Setlista marzeń

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 06 lip 2005 23:57

Kiedyś chodziła plota, że niby Andy, bedzie się starał, żeby na najbliższej trasie grali Ice Machine. :roll:
gilles pisze:a żeby było coś w temacie: mogliby zagrać coś paradajsów...
jaka by to byłą niespodzianka!


Hehe, cały "Host" nadawałby się do zcoverowania :D .
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 09 lip 2005 20:42

chyba nawety pimpf byłby pozytywnie zakoczony, jakby nagle tak - bez dania racji - dejv wyciągnął "you must feel frustration.......!!"
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 09 lip 2005 22:12

Gdyby zagrali stripped mogli by mnie już wyrzucić z koncertu wystarczy, ze usłyszałabym tą jedną jakże ukochaną przezemnie piosenkę!!Ale oczywiście nie muszą mnie wywalać!! :|
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 24 wrz 2005 13:00

Kiedyś pisałem na forum, że może być utwór "Shame". :8 :8
To swoich rozważań dodam też "Two Minute Warning". :8 :8
Tak jakoś mi intuicja mówi.:)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 24 wrz 2005 13:02

Na ostatnich 3 trasach Everything Counts nie było a moja intuicja mi mówi, że właśnie ten utwór usłyszymy. :fletch:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 24 wrz 2005 13:05

Może Dave był na tym forum i kiedy ujrzał jego nazwę, pomyślał...hmm..."Everything Counts" wam zagram.:):)
Całkiem możliwe, że będzie. Bardzo bym chciał. :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 lis 2005 21:24

http://www.depeche-mode.com/forum/index ... ic=15772.0

Empty World wskazuje, że tak może wyglądać setlista Touring The Angel:
Intro
A Pain That I'm Used To
John The Revelator
A Question Of Time (Martin played the riff on guitar)
Policy Of Truth
Precious
Walking In My Shoes
Suffer Well
Damaged People
Home (version with piano, a bit jazzy)
I Want It All
The Sinner In Me
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence

1st Encore
Somebody
Just Can't Get Enough
Everything Counts

2nd Encore
Never Let Me Down Again
Goodnight Lovers
Co Wy na to? Jest Everything Counts! :8 Zapowiada się piękne widowisko z wieloma szlagierami zespołu. Teraz już nie mogę się doczekać koncertów. Swoją drogą, jestem ciekaw jak przerobią (o ile przerobią) stare kawałki. Czy będzie można się spodziewać czegoś zupełnie nowego jeśli chodzi o brzmienie? Ciekawe…
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztofzawadzki
Posty: 101
Rejestracja: 22 cze 2005 11:09
Lokalizacja: z Polski

Post 04 lis 2005 21:57

no tak ale gdzie Photographic i przede wszystkim Nothing's Impossible :/
i po cholere GL zamiast tego mogliby zagrac własnie któraś z w/w
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 lis 2005 22:13

Nie wybrzydzaj. :P Mogło być znacznie gorzej. :/ Sto razy bardziej wolę posłuchać na żywo starych kawałków niż tych nowych. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 05 lis 2005 00:35

na +:

+John The Revelator
+Suffer Well
+Behind The Wheel ( :!: :!: )
+World In My Eyes
+Never Let Me Down Again

ale niech ktoś powie po co komu

-just cant' get enough :?: mogłoby być wspomniane photographic, albo tra tora tora jak już coś z tej płyty musi polecieć... nie wiem, jakiś niekończący się "pośmiertny" szacunek dla vincenta :|
-goodnight lovers - no to chyba żart :)

na minus także zaliczam brak CHOCIAŻ JEDNEGO z superhitów z nowej płyty: lilian i nothing's impossible... jak nagrali płytę delikatnie mówiąc PRZECIĘTNĄ, to zagrali z niej chyba wszytko oprócz i am you...

ogólnie jednak OK. To "behind..."................ :rotfl:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 05 lis 2005 08:43

Photographic też skomponowal Vincent... Ale fakt, wolalbym to niż np. GL czy I Want It All które jest ucieleśnieniem kiepskości (obok Macro) na tej plycie...
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 05 lis 2005 09:39

Erwartungen pisze: ale niech ktoś powie po co komu

-just cant' get enough :?: mogłoby być wspomniane photographic, albo tra tora tora
-goodnight lovers - no to chyba żart :)
@Erw, jakby Tora Tora Torazagrali, to bym chyba wyszła z siebie i stanęła obok :evil: Nie cierpie tego kawałka :!: A Just Can't Get Enough to klasyk i MUSI lecieć :P I dobrze, lubie przy tym poszaleć :D Co do Goodnight Lovers, w sumie masz rację...Pomimo, iż świetny jest to utwór, jakoś niezbyt mi pasuje do klimatu nowej płyty, to raczej taki przytulaniec łóżkowy a nie na koncert :roll:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 05 lis 2005 10:01

Ej, ej!! Tora! Tora! Tora! jest zaje*****ste!!! :D :D Naprawdę to lubię, powinni to zagrać :) .
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 05 lis 2005 10:04

Zagrac to oni powinni ale Barrela i cale mnostwo z Songs......reszta jest mi zupelnie obojetna :)
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 05 lis 2005 10:17

devotional pisze:Photographic też skomponowal Vincent...
co ma piernik do wiatraka ? :| chodzi mi o to, że jak już coś z tej płyty musi polecieć (czyli jak już ten hołd 'pośmiertny' muszą oddać) to niech już będzie lepiej photographic..

w mallinsie gore mówi o vincencie coś takiego, że śmieszą go te męczarnie clarka przy wałkowaniu godzinami jednego i tego samego motywu. Just can't get enough stanowi wg mnie idealny przykład tego. Stawiać ich talenty na jakiejś jednej skali porównawczej to chyba nieporozumienie.. owszem clark wyrobil się z alison i w erasure, ale w dm był po prostu przeciętny. Dla mnie 'just can't...' to żaden klasyk.. chyba że klasyk dojrzewania :) - to też jest po częsci odpowiedź na post szajajaby, która udowodniła że posiada absolutny negatyw mojego gustu :) Wiem, że niektórzy (co mnie dziwi) bardzo lubią dead of night, ale myślałem że w przypadku GL :| opinie są jednoznaczne - porażka.. Jednak nie :) Godzi nas tylko opinia, że na koncert w nowej trasie nie jest potrzebny..

Just can't get enough może musi polecieć na zlocie, a na pewno nie na koncercie, gdzie jest półtorej - dwie godziny, a możliwych do zagrania innych hitów (także żywiołowych) co niemiara..

Co do Tory... jak można tego nie lubieć... :(
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 05 lis 2005 17:32

Dla mnie kawałki na TTA to prawdziwa rewelacja. Nic dodać nic ująć. I znalazło się nawet miejsce dla mojego ukochanego "World In My Eyes". :)
A co to Tory to rzadko kiedy tego słucham, tak jak i całej płyty z której pochodzi. Jak dla mnie powinno "Photographic", a nie "I Just Can't Enough".
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 06 lis 2005 13:33

musza, musza zagrac stripped i rush. po prostu MUSZA.
aha, i jeszcze useless.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 10 sty 2009 13:30

Czyli jakie kawałki chcielibyście usłyszeć? :)
Może jakieś życzenia specjalne? jakieś rarities? :)
Jaki układ i kolejność? :)




Ja osobiście czekam na wielki powrót wielkiego przeboju, niestety od World Violation zupełnie zapomnianego, czyli Strangelove :)
Poza tym, myślę, że to dobry czas na powrót do kawałków z Ultry, bo na TTA mieliśmy tylko Home, osobiście bardzo bym chciał usłyszeć Barrel Of The Gun, ale też inne single (Useless, It's no Good) i nie single, jak Insight, Love Thieves ale na to chyba nie szans...
Aha, na bis Waiting For The Night ;)

a WY? :)
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 10 sty 2009 15:25

Więcej Ultry i więcej Excitera, bo tych albumów na ostatniej trasie prawie w ogóle nie było... Chciałbym, żeby koncert kończyła jakaś świetna aranżacja Enjoy The Silence (taka, która dorównywałaby albo przewyższała wersję Devotional).
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 10 sty 2009 18:34

world in my eyes i behind the wheel grali ostatnio, ale dla mnie to mogliby grać to za każdym razem..
i więcej więcej staroci ! coś sprzed violatora. master & servant np. ? :grins:
ODPOWIEDZ