Utwór który winien być singlem wg. was a nie jest.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Re: Utwór który winien być singlem wg. was a nie jest.

Post 11 cze 2011 00:59

Do tej pory byłem na trzech takich weselach i tam mało kto daje radę dotrwać do końca. :D Podstawa to dużo jeść i tańczyć a wtedy można bić rekordy w piciu alkoholu. Wiem co mówię. ;(
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 cze 2011 01:08

Ale widzisz, u Was porządne jedzenie, porządny napitek.
Takie typowo Łódzkie wesele to papy z dachu nie zdziera, byłem na paru i za każdym razem patrzyłem tylko ile do końca i czy jakaś starsza kobieta nie zbliża się z parkietową propozycją nie do odrzucenia ;(
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 11 cze 2011 01:13

U nas też się trafiają natrętne ciotki Jadźki, które jak z Tobą ze sto razy nie zatańczą to będzie to plama na ich rodzinnym życiorysie. Taki urok każdego wesela niestety. Na trzeźwo się nie da. No chyba, że jest totalna lipa i masz możliwość szybko się ulotnić to wiej bachu, wiej. :D
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 cze 2011 01:27

Dlatego od 4 lat konsekwentnie nie chodzę na żadne wesela.
Niby jest to zawsze okazja, żeby się nażreć i napić za free, ale atmosfera i towarzystwo (którego się często w ogóle nie zna) przeważają szale ;) Piszę oczywiście o lokalnych weselach.
Raczej się niestety nie zapowiada, abym miał okazję zjawić się na góralskim ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 11 cze 2011 01:29

To jak ja będę robił swoje wesele to Cie zaproszę. :D Tyle, że z obecnej perspektywy to pewnie za 100 lat będzie. ;(
A za ten offtop to będziemy się smażyć w piekle. ;P
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 11 cze 2011 10:10

Oj tam zaraz w piekle. Po prostu musicie między sobą ustalić, który pierwszy się wypina ;(
No, żuczki moje, bo przyjdzie devotional i was zje(bie).
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 11 cze 2011 10:50

Hien pisze:Ale widzisz, u Was porządne jedzenie, porządny napitek.
Takie typowo Łódzkie wesele to papy z dachu nie zdziera, byłem na paru i za każdym razem patrzyłem tylko ile do końca i czy jakaś starsza kobieta nie zbliża się z parkietową propozycją nie do odrzucenia ;(
To jest dla mnie argument za tym, żeby omijać wesela ;(

Góralskie z góralską muzyką brzmi fajnie, a kobitki pewnie nie muszą tyle pić :)
Również wątpię czy trafię na góralskie.

Off top jest akurat na temat. Przecież mówimy o singlach, a one bywają puszczane na weselach :grins:
Piekło mi nie straszne, bo już się smażę :/
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 12 cze 2011 01:20

Jari pisze:A remix jest w dechę, nie znacie się, ostatnie trzy płyty DM zrobiły straszne spustoszenie w Waszych umysłach (a ostrzegałem: nie słuchać!), całkowicie wpłynęły na percepcję dźwięku, zmiany niestety nieodwracalne :8 Ale Jerry postara się Wam pomóc :tak: :8 :lol: Będzie dobrze, będzie dobrze, tylko nie lękajcie się, nie idźcie tą drogą...
:lol: :lol: :lol: Diwcipniś. :D :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 09 kwie 2012 11:21

Told You So powinno być singlem z Construction Time Again. I nawet to sugerowano wtedy zdaje się, ale nie posłuchali. A po latach Gore sam przyznał że Love, in Itself było słabe na singiel.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 09 kwie 2012 20:32

Duży potencjał miały Mercy In You (chociaż dość podobny do I Feel You, który jest w dechę) i Here Is The House (chyba tylko AQOT jest bardziej chwytliwy na BC). No i kwestia singli z SOTU... :roll: A Told You So akurat uważam za koszmarny utwór (te zaśpiewy w końcówce...) Love, In Itself też zresztą nie powala.

Violator to same single, a, jeszcze jest Shine... I chyba tyle...
Awatar użytkownika
MackoTRR
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2015 18:00
Ulubiony utwór: Only When I Lose Myself
Lokalizacja: Lubelskie

Post 27 lip 2015 22:18

U mnie będzie tego trochę :D

1. "Tora! Tora! Tora!"
2. "The Sun & the Rainfall"
3. "Told You So / The Landscape Is Changing"
4. "Stories of Old"
5. "Black Celebration"
6. "Nothing"
7. "Mercy in You"
8. "I Am You"
9. "Ghost"
10. "Broken"

;)
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 16 sie 2015 01:40

Jak dla mnie to taki charakter singlowy mają/miały Sweetest Perfection i Rush, choć to i tak na siłę, bo przynajmniej połowa singli DM do tego się nie nadawała.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 16 sie 2015 10:58

Violator to w ogóle powinien mieć 9 singli. :mrgreen:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 30 mar 2016 18:50

Słuchałem ostatnio Sounds of The Universe i nadal uważam że radiowy potencjał In Sympathy został zmarnowany przez wytwórnię, można by nawet pokusić się o delikatny remix z bardziej wyraźną linią basu, to dobry radiowy kawałek, chyba najbardziej lekkostrawny z płyty. A że Mudżyn się nudził to zrobił nawet własną symulację skróconej wersji do radia tego numeru:

http://www.speedyshare.com/QXFQp/Depech ... o-Edit.mp3

:)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 kwie 2016 21:57

Kiedyś tego utworu bardzo nie lubiłem. Potem mój pogląd się zmienił i uważam, że In Sympathy to całkiem przyjemny numer. Nie rewelacyjny ale taki właśnie lekki i przyjemny. To rzeczywiście utwór, który byłby niezłym singlem. Choć oczywiście w dyskografii DM jest wiele utworów bardziej zasługujących na bycie singlem.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 03 kwie 2016 23:26

Stripped, w Twojej wersji zmieniłbym tylko jedno. Zrezygnowanie z powtórzonego motywu gitary w połowie było złym pomysłem, to jest chwytliwy fragment i powinien zostać w wersji singlowej. Ja bym wywalił mostek przed drugim refrenem (and as the night begins to fade) i przeszedł od razu do niego.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 04 kwie 2016 14:23

Chętnie bym tak zrobił Hien ale próbowałem i nie da się usunąć tego mostka nie niszcząc płynności utworu, nie umiem tego zrobić niezauważenie i chociaż mnie drażni ten mostek bo jest nieco słaby (choć to też ważny fragment utworu, stanowi jakąś odmianę zawsze) to z przyczyn technicznych zostawiłem go a tamten fragment gitary wyciąłem bo jednak chciałem by była to wersja skrócona i nie było już zbyt wiele rzeczy z których można było zrezygnować.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 04 kwie 2016 20:05

Tak sobie teraz myślę, że mimo oczywistego potencjału komercyjnego jaki miało "In Sympathy", to chyba nie ma niestety znaczenia bo DM nie ma już chyba szansy na przebój, cokolwiek nie nagrają. DM powoli schodzi do emerytalnego podziemia muzycznego. Jedyne co ich ratuje (podobnie jak np U2), to to, że nie jest to zespół, który swoje sukcesy komercyjne i artystyczne zostawił w latach 80tych. Mimo wszystko jednak z płyty ma płytę widzę coraz większą olewkę świata na DM. Paradoksalnie może to dobrze?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 04 kwie 2016 20:38

Może... może jest to szansa że będą nagrywać lepszą muzykę bez ciśnienia że muszą nagrać singiel do radia. Teraz mają już ten status że to bez znaczenia, fani i tak kupią, oni się bawią w studiu, nie mam nic przeciwko totalnie nieradiowej płycie jeśli będzie dobra.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 04 kwie 2016 23:22

Hien pisze:DM nie ma już chyba szansy na przebój, cokolwiek nie nagrają. DM powoli schodzi do emerytalnego podziemia muzycznego.
To oczywiste od dawna. Czasy się zmieniają. Teraz na listach i w radio rządzi to, co słucha pokolenie naszych dzieci. A oni słuchają współczesnego szajsu. I ja to nawet rozumiem. Ja też nie słuchałem muzyki moich rodziców. Nasze dzieci nie słuchają naszej muzyki, a ich dzieci nie będą słuchać obecnej muzyki. Naturalna kolej rzeczy.
stripped pisze:nie mam nic przeciwko totalnie nieradiowej płycie jeśli będzie dobra
Otóż to, zgadzam się całkowicie.
ODPOWIEDZ