Assembly

astiz

Assembly

Post 03 kwie 2009 23:42

Vince Clarke po rozwiązaniu Yazoo,a przed założeniem Erasure,stworzył Assembly.Ja nic nie wiem o tym zespole,kompletnie nic,poza tym,że to zespół Clarke'a.
Może ktoś z Was to zna i zechce podzielić się wrażeniami? :?:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 05 maja 2009 12:16

The Assembly to cos pomiedzy Yazoo a Erasure w doslownym znaczeniu slowa pomiedzy , przykładem niech bedzie to

Never Never

oraz

Start / Stop

Kariera tego zespołu skończyła sie tak szybko jak sie zaczeła z wydanym jednym singielkiem wlaśnie Never Never
I to chyba tyle w temacie ;)
astiz

Post 05 maja 2009 20:28

Przyznam-totalna żenada :co: Clarke w ogóle powinien dać sobie spokój z muzyką po odejściu z DM w 1981 roku! I Flecz twierdzi jeszcze,że Klark to wielki kompozytor :co: :haha:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 maja 2009 21:10

A przy Photographic i Just Can't to sie wac Pan gibasz, co?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 05 maja 2009 23:31

Jasne :D Gdyby Klark po odejściu od DM poszedł na emeryturę,wtedy twierdziłbym pwenie,że to całkiem utalentowany kompozytor był :D
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 maja 2009 23:37

newdress pisze:Gdyby Klark po odejściu od DM poszedł na emeryturę
Ehhh newdress... :roll: gdy Clarke odchodzil z DM to byl takim samym mlodym szczylem jak reszta zespolu wiec o jakiej emeryturze Ty mowisz? Mial cale zycie zeby zalozyc i dolaczyc do tylu zespolow do ilu tylko chcial. Glupie gadanie. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 05 maja 2009 23:45

No tak,jak odszedł od DM,to gadał pokrętnie,że odzszedł,bo DM stało się dla niego zbyt Komercyjne :lol: a co sam zaczął robić? :?:
Disco Polo na Casio;dla tego uważam,że Clarke powinien sobie dać spokój wówczas z muzyką i nigdy do niej nie wracać.Z tego co o nim wiem,to był dobrze zapowiadającym się...bankierem.
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 06 maja 2009 10:52

Jego pierwsza płyta z Yazoo wystartowała lepiej niz A Broken Frame DM .
Nie mów , że Only You nie jest kompozytorską perełką (oczywiśćie jeśli mowa o muzyce POP) czy też następny w kolejności utwór Don't Go , nie masz wrażenia , że Vinc byl o krok przed DM w tym czasie , co sie porobiło później to juz inna historia .
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 maja 2009 10:56

Jak Vince byl w Depeche Mode to bez watpienia byl liderem grupy. Chyba nie ma nikt watpliwosci.
(Zaraz to powydzielam do tematu Vince'a).
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 06 maja 2009 19:58

Dla mnie Only You,czy Don't Go to zwykłe cukrzenie,w dodatku jeszcze muzyka jest tam wypłaszczona.Bardzo nie lubię takiej mieszanki.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 maja 2009 20:52

A ja Only You uwielbiam, to takie sentymentalne granie w stylu prywatek moich rodziców, po prostu pop :) Vince ma talent do takiego grania i chwała mu za to. Przynajmniej on tu się nie bawi w jakieś pełne patosu, duszne kompozycje.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
astiz

Post 06 maja 2009 21:11

A więc jestem osamotniony w zianiu jadem na Klarka.

Zapraszam do tematu mojego autorstwa "Powrót Vnce'a Clarke'a" :8 :)