Jak zostałeś fanem Depeche Mode?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Jak zostałeś fanem Depeche Mode?

Post 20 lip 2010 23:47

Agnes575 pisze:Jak twierdzą moje mocno nastoletnie dzieci oszalałam.
No to witaj w klubie Agnes, bo ja też oszalałem, z tym że dużo wcześniej. :mrgreen:
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 10 wrz 2010 22:22

Dziwnie się czuję, czytając ten temat. Depeche Mode słucham od grudnia 2009. W tym okresie często słuchałem jakiegoś radia internetowego, które często grało "Lilian". Kawałek niemal od razu wpadł w mi ucho, w dodatku w tym samym czasie znalazłem na zakamarkach mojego dysku twardego kawałek "Personal Jesus". Te dwa kawałki - i nieco później jeszcze "Corrupt" - katowałem w tym okresie niemal cały czas. Potem postanowiłem ściągnąć dyskografię tego zespołu i tak zostałem fanem Depeche Mode. :)
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Lucza
Posty: 368
Rejestracja: 11 wrz 2010 19:08
Ulubiony utwór: Shake
Lokalizacja: Tu i tam

Post 25 wrz 2010 01:18

W sumie moja przygoda z DM też zaczęła się od "Lilian". Zabawna historia, bo tak naprawdę zaczęłam słuchać Depeszów "na serio" dzięki pewnemu... zakładowi pogrzebowemu :P Otóż pewnego pochmurnego dnia jadąc do szkoły ujrzałam zakład pogrzebowy o nazwie "Lilian", a ponieważ słyszałam ten utwór wiele razy, gdy byłam młodsza (nawet nie pamiętam gdzie) do końca dnia przypomniałam sobie melodię, a nawet fragment tekstu, który wpisałam w wyszukiwarce zaraz po powrocie do domu, po czym ujrzałam nazwę Depeche Mode. Znałam ich wcześniej, ale chyba tylko z nazwy i teledysku do "Enjoy the Silence" ujrzanego gdzieś w telewizji. Ściągnęłam więc jedną płytę, po przesłuchaniu drugą, trzecią... W życiu bym nie pomyślała, że tak ich polubię, bo wcześniej słuchałam cięższej muzyki. Później to była już tylko obsesja postępująca :mrgreen:
Awatar użytkownika
evex22
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2010 12:44
Ulubiony utwór: People Are People
Lokalizacja: Łódź

Post 27 wrz 2010 16:24

U mnie zaczęło się od Listy Przebojów Radia Łódź- In your room i Walking in my shoes święciły tam tryumfy. Potem była Ultra- ukochane Home i It's no good. A kiedy zobacztłam teledysk Freelove z miejsca się zakochałam :) Starsze kawałki DM "leciały" w różnych stacjach, zwłaszcza Radio Łódź, Radio Żak, PR3. Ale fanką "pełną gębą" zostałam po koncercie.
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 17 lut 2013 15:39

Od kasety gdzie było "World In My Eyes" potem przyszła "Ultra" i genialne single, a potem miałem przerwę gdzieś z 10 lat ale wróciłem do słuchania tego zespołu. ;)
Gość

Post 18 lut 2013 16:14

Obejrzałam koncert z Touring The Angel, Live in Milan. Zakochałam się od razu
ODPOWIEDZ