Martyr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 25 wrz 2006 12:19

Jari pisze:Pewnie dla tysięcy fanów ten utwór będzie kolejnym doskonałym i perfekcyjnym dziełem mistrzów..
z ta perfekcja, to tak jednak bez przesady :8 ale niewatpliwie ja zaliczam sie do tych tysiecy fanow :rotfl: :D
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 25 wrz 2006 15:25

Ja napisze raz jeszcze - założe się , że ten kawałek nie jedną "dupke" rozkolysze do tańca na zlotach ;) , a co do samego nagrania to myśle , że do takiego wydawnictwa jakim jest to na siłe wydane i nie wiem w jakim celu (chyba tylko po to by wyłuskać jeszcze pare srebrników z kieszeni fanów) The Best , to w sam raz . Coś co nie zmieściło się na studyjny album nie mogło być niczym innym jak tylko tym czym jest .
Dodam tylko tyle , że chcialbym by choc pare kapel w polsce nagrywało tak "badziewiarskie" utwory ;) :) ;)
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 26 wrz 2006 08:11

no coz....po pierwszych kilku przesluchaniach mam mieszane uczucia nie wybitnego to nie jest niestety czegos w tym kawalku brakuje moze z czasem docenie ten kawalek za cos czego po kilku przesluchaniach jeszcze nie wylowilem
zobaczymy....
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 27 wrz 2006 15:28

Pipirum wcałej roziągłości przedmówce :) osobiście nie mogę powiedzieć że "depesz" wypuścił kalafiora. Nie mogę też powiedzieć, że jest to utwór, w którym można zakochać się bez pamięci za pierwszym razem. Momentami odnosiłam wrażenie, że był robiony na siłę, ponieważ pozostawia pewien niedosyt. Czegoś tam ewidentnie brakuje... Ale nie jest żle :D
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 29 wrz 2006 16:37

Ciekawy jestem ile jest prawdy w tym , ze MUTE w najbliższym czasie ma wypuścic na rynek płytki skierowane do klubów na niektórych stronach można już zobaczyć track liste . Wyglada ona mniej więcej tak ;
Dwie płyty CD

Club Promo#1
Martyr (Original)
Martyr (Paul Van Dyk - Radio Mix)
Martyr (Paul Van Dyk - Vonyc Lounge Mix)
Martyr (Paul Van Dyk – Dub)
Martyr (Paul Van Dyk - Dub Vox)
Martyr (Booka Shade – Dub)

Club Promo#2
Personal Jesus (Boys Noise Classic)
Never Let Me Down Again (Digitalism Remix)
Everything Counts (Huntemann Dub)
People Are People (Ur Mix)
Everything Counts (Troy Pierce Shadows Mix)
Personal Jesus (Hearthrob Mix)
Sinner In Me (Villalobos Club Mix)

oraz trzy wersje winylowe

Promo #1 12"
Martyr (Bookashade Dub)
Martyr (Dreher Reload Mix)
Martyr (Alex Smoke Gravel)

Promo #2 12"
Just Can't Get Enough (Dirty South)
Personal Jesus (Timo Vocal)

Promo - Double 12"
Personal Jesus (Boys Noise Classic)
Never Let Me Down Again (Digitalism Remix)
Everything Counts (Huntemann Dub)
People Are People (Ur Mix)

Miłego wydawania pieniążków :8

... a ile w tym prawdy , jak zwykle czas pokaże ;)

p.s
dodam tylko , ze na YOUTUBE może sobie "Męczennika" posłychac każdy zainteresowany ;)
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 29 wrz 2006 17:18

Everything Counts (Huntemann Dub) - nie moge sie tego doczekac :D
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 29 wrz 2006 17:29

Ta pozycja przykuła moją uwagę. :shock:
A co do prawdziwości tych informacji to wszystko jest na forum depmod.com, wiec chyba nie ma żartów. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 01 paź 2006 03:44

Huntemann i jeszcze w dodatku EC - marzenia jednak sie spelniaja :D

nie tam nie ma jaj :D doczekalam sie mix'u mojego ukochanego Alex'a Smoke'a, doczekam sie Huntemanna :D :rotfl:
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
frigid
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2006 23:10
Lokalizacja: z miasta szwaczek i złodziei

Post 01 paź 2006 08:23

Ściągnęłam sobie Mulem coś po tytułam "Martyr" i mam nadzieję że nie jest to DM. Chociaż wokal jakiś taki jak Dejw. Ściągnę jeszcze od innych ludzi, bo nie chce mi się wierzyć. Jakis taki jakby niedokończony ten utwór. Może znowu będzie lecieć w radiu do wyrzygania tak jak "precious" którego nie cierpię właśnie przez zbytnie osłuchnie, a przedtem uważałam że jest tylko cienki.
Awatar użytkownika
frigid
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2006 23:10
Lokalizacja: z miasta szwaczek i złodziei

Post 01 paź 2006 08:45

EEE.. to chyba jednak DM. Sciągnęłam sobie drugi raz i to samo jest. Ten kawałek przypomina mi "Marsz robotów" z Pana Kleksa połączony z country. Mój taniec przy tym może być straszny. Ale może się przyzwyczaję...
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 paź 2006 17:53

Brrrry ! Dodatkowy bonus do najnowszego singla "Martyr" który zamierza wypuścić MUTE we współpracy z U-MAX , czyli wersja cyfrowa tego utworu która będzie miała fanom posłużyć do tworzenia własnych remiksów tego utworu .

Jak tak dalej pójdzie to maxisingle w przyszłości będziemy robić sobie sami , a może dać fanom cały worek cyfrowych dzwięków i niech sobie sami nagrają płyte ;)
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 02 paź 2006 22:00

Ale z gówna bata nie ukręcisz...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 paź 2006 23:30

_precious_ pisze:Brrrry ! Dodatkowy bonus do najnowszego singla "Martyr" który zamierza wypuścić MUTE we współpracy z U-MAX , czyli wersja cyfrowa tego utworu która będzie miała fanom posłużyć do tworzenia własnych remiksów tego utworu .

Jak tak dalej pójdzie to maxisingle w przyszłości będziemy robić sobie sami , a może dać fanom cały worek cyfrowych dzwięków i niech sobie sami nagrają płyte ;)
Zremiksuj Martyr'a. :P
Bartini pisze:Ale z gówna bata nie ukręcisz...
Dokładnie. :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 paź 2006 20:58

Wybaczcie, ale musiałem to wstawić:

Od:
"Piotr Malinowski" <[email protected]>
Do:
admin@depeche..., bartini@depeche..., eves@depeche...
Witajcie!

Wpadłem na pomysł abysmy wspónie (Ja i moje forum (Forum Black Swarm), strona depechemode.pl, Wy i Wasze Forum i Wasz Vortal oraz Polska Strona i Polskie Forum) stworzyli petycję aby powstał jednak teledysk do Martyra i żeby było on wyreżyserowany przez najodpowiedniejsza do tego osobę jaka jest Anton Corbijn

Pozdrawia
Montana
A teraz żeby nie offtopikować to dodam tylko, że właśnie słucham Martyra. :grins:

;( ;( ;(
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 03 paź 2006 21:19

oszeszkur*wajapier*dole ;( :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 04 paź 2006 08:31

moim zdaniem dobry pomysl.....
zrobcie to i nie zapominijcie dopisac zeby nowe albumy bylo co 3 miesiące(oczywiscie za darmo) koncerty na telefon i zeby Alana zmusili do powrotu

a wracając do tematu coraz bardziej podoba mi sie ten utwór
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 04 paź 2006 10:23

biedny montana pochlasta sie jak to przeczyta, hahaha, i bana juz mam na Black Swarm,na 101% :P :haha: :haha: :haha:
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 04 paź 2006 15:52

mimo wszystko nie powinno się puszczac na ogół prywatnej korespondencji choćby nie wiem jak śmieszna ona była. Ot moje zdanie i tyle ;)

A co do antosia to chyba nawet kijem by tego nie ruszył.
Do takiego teledysku powinno się zatrudniać specjalistów od Texaskiego brzmienia... :twisted:
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
JIGGA_SOUND_GEAR
Posty: 501
Rejestracja: 05 maja 2006 19:46
Lokalizacja: wytwór pana A. Wilder'a zmontowany w MUTE Records

Post 04 paź 2006 16:27

d2t6 pisze:moim zdaniem dobry pomysl.....
zrobcie to i nie zapominijcie dopisac zeby nowe albumy bylo co 3 miesiące(oczywiscie za darmo) koncerty na telefon i zeby Alana zmusili do powrotu

a wracając do tematu coraz bardziej podoba mi sie ten utwór

TAK! to jest myśl, może zmusiłby go sam Montana ;( bo któżby śmiał odmówić JEMU ;(
Do takiego teledysku powinno się zatrudniać specjalistów od Texaskiego brzmienia...
A do zrobienia remixów zaprosiłabym Sherwooda... :D
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 04 paź 2006 16:29

Sherwood teraz robi w reggae, niedługo będzie nawet we Wrocławiu z okazji One Love Festival
ODPOWIEDZ