Do więzienia za singiel Precious?

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: Do więzienia za singiel Precious?

Post 07 mar 2009 23:13

W żadnym wypadku bym tak go nie nazwał ja na jego miejscu bym podobnie postapił w końcu nie pisało że nie wolno.I Trzymam za chłopaka kciuki tez miałem nieprzyjemności z prawem i troche trwało zanim udowodniłem ze jestem niewinny.Oni zawsze osadzaja z góry a jak jest inaczej to ciezko im przyznac im racje. A złódzieja i hakera zrobiła z niego prasa nasza 4 gówniana nie potrafiąca uszanowac niczego ani nikogo władza no i jak sam powiedziałes ci debile z DM menagment
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 31 gru 2012 00:43

Zobaczcie jak sie czasy zmienily. Jeszcze nie tak dawno mozna bylo pojsc za kratki za cos co dzisiaj wszyscy moga robic legalnie. Angel Of Love mozna sobie odsluchiwac do bolu na wiele miesiecy przed wydaniem plyty, ba, jakiegokolwiek singla.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 13 sty 2013 13:32

Coś takiego było, że ponoć ktoś to rozpowszechnił przed premierą, co mocno zdenerwowało Depeszów, ale jak z tym dokładnie było to nie wiem, powiedzcie mi, bo strona poszła do archiwum.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 sty 2013 19:43

Nie wiem po co odkopywać taką starą sprawę, ale jakbyś się uparł to znalazł byś post Jariego który w skrócie wyjaśnia co i jak:
Jari pisze:Witam!

Na razie wszystko jest w fazie wyjaśniania. Wiem jak było z pierwszej ręki od Michała i wiem, że jest niewinny tego co mu jest zarzucane. Ogólnie wszystko to jest żałosne i tyle. Na tę stronę mógł wejść każdy, plik był opisany a do opisu dołączony był tekst: download here (be patience it is 67 Mb file) I to są te kody, które trzeba łamać? A Michał znalazł to tak: Uwe Flade Page > QFilm Page > opcja suchen > depeche mode i wyszło co wyszło. Nawet dziś można zrobić sobie eksperyment i sami zobaczycie jak to włamanie wyglądało... QFilm usunęło plik i ślady po nim ale Michał był na tyle sprytny, że w dniu znalezienia zrobił zrzuty ekranowe całego procesu. Do tego link podały wszystkie serwisy Onet, Interia, WP te same, które teraz piszą: złodziej, hacker, ukradł. Mamy wszystko co było napisane, mamy scany ekranowe, napisaliśmy sprostowania do wszystkich mediów i jeśli okaże się, że Michał zostanie uwolniony od tych konkretnych idiotycznych zarzutów to... pomówienie w tym kraju jest przestepstwem.

A drugi zarzut - rozpowszechnił. Michał nie umieszczał tego na żadnym serwerze, jedynie na podobnym forum napisał, że znalazł i że jest tu i tu... Każdy wchodził i ściągał i też niczego łamać nie musiał.

I tyle.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup