The Best of Depeche Mode Volume 1

Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Re: The Best Of...

Post 15 lut 2011 23:47

Nie wiem czy wiesz, ze See You Martin skomponowal jeszcze zanim powstalo DM :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 16 lut 2011 11:40

Przyznaję, nie wiedziałam. Ale mógł już sobie to darować na ABF :P
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 16 lut 2011 18:32

Osobiście bardzo lubię See You. :)
FREE STATE pisze:Jakim cudem BC nie ma żadnego utworu na si-di-ROMIE, a PTA aż dwa?
Mnie też dziwi brak czegokolwiek z BC. Za to z PTA i tak jest jak dla mnie za mało utworów.
Od dwóch dni również jestem posiadaczem owego wydawnictwa, bo dostałem od żony w prezencie na walentynki. Cd jak cd, oprócz Martyra nie ma tam dla mnie nic odkrywczego, ale cieszę się bardzo z płyty dvd z teledyskami.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 16 lut 2011 21:19

Dziwi mnie jednak, że umieścili na tej płycie rzeczy takie jak See You czy New Life, a pominięto Policy of Truth, In Your Room albo A Question of Time.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 16 lut 2011 23:14

No ja mam zestawik od pierwszego dnia, natomiast jesli chodzi o to co wymieniles Mintaj to mam taka nadzieje, ze to jest material na vol 2 :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 17 lut 2011 00:58

Ja nie chciałbym vol 2, już prędzej wolałbym "Singles 2000-2012" (czy kiedy tam ma ta następna płyta pojawić). 2 część Best Of... i tak byłaby powtórką z Singli.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 17 lut 2011 14:42

ale to całe best of to ni innego jak skladanka singli...jeden ch.uj,ino w innym opakowaniu ;)
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 17 lut 2011 19:12

Tys prowda :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 17 lut 2011 23:21

Fanta pisze:ale to całe best of to ni innego jak skladanka singli...jeden ch.uj,ino w innym opakowaniu ;)
No tak, ale gdyby wydali i składanki singli, i dwie składanki best of, to byłaby już przesada.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 17 lut 2011 23:34

No to akurat wydaje sie oczywiste.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 18 lut 2011 12:48

Ja posiadam The Best Of... od 2007 roku, kupiłem w sklepie muzycznym w UK i długo potem żałowałem że nie wziąłem jednak tej drugiej płyty DM jaką mieli na składzie - Construction Time Again... ale... dzisiaj nie żałuję jakoś specjalnie.

The Best Of Vol. 1 jest w rzeczy samej dobrą kompilacją, kompilacje w stylu singles "198x-199x" zawierają wszystko jak leci i po kolei, ja sam sobie wypaliłem kiedyś takie dwupłytowe wydawnictwo DM Singles 1984-1998 i nie słucham w ogóle, a The Best Of jednak mi się zdarza. Ktoś pytał po co tam New Life? A powiem wam że to genialne posunięcie, bo gdyby nie to, pewnie żałowałbym zakupu do końca życia, ale właśnie dzięki tej składance odkryłem że New Life to super kawałek! Też żałowałem kiedyś że nie ma nic z Black Celebration co wydawało się mi dziwne, ale dzisiaj i tak za mój ulubiony utwór uchodzi It's No Good, który na składance jest, więc żadna strata :P

Moim zdaniem gdybym miał składankę singles 19xx-20xx czy coś to pewnie włączał bym ją dajmy na to na 4 kawałki przesluchując single z 1 czy 2 albumów i wyłączał, takie The Best Of zmusiło mnie trochę to sluchania DM z ich przeróżnych etapów.

Wydawnictwo polecam, aczkolwiek raczej tym którzy przygodę z DM chcą dopiero zacząć. Ja jakiś czas żałowałem że nie kupiłem normalnego albumu, ale nadrobiłem to w 2009 zakupem A Broken Frame i już zaspokoiłem swoje żądze :P

No i liczę na Vol 2, może bym zakupił do pary z tym co mam :P
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 lut 2011 13:37

Powiem tak - dla mnie jako dla fana DM wydawnictwo cd typu The Best Of nie jest do niczego potrzebne (dvd z teledyskami to już oczywiście inna sprawa). Non stop słucham całych płyt DM, więc znam to wszystko na wylot.
Dla mniej wtajemniczonych jednak, czyli takich, którzy tylko pobieżnie znają DM i nie czują potrzeby posiadania wszystkich płyt, takie The Best Of jest idealne. I myślę, że właśnie dla takich ludzi artyści wydają takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 lut 2011 00:39

Shodan, wyjsc z podziwu nie moge, bo normalnie wzbudzilo we mnie zachwyt to co napisales bo dotyka to glebi prawdy. Stripped, to moze kupowalismy w jednym sklepie? :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 20 lut 2011 16:44

No kto wie... jeśli kupowałeś w HMV na Harrow on the Hill to tak :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
FREE STATE

Post 19 mar 2011 10:29

Powiem tak, jeśli ktoś dopiero zaczyna zabawę z Depeche, powinien kupić najpierw ten krążek. A najlepiej CD+DVD z teledyskami.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 lut 2014 18:51

Bum!

Przenosząc dyskusję z innego wątku coby nie offtopować zbytnio, narzekałem na brak Stripped na tej składance i dyskusja tak się potoczyła:
Hien pisze:Ale Stripped to hit wśród fanów, a nie zwykłych ludzi przylepionych do radia. To oni kupują "best ofy", na ch.uj coś takiego fanom DM?
Chyba, że do kolekcji lol.
Prędzej głosowałbym za "The Singles 01 - 14"

01. Dream On
02. I Feel Loved
03. Freelove
04. Goodnight Lovers
05. Precious
06. A Pain That I'm Used To
07. Suffer Well
08. John The Revelator
09. Lilian
10. Wrong
11. Peace
12. Perfect
13. Hole To Feed
14. Fragile Tension
15. Heaven
16. Soothe My Soul
17. Should Be Higher
18. Goodbye

i jest ładny, uczciwy zestaw. Oczywiście Martyra, Enjoy The Silence 2004 i Personal Jesus 2011 nie biorę pod uwagę.
Uważam że Best of vol. 2 miało by większe szanse komercyjnie - fani i kolekcjonerzy i tak kupią dla zasady a niekumaci kupią lub dostaną w prezencie i trochę ogarną historię, a jest jeszcze co wrzucić na vol. 2:

World in My Eyes
Policy of Truth
Behind the Wheel
Stripped
A Question of Time
Freelove
John the Revelator
Wrong
Heaven
Soothe My Soul
In Your Room
Barrel of a Gun
Home
Somebody
Blasphemous Rumours
Enjoy the Silence 04
Personal Jesus 2011
+ 1 nowy singiel dla promocji

Hity zremiksowane i parę singli z potencjałem (Freelove, Policy of Truth) też i dałoby radę moim zdaniem.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 lut 2014 19:20

A kto Policję zna? Patrzymy na to z perspektywy fanów, dla nas POT to klasyka klasyki, ale nikt nie kupi bestki, na której nie ma Enjoya.
Dlatego uważam, że z większą klasą byłoby wydanie kolejnej części kolekcji singli ponieważ tracklista byłaby niepodważalna, itd.
Komercyjnie mało atrakcyjne, dla fanów też może nie do końca, ale za to byłby wszystkie wersje radiowe na dwóch krążkach (co też sprawia problem bo Pain miał dwie).
Best vol. 2 z taką tracklistą to nuda na maksa i sprzedać by się nie sprzedało (na pewno nie na poziomie jedynki).
Obstawiam, że odczekają jeszcze parę lat i wydadzą kolejne Best of z lekko zmodyfikowaną tracklistą vol. 1 (i bez Martyra lol, jak to mogło wylądować na czymś podpisanym jako best? to tak jakby nasrać na perski dywan)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 13 lut 2014 19:38

Hien pisze:A kto Policję zna?
Zawsze mi się wydawało, że POT to jednak i tak jeden z lepiej znanych utworów wśród "nie fanów" DM.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 lut 2014 20:40

Hien pisze:Best vol. 2 z taką tracklistą to nuda...

...(i bez Martyra lol, jak to mogło wylądować na czymś podpisanym jako best? to tak jakby nasrać na perski dywan)
Nuda? Dla mnie mocniejsza tracklista niż vol. 1 z samą komerchą.

Co do Martyra - czymś musieli to promować a numer jest ok, esencja DM, dobrze podsumowuje ich dorobek.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup