Fanatyzm fanów na przykładzie recenzji Stelmacha o SOTU

Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16515
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Fan(atyzm), Stelmi o SOTU itp. (ogólna dyskusja)

Post 28 kwie 2009 14:21

Jari pisze:Ale bronisz dlatego, że wierzysz, czy dlatego, że tak wypada bo to zasadnicza róźnica...
Oczywiście dlatego że wierzę i tylko dlatego.
Śmieszy mnie wyrażenie - "bo wypada". Dla takiego powodu nie chciałoby mi się na tym forum w ogóle pisać. Szkoda by mi było mojego czasu.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 28 kwie 2009 17:21

shodan pisze:
Jari pisze:Ale bronisz dlatego, że wierzysz, czy dlatego, że tak wypada bo to zasadnicza róźnica...
Oczywiście dlatego że wierzę i tylko dlatego.
Śmieszy mnie wyrażenie - "bo wypada". Dla takiego powodu nie chciałoby mi się na tym forum w ogóle pisać. Szkoda by mi było mojego czasu.
Bronić i wierzyć nie warto, słuchać muzykę natomiast tak.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 28 kwie 2009 19:45

prey pisze:Trwa kulturalna rozmowa fanów Depeche Mode. Wszak zespół ten był mierzony w kategoriach sztuki :D
Jednak krytyka "burza mózgów" przynosi efekty w postaci przepięknych życiowych wypowiedzi :P
Ale w dużej mierze sprowadza się (jak każda tego typu) po prostu do tego, co DM ma tu nam dzisiaj przedstawic i - o zgrozo!/jak wspaniale* - kolejna płyta jest do dupy/fantastyczna*. Obiektywizm nie istnieje. Wszyscy musieli by myślec tak samo i wszystko tak samo postrzegac. Ktoś już raz próbował ;p wszyscy wiemy czym to się skończyło.

zapomniałem dodac - *-niepotrzebne skreślic
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl