pewien plik. Niestety jakość jest jaka jest, nagrywane aparatem chyba było ale za to jest co Cię interesuje: Jari grający na 2 parapetach do tego sam cały utwór i jeszcze wymyślający solo na żywo i do tego paluszki sfilmowane przez Cywila w czasie grania i rzucone na duży ekran.... I to wszystko na żywo. Styka? Nagranie pochodzi z próbu przed koncertem w Potsdamie, a piosenka to Dawn Mist Glowing (Hien przepraszam, ale w Łodzi zdecydowaliśmy się na jej pominięcie w secie ze względu na dany nam czas, teraz żałuję tego trochę...). Jeszcze raz sorry za jakość i kodowanie, ale na video to ja się znam jak dupa na wróblach....

ps: w końcówce nawet Nati sie załapała ze swoim śmiechem :D... kurde jakich to nagranie nabiera walorów historycznych.
Jari

Post 02 lip 2009 00:43

Proszę... zakodowałem na szybko jak umiałem... 20mb, jakość mizerna, wartość archiwalna, dowód, że Jerry grać potrafi swoje własne piosenki czego nie można np. powiedzieć o każdym, z, że tak powiem, klawiszowców Depeche Mode :8

http://www.cabaret.net.pl/DMGSoundcheckLive.wmv

ps: ściągać to kto chce bo za 24 godziny tego już nie będzie na serwerze....
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 02 lip 2009 01:27

Partie klawiszowe z koncertów DM są proste, sam kiedyś je wszystkie ograłem przy czym nie mam na to dowodów więc dupa zbita. Ale potwierdzi to każdy kto gra/grał na parapecie i sprawdzał DM. Pół godzinki ćwiczeń i każdy zagra EC na 2 łapy z zamkniętymi oczami.

@Jari - no nie da się ukryć, że żal dupe ściska. Dawn Mist Glowing to obok Checkpoint Charlie, pierwszy kawałek Cabaretu jaki poznałem. Ehh te wspomnienia. Zamawiam ten utwór na pierwszym koncercie C+ na jakim będe ;)
A videłko ściągnę z rana bo mam teraz transfer zapchany, mam nadzieję, że się załapie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 02 lip 2009 22:21

Ostatnia szansa na ściąganie bo po północy usuwam z serwera...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 paź 2009 17:43

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 09 gru 2009 00:16

Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 lip 2010 00:16

Dopiero goscia odkrylem i jestem pod wrazeniem. Jeden z najlepszych kawalkow to Nothing, pewnie tez dlatego, ze uwielbiam te piosenke. Jari, a to dla Ciebie, choc nie tylko:
http://www.youtube.com/user/DX5#p/u/17/ATQkCEJAiGU
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 26 lip 2010 23:50

Też ostatnio dokładniej przesłuchałem jego wyczyny i muszę powiedzieć, że parę utworów w jego wykonaniu naprawdę mi się podoba.
Najbardziej Stories Of Old, Freelove, Wrong, Precious i Dream On.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 24 lis 2010 08:26

DX5 playing Depeche Mode "Fly on the Windscreen"
http://www.youtube.com/watch?v=7F2qQVV-CDo&feature=sub

Mistrzowskie wykonanie!
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 24 lis 2010 11:05

Jak sam napisal Gordeano to jego friend, dlatego tez nie ma zamiaru grac dla DM. A moze Gordeano podrzuca mu jakies sampliki :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 09 gru 2010 00:45

To jest wypas, wczoraj dodane :) Tainted Love
http://www.youtube.com/watch?v=oBHhScpSIK4
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 12 gru 2010 22:13

Enjoy The Silence