Recoil: Selected Tour Events

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: Recoil: Selected Tour Events

Post 22 lut 2010 15:52

prey pisze: Kwestia produkcji weszła by w rachubę, gdyby producentem głównym został Ross Robinson. Pięknie wyprodukował kjurowski kjur z 2004. Perka brzmi jak perka, gitara jak gitara. Z wilderowską precyzją mogłoby coś niezwykłego powstać. Ponad 10 minutowy Promise palce lizać :)
Robinsona generalnie nie lubię ale rzeczywiście, "The Cure" to genialna płyta pod tym względem, szkoda, że taka niedoceniona.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 22 lut 2010 16:52

Pogadajcie sobie o The Cure w wątku o the Cure co? :)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 22 lut 2010 17:01

Wiedziałem, że się wzruszysz jak ktoś zcznie robić OT w TYM temacie :D
Spoko, juz ani słowa nie na temat ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9039
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 22 lut 2010 17:51

Jari, spoko ja sie nie gniewam, ale produkcja plyty to nie reaktywacja, wszak sam pisales ze wspolpracowali ostatnio.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 22 lut 2010 18:14

Jari ja wiem, że jesteś boss organizacyjny, ale taki milusi nie musisz być na forum ;( :8 ;(

A to, że Jari nie zapyta o produkcję, nie znaczy, że inni fani nie mogą zapytać :8
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 22 lut 2010 18:39

01. Jeden z bosów eventów, nie jedyny.

02. Cały czas liczymy, że fani uszanują to, że Alan to teraz Recoil i jest Recoil event a nie Somebody RAH DM Piano Player Event... Alan średnio znosi pytania o DM i jak go wszyscy nimi zarzucą to całość straci swój większy sens. Szkoda, że Polacy chcą to jednak do tego sprowadzić. Ten facet nie gra już w DM od 16 lat i dobrze aby to sobie wszyscy uświadomili wreszcie...

03. Nadal zapraszam wszystkich, Alan to nie jedyna niespodzianka tego eventu, nad kilkoma pracujemy usilnie. Wszystko zależy od budżetu i zgody managementu bo każda rzecz musi być konsultowana i zyskiwac akceptacje, stąd tez może mój nieco poważniejszy ton, to nie jest ot taka sobie depoteka tylko poważny event obwarowany umowami, ustaleniami i zainwestowanymi pieniędzmy, dodam niemałymi...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 22 lut 2010 19:33

Jari pisze:Cały czas liczymy, że fani uszanują to, że Alan to teraz Recoil i jest Recoil event a nie Somebody RAH DM Piano Player Event... ...
Wybacz Jari ale nie licz na to. Dlatego własnie obawiam się najazdu "depeszów", o co oni moga pytać innego? Większość z nich uwaza pewnie subHuman za ostatnie gówno i wsysają tylko Bloodline. Teraz żyją tym jednym Somebody.
Mam nadzieję, że się mylę.
Ja mam wystarczająco pytań dotyczących Recoil, i tak nie zdąże zadać ich wszystkich, o ile w ogóle będzie taka możliwość.
Jari pisze: to nie jest ot taka sobie depoteka tylko poważny event obwarowany umowami, ustaleniami i zainwestowanymi pieniędzmy, dodam niemałymi...
I bardzo dobrze. Własnie na to liczyłem, klasa impreza z Alanem.
Ciekawy jestem ile kasy macie w kontrakcie za zerwanie umowy :P
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 22 lut 2010 23:02

Jari pisze: 02. Cały czas liczymy, że fani uszanują to, że Alan to teraz Recoil i jest Recoil event a nie Somebody RAH DM Piano Player Event... Alan średnio znosi pytania o DM i jak go wszyscy nimi zarzucą to całość straci swój większy sens. Szkoda, że Polacy chcą to jednak do tego sprowadzić. Ten facet nie gra już w DM od 16 lat i dobrze aby to sobie wszyscy uświadomili wreszcie...
Obawiam się, że duży procent widzów pojawi się głównie dlatego, że Alan Wilder to były członek Depeche Mode.
Musielibyście zrobić jakąś selekcję(okropne słowo), żeby uniknąć pytań o DM, a tak to pozostaje liczyć na to, że Ci co mają "ochotę" na takie pytania, mają słaby angielski i nie odważą się ich zadać :grins:
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9039
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 22 lut 2010 23:35

Jari, moze powtorze jedna rzecz: produkcja to nie granie w zespole.
PS: Hien zna angielski :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 22 lut 2010 23:41

Czez pisze:Jari, moze powtorze jedna rzecz: produkcja to nie granie w zespole.
PS: Hien zna angielski :D
Ale Hien chce pytać o Recoil :)

Gdybym ja tam była, to raczej nie wiedziałabym o co mam pytać :o słucham i to mi wystarczy...
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 22 lut 2010 23:51

Też tak właśnie już pisałem o selekcji ale w bardziej hardcorowym wydaniu :P
Ale to i tak nic nie da, puścisz takiego depesza na słowo honoru a on i tak będzie męczył konia o DM.
Na szczęście, zauważyłem, że najwięksi "depesze" (piszę ironicznie, wiadomo kogo mam na myśli, żeby się Czez nie obraził ;)) nie grzeszą władza nad językiem obcym, jest więc szansa, że tylko szlachta się dopcha z pytaniami ;)
Ja generalnie męczyłbym go nie tyla nawet o samo Recoil (poza pytaniem normalką, kiedy nowa płyta?) co o niego np.: czego on w ogóle teraz słucha, jakie ma zdanie na temat cyrkulacji muzycznej, itd., kilka pytanek technicznych i tyle.
5 minut gadania, foteczka i styknie.
Gdyby wszyscy przyszli z luzackim nastawieniem to by było ok ale to jest Polska, będzie histeria i może być niezręcznie.
Mam nadzieję, że Jari szykuje jakiś plan awaryjny żeby impreza nie padła.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 22 lut 2010 23:58

Tylko sfilmujcie ten event, coby takie sieroty jak ja mogły potem obejrzeć ;( ;(
Here's where the fun begins.
Jari

Post 23 lut 2010 00:18

Hien pisze:Mam nadzieję, że Jari szykuje jakiś plan awaryjny żeby impreza nie padła.
Na razie plan awaryjny nazywa się pan Marek i ma posturę Mariusza z Pudzianowa... a do tego 10-ciu podobnych misiów o zbliżonych gabarytach... :8
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 23 lut 2010 00:22

Recoil to również DM. Baza sampli, dźwięków jakie wykorzystywał Wilder np. wielorybi głos z WIMS i gdzieś tam na UM zamieszczone, harmonijka z BD, gdzieś tam na subHuman zamieszczona, mam wymieniać dalej? Wilder to nie małe dziecko, aby je pilnować na każdym kroku. Wilder sam dawał znać na początku roku, że coś się święci z DM. Zagrał, był na koncercie, więc się już chyba pogodził wiadomo z kim. A to jak przebiegnie wydarzenie będzie zależeć od organizatorów, którym naprawdę radzę przygotować kilkanaście scenariuszy przebiegu jako kejsy.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 23 lut 2010 00:32

Słuchajcie, nie demonizujcie tematu... Zdajemy sobie sprawę kim jest Wilder i w jakim zespole grał. Nie unikniemy pytań o DM, historię i przyszłość... Kwestia tylko tego aby miało to cywilizowany wymiar i nie zdominowało wieczoru. Oczywiście, że mamy pewien plan, który wydaje nam się sprawiedliwy, zapewnia i możliwość zadawania pytań i spotkania Alana. Kwestia tylko dopracowania go w szczegółach.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 23 lut 2010 00:46

Jako zatwardziały fan Recoil jestem dozgonnie wdzięczny organizatorom, za to, że podjęli się ambitnego zadania jakim jest nie wątpliwie zaproszenie na terytorium Polski byłego członka zespołu Depeche Mode - Alana Wildera. Życzę tego, aby kameralne spotkanie przebiegło w przyjacielskiej i braterskiej atmosferze.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9039
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 lut 2010 15:05

Hien :beer: u mnie luz jak zawsze :) Ja zreszta na event sie nie wybieram, ale to bardziej z przyczyn technicznych, a mysle ze gdybym nawet sie zjawil to nie wstydzilibyscie sie za mnie :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16515
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 23 lut 2010 18:07

Jari pisze:Zdajemy sobie sprawę kim jest Wilder i w jakim zespole grał. Nie unikniemy pytań o DM, historię i przyszłość... Kwestia tylko tego aby miało to cywilizowany wymiar i nie zdominowało wieczoru.
Otóż to. Przecież nagle wszyscy nie będą na siłę udawać, że DM nie istnieje.
Byle wszystko było z umiarem.
Zresztą myślę, że Wilder bardzo by się zdziwił, gdyby nikt nie nawiązał do DM.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 lut 2010 18:25

Dodam, ze mimo meczacego tematu o DM, Wilder na wszystkie pytania o swoj poprzedni zespol, odpowiada z pelna kultura, nigdy nie powiedzial "nie" / "nie odpowiem". Przynajmniej gdy ja go pytalem. :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 lut 2010 19:12

Bo to kulturalny człowiek, dlatego ja nie mam zamiaru stawiac go w kłopotliwej sytuacji i nie bede pytał o DM.
Większość odpowiedzi leży w FAQu na stronie Recoil, reszta mnie nie interesuje.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
ODPOWIEDZ