Setlista marzeń

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Re: Setlista marzeń

Post 10 sty 2009 19:32

Daria The Revelator pisze: coś sprzed violatora. master & servant np. ? :grins:
oui! :)
Jari

Post 12 sty 2009 15:27

Nowe (bo trzeba) a dalej to powrót do Violator, MFTM, SOFAD (koniecznie) + Shine (Exciter)... i może coś bardzo starego... typu Ice Machine, The Sun And The Rainfall... Byłoby miło...
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 12 sty 2009 18:54

Jari pisze:Nowe (bo trzeba)...... SOFAD (koniecznie) ......i może coś bardzo starego... typu Ice Machine, The Sun And The Rainfall... Byłoby miło...

I tu sie zgadzamy :tak:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 21 sty 2009 18:02

Oprócz nowych piosenek, z każdej płyty - począwszy od BC - po trochu (w szczególności marzą mi się utwory In Your Room, Insight, Shine, The Things You Said, Sinner In Me). A jeżeli już coś starszego to The Sun And The Rainfall.
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 03 lut 2009 17:46

gdyby w tej chwili DM mieli zagrać koncert a ja miałabym po nim umrzeć z radości to tak wyglądałaby setlista:

photographic
a question of time
master&servant
in your room
policy of truth
behind the wheel
halo
rush
I feel you
dangerous
john the revelator
fly on the windscreen
just can't get enough
home
pleasure, little treasure
route 66
tora! tora! tora!
everything counts

(na bis PJ albo ETS)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 05 lut 2009 15:12

TDS, idę na Twój koncert ;) Ja bym tylko jeszcze wrzucił tam gdzieś po drodze Barrel of a Gun, Blasphemous Rumours tudzież Higher Love... ale ogólnie piękna sprawa ;)
Awatar użytkownika
Kaajman
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2009 12:10

Post 05 lut 2009 16:27

Barrel of a gun gdyby był :P
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 05 lut 2009 18:47

Yasiu pisze:ale ogólnie piękna sprawa ;)
taa ;( piękna sprawa.. to byłby szczyt.. nie tylko marzeń :8
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 06 lut 2009 04:17

szczyt marzen bylby,gdyby dorzucic World In my Eyes i Shine :8 :D
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 09 lut 2009 19:55

Fragile Tenision może nie być :8 :8 :8
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 09 lut 2009 20:44

ale policy of truth mogłoby być bardzo bym chciał
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 14 lut 2009 11:53

Pamiętam ten topik przed Touring The Angel i moje prośby o Everything Counts. Intuicja coś podpowiadała i się spełniło (w najgorszej w historii aranżacji live, ale zawsze). ;) Śpiewanie tego szlagieru na koncercie to było coś o czym zawsze marzyłem. Teraz rownież mam życzenia… a jakże. :D Everything Counts niech znowu zagości, chociaż w tym wypadku czuję, że kawałek nie utrzyma się w setliście do nowej trasy.

Ogólnie rzecz biorąc to mam 4 marzenia, z czego bardzo chciałbym, żeby chociaż dwa się spełniły, tj.:
  • Master & Sevant - a jak!! Nikt nie wierzył mi w EC to i w to będzie ciężko uwierzyć. Utwór ostatni raz grany na World Violation Tour. Liczę, że te wszystkie historie z analogami, które Gore zaczął nabywać na eBay, skłonią grupę do zagrania czegoś co już mocno kurzem obrosło. Jakiś stary klasyk.
  • Strangelove - jeszcze bardziej mnie pogięło? ;) Być może, chociaż sądzę, że kawałek wart wskrzeszenia, traktowany bardzo po macoszemu, grany jedynie na Music For The Masses Tour i wspomnianym World Violation. Wybierając te utwory, liczę się z konsekwencjami zniszczenia ich przez gary Eignera, zamykąjac oczy mimo wszystko nie trudno mi wyobrazić jak Strangelove jest grane z żywą perkusją (podobny wydźwięk jak EC na TTA) - tak wiem, bluźnię, ale czego można się spodziewać odkąd Alana nie ma? (n-ty temat i znowu coś o odejściu Mr. Emulatora - chyba coś jest na rzeczy) :twisted: :twisted: Już nie będę wybrzydzać, niech będzie z garami abym tylko usłyszał ten jeden z moich ulubionych utworów.
  • Black Celebration - ten kawałek był traktowany od zawsze po macoszemu (nie był singlem a powinien) i nie mówię tutaj o samych trasach koncertowych, bo Black Celebration Tour, MFMT i WVT mają świetne aranżacje BC) a o utworze jako takim. Murowany singiel od zawsze! Esencja i klimat nad którym nie będę się bardziej rozpisywał (kwestia gustu). Wierzę, że utwór może się znaleźć w podstawowym składzie. Niech tylko wywala te gnioty z SOFADA jak In Your Room i I Feel You, niech badziewie wreszcie zniknie i da miejsce starym hitom. W ogóle, jak najmniej SOFADA - ew. Rush a reszta won! :--
  • The Sun And The Rainfall - jeśli chłopaki, przygotowują teraz setlistę na trasę i chcą naprawdę cofnąć się do złotych lat to nie powinni zapomnieć o tych utworach. The Sun i perkusja Eignera? No da rade, nawet da… :roll: sądzę, że wycięcie z podkładu automatu perkusyjnego i zastąpienie go żywym instrumentem może się sprawdzić.
Tak więc: Everything Counts, Master & Servant, Strangelove, Black Celebration, The Sun And The Rainfall. Trafię coś? Jak sądzicie? :grins:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 14 lut 2009 12:32

podzielam te nadzieje, też chciałabym usłyszeć więcej starych, dobrych kawałków sprzed violatora.
tyle, że ja jeszcze dorzuciłabym 'told you so' i 'if you want' od siebie. :8
a 'leave in silence' podobnie zagrane jak w '84 to już w ogóle umarłabym ze szczęścia.
i też mam nadzieję, że ten zakupowy szał analogowy Martina będzie miał wpływ na wygląd setlisty. :D

ale gdyby mieli grać wszystko od violatora w górę to moim pobożnym życzeniem, byłyby dwie murzyneczki do chórków, to tak abstrachując od setlisty. :grins:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 14 lut 2009 13:31

Told You So napewno by mnie uszczęśliwiło na nadchodzacej trasie do tego jeszcze Black Celebration , Tora ! Tora ! Tora ! oraz musi być Never Let Me Down Again :nlmda:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 14 lut 2009 13:58

slick pisze:Niech tylko wywala te gnioty z SOFADA jak In Your Room
Oj bluźnisz strasznie slick. ;) Szczerze mówiąc to mój nr jeden na liście życzeń. Utwór wymykający się wszelkim ocenom. Ale wiadomo, co człek to inny gust.
_precious_ pisze:oraz musi być Never Let Me Down Again
Zgadzam się. Pamiętam jak zagrali to, już po wydaniu Exciter, na jakiejś uroczystości wręczenia muzycznych nagród. Po prostu bajka. :fletch:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 14 lut 2009 18:19

shodan pisze:
slick pisze:Niech tylko wywala te gnioty z SOFADA jak In Your Room
Oj bluźnisz strasznie slick. ;) Szczerze mówiąc to mój nr jeden na liście życzeń. Utwór wymykający się wszelkim ocenom. Ale wiadomo, co człek to inny gust.
Taaak, zgadzam sie w 100 procentach.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
astiz

Post 14 lut 2009 21:46

A może "Tommorow Dance","Price of Love",czy "Television Set"? :lol: Po raz ostatni wykonywane live w 1981 roku! Ale tak na poważnie,to czemu nie mogli by zagrać "Any Second Now"-nie grany nigdy na żywo?
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 14 lut 2009 21:50

viewforum.php?f=101

Jesteś tego pewien, że nigdy nie grane? ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 15 lut 2009 00:18

newdress pisze:A może "Tommorow Dance","Price of Love",czy "Television Set"? :lol: Po raz ostatni wykonywane live w 1981 roku! Ale tak na poważnie,to czemu nie mogli by zagrać "Any Second Now"-nie grany nigdy na żywo?
Grane, grane.... Nie grane nigdy live to było 'Flexible', 'Shine', 'Sometimes', 'Black Day' (ale znam zespół, który to grał live :8 :D ), 'Freestate', 'Martyr' (i to pewnie zagrają teraz :( )

A z piosenek marzeń? 'The Things You Said', 'Sometimes', 'Shine', 'Ice Machine', 'The Sun...'
astiz

Post 16 lut 2009 00:06

Rzeczywiście,nie miałem i nie mam takiej pewności,po prostu nie slyszałem "Any Second Now" live,chociaż mam kilka bootlegów z 1980 i 1981 roku.Generalnie nieważne jednak grane czy nie "Any Second Now" to najlepszy-moim zdaniem-track ze "Speak & Spell",jednak szansę,że to zagrają oceniam jako ŻADNE :x Ale w końcu to setlista marzeń...
ODPOWIEDZ