Czy widziałeś / widziałaś Depeche Mode na żywo?

Czy widziałeś / widziałaś Depeche Mode na żywo?

Tak
42
55%
Nie
34
45%
 
Liczba głosów 76
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9073
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Re: Czy widziałeś / widziałaś Depeche Mode na żywo?

Post 25 sty 2011 23:57

Dopiero zauwazylem ten temat i mysle, ze warto nieco odswiezyc, wszak kolejna trasa za nami. Oczywiscie w ankiecie zaznaczylem tak :)
Enjoy The Silence
FREE STATE

Post 19 mar 2011 11:56

A ja nie. Koncertowe brzmienia znam tylko z YT, wrzuty i oficjalnych DVD. :(
Ale na następnej trasie na pewno się wybiorę.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9073
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 maja 2011 23:25

Jesli wogole takowa bedzie.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 02 maja 2011 23:41

Nie no, nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Everything Counts in large amounts! Policz to sobie - płytę kupią wierni fani + może trochę osób, które chcą poznać DM, potem ruszają w trasę, grają ze sto koncertów, z czego każdy bilet może dojść nawet do pięciuset złotych jak nie więcej (nie orientuję się, my fault), potem jeszcze biznes ze smyczami, koszulkami itp (na czym jeszcze i tak połowę tracą, patrząc na nieautoryzowane koszulki na allegro czy ebayu)... Mieliby sobie tego odmówić? Tak starzy jeszcze nie są, fanów jest na tyle dużo, żeby zagrali jeszcze jedną trasę.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9073
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 maja 2011 23:53

No miejmy nadzieje :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 02 maja 2011 23:59

Ja im dobrze życzę, niech grają jak najdłużej (chętnie pójdę na koncert, to trzeba przeżyć), tylko żeby to miało ręce i nogi.
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 03 maja 2011 00:01

A tak, odhaczone :P
Płyta oczywiście z dobrym widokiem na "akcję z bananem". Chociaż to akurat mało ważne.
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4296
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 03 maja 2011 00:06

Niestety nie, ale Depeszy zacząłem słuchać na poważniej niedługo przed koncertami w Łodzi.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 10 - EDYCJA LGBTQWERTY+
STATUS: ZBIERAM GŁOSY - 1/8
TERMIN: 19 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9073
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 maja 2011 00:07

chlopie, nie przepusc nastepnej okazji.
Enjoy The Silence
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 03 maja 2011 00:11

W Łodzi widziałam. Niestety tylko tyle, ale kiedy ja zaczynałam ich słuchać, byłam zbyt smarkata żeby myśleć o czymś więcej.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 03 maja 2011 00:15

przed 2001 nie było zbyt wiele możliwości, aby zobaczyć DM a wyjazdy zagraniczne odpadały w moim wypadku (a wtedy by mi się jeszcze chciało). Więc dopiero w 2001 ich zobaczyłem. Szkoda, że nie o jedną trasę wcześniej.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
FREE STATE

Post 05 maja 2011 14:30

Cóż, ja nawet rozważam możliwość, że pojadę do Szwabów na ich koncert. W końcu zawsze jest ich tam około 10-15... :)

Czyli co najmniej trzy, cztery wypady planuję. Jeśli trasa dojdzie do skutku - i w ogóle będzie co promować na tej trasie.
Albo trasach.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11398
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 05 maja 2011 14:33

Ja nigdy nie widziałem i już raczej nie zobaczę. Zresztą, na ich miejscu odpuściłbym już sobie tourowanie do ewentualnego albumu, nie te lata chłopcy :)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 05 maja 2011 14:34

FS, czemu się ograniczać, co najmniej jeden więcej. A nóż na tym ostatnim Gahan podrapie się po jajkach lewą ręką w czasie AQOT ;(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 maja 2011 14:35

stripped pisze:Ja nigdy nie widziałem i już raczej nie zobaczę. Zresztą, na ich miejscu odpuściłbym już sobie tourowanie do ewentualnego albumu, nie te lata chłopcy :)
Trasy koncertowe to najlepsza rzecz jaką ten zespół daje swoim fanom.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
FREE STATE

Post 05 maja 2011 14:39

Rajca pisze:A nóż na tym ostatnim Gahan podrapie się po jajkach lewą ręką w czasie AQOT ;(
Akurat na to to ja nie chcę patrzeć. :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11398
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 05 maja 2011 14:43

slick pisze:
stripped pisze:Ja nigdy nie widziałem i już raczej nie zobaczę. Zresztą, na ich miejscu odpuściłbym już sobie tourowanie do ewentualnego albumu, nie te lata chłopcy :)
Trasy koncertowe to najlepsza rzecz jaką ten zespół daje swoim fanom.
Nie czuję podjary na myśl o odgrzewanej setliście i coraz słabszym wokalem Dave'a, wolę ich w studio - bo to mam na lata i na codzień, z tym żyję że tak powiem i wolę by zrobili dobry album niż kichę i jeździli z nią grając ją w 25 krajach dla tysięcy (milionów?) ludzi na świecie.

P.S. Zresztą panowie już sami zaczynają przebąkiwać że latka nie te i że po 60. nie chcieliby zwiedzać świata przez rok trasy :P
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 maja 2011 14:55

Skoro nie widziałeś w ogóle DM to tym bardziej Ci się dziwie. Ja na swój pierwszy koncert czekalem z wielkim utęsknieniem. Kiedy ten dzień nadszedł to bylem podjarany na maksa… Na trasie przynajmniej można usłyszeć kawałki sprzed lat (a to, że dzisiejsze aranżacje pozostawiają wiele do życzenia to inna bajka). Zesrałbyś się słysząc EC z TTA czy Strangelove / Master & Servant z TOTU. Ty wolisz czekać na nowy krążek z crapem pokroju Srong, Sradżajl Tension czy "Exciterowe nudy" - Twój wybór.

Mnie nie interesuje ich wiek czy kondycja - skoro ruszają w trasę, to znaczy, że jeszcze mogą. Już kiedyś wspominałem, że dla mnie jedynym wartościowym momentem na każdym z koncertów na TOTU w których uczestniczyłem, były momenty kiedy grali maksymalnie: FOTW, M&S, Strangelove czy BTW. Gdyby koncert trwał 25 minut i składał się z tych 4 hitów to wydałbym na bilety dokładnie tyle samo.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 maja 2011 17:02

Zgodzę się z tym, że jak się nie widziało koncertu na żywo to nie ma co gadać.
Wszystkie dvd mają się nijak do tego jak się ogląda koncert na żywo.
To jest zupełnie inna skala doświadczenia i uważam, że za te niecałe 2 stówy, warto zobaczyć ich chociaż raz.
Wersje kawałków może nie zaskakują, ale co innego usłyszeć to wszystko przy mega koncertowym nagłośnieniu.
To wiele zmienia. Widziałem DM 3 razy (plus Gahan) i na pewno pójdę ich zobaczyć na następnej trasie.
Bo czemu nie?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 05 maja 2011 19:30

Ja też jestem zdania, że DM trzeba koniecznie zobaczyć na żywo.
Na koncercie wszystko jest inaczej, klimat, emocje, muzyka, tłum :grins:
Przy DVD nigdy nie poczujesz się jak człowiek stojący na płycie bądź trybunie.
Here's where the fun begins.