Utwór który stał się singlem a nie powinien

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Utwór który stał się singlem a nie powinien

Post 30 mar 2011 23:09

Są znacznie gorsze single od It's Called A Heart.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 31 mar 2011 01:44

Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, It's Called a Heart to lekki skoczny popowy numer, i wpada w ucho, Fly to wyższa filozofia dla zwykłego zjadacza chleba :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 31 mar 2011 16:53

Its called a heart to zajefajny numer ,aż się prosił na singla, i do tego ma kosmicznie odjechaną stronę B wiec nie wybrzydzać :) .Singlami zdecydowanie nie powinny zostać za to;Martyr i Goodnight lovers,Martyr bo to głupi kawałek(odrzut z PTAka) ,a ten drugi bo za łagodny,wolałbym Shine albo The dead of night.No i Fragile Tension,mógł zostać samodzielnym singlem ,Hole to feed jako singlowi mówię nie,i jeszcze ten teledysk.../ :/
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 31 mar 2011 19:45

Dead of Night jako singiel? To chyba ostatni kawałek z Excitera, który się do tego nadaje...
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
FREE STATE

Post 31 mar 2011 20:55

Podobnie jak Goodnight Lovers, a jednak... :/
Cóż, Freelove i Dream On potrafię zrozumieć, IFL też da się znieść (chociaż ledwo ledwo :(), ale GL? Na singlu?!? Sorry, to nie dla mnie...

Naprawdę wolałbym, aby wydali Dead Of Night. To obok Freelove jedyny utwór z Excitera, który zaczyna mi się podobać.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 31 mar 2011 22:10

A widzisz - zaczyna się podobać. Potem dojdzie kolejny utwór i kolejny i za parę lat zostaniesz fanem tej płyty. :D
Dla mnie wszystko jedno co jest singlem z Exciter, bo i tak wszystko z tej płyty uwielbiam.
Choć też uważam, że zwykły śmiertelnik nie słuchający na co dzień DM nie łyknął by The Dead Of Night.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 31 mar 2011 22:28

No ale moze lyknalby WTBS, jako romantyczno - melancholijny powalacz :), zamiast GL.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 31 mar 2011 23:41

Oj, WTBS jest tak przesłodzony, że to tragedia. Zawsze omijam. Milion razy lepsze jest "I am you".
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 31 mar 2011 23:52

Pewnie, że lepsze jest I Am You. :mrgreen:
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem w muzyce określenia "przesłodzony utwór". Co to w ogóle jest?
O jakim wolnym utworze by się nie mówiło, to zawsze wg kogoś jest on przesłodzony. :|
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 01 kwie 2011 00:18

Przesłodzony utwór to piosenka o dupie Maryny: jak fajnie jest kochać, jakie to on ma zranione serce, jak on ją mocno kocha, ale śpiewa tak delikatnie, żeby ona go pokochała, dorzuca piękne dźwięki powodujące uniesienia i piosenka robi się niewiarygodnie niewiarygodna...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 kwie 2011 13:51

Olać teksty, liczą się dźwięki. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 01 kwie 2011 19:08

A mnie się właśnie z tego względu cały Exciter podoba - oprócz The Dead of Night jest bardzo łagodny, pełen takiej miłości (przypomina mi się pytanie Dave'a na ONIP - "Are you feeling the love?"). Bo nie chodzi tu o to, czy ta miłość jest szczęśliwa, niespełniona, chora, odrzucona czy Bóg wie jaka jeszcze, tylko o to, że jest. A WTBS to chyba najsłodszy i zarazem najsmutniejszy utwór o miłości, jaki słyszałam. Ta pierwsza zwrotka to jest takie usprawiedliwienie, że rozum w niczym nie decyduje i tylko ciało sprawia, że do kogoś nas ciągnie a w drugiej zwrotce jest taka niecierpliwość - "człowieku, zdecyduj się, czy mnie pragniesz, bo jeśli nie, to przestanę się za tobą uganiać". I to jest smutne. (przepraszam, jeśli to znów nic odkrywczego, ale musiałam to napisać)
Dobra, ale miałam gadać o singlach a nie o WTBS... Zgadzam się, że Goodnight Lovers na singlu to nie za dobre posunięcie. Singiel=utwór do radia, który ma przyciągnąć ludzi i żeby taki zakichany rmf mógł go puszczać non-stop. A gdzie to puszczą? Ewentualnie o drugiej nad ranem w mniej popularnej stacji, ale od biedy. Nie na tym polega singiel.
FREE STATE

Post 03 kwie 2011 22:18

Ale co zamiast tego nieszczęsnego Goodnight Lovers? Jeśli nie Dead of Night, to co? Bo z pewnością nie Shine ani Comatose...

Co do innych: Dreaming Of Me (piszę o tym w temacie stosownym, żeby nie było) - szczerze, były lepsze utowry na S&S, które mogły być wydane na singlu. Nie urwałoby im przecież, za przeproszeniem, dupy, gdyby zamiast D.O.M. singlem stał się Photographic.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 03 kwie 2011 22:22

The Dead of Night nie nadaje się na singiel zespołu jakim jest DM. Jeśli tego nie widzisz to dyskusja wydaje się bezcelowa.
FREE STATE

Post 03 kwie 2011 22:25

Owszem widzę. :/
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 kwie 2011 22:31

Odpowiem, ze I Am You jest pewnie lepszy od WTBS i mysle, ze tez bylby dobrym singlem, natomiast piszac o WTBS chcialem to ujac zamiast GL podazajac logika DM i wskazujac na utwor zblizony klimatycznie.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 03 kwie 2011 22:45

FREE STATE pisze:Ale co zamiast tego nieszczęsnego Goodnight Lovers? Jeśli nie Dead of Night, to co? Bo z pewnością nie Shine ani Comatose...
FREE STATE zdeka przeginasz. Że Tobie nie podchodzi Exciter nie znaczy, że nikomu.
Uważam, że z Exciter pochodzą 3 bardzo dobre single: Dream On, I Feel Loved i Freelove. Bo co do Goodnight Lovers zdania są podzielone.
Shine jest zbyt szlachetne, żeby gawiedź obecnych czasów miała go załapać. To samo WTBS czy Breath.
Singlem mogło by być jeszcze I Am You, choć wiem na własnym przykładzie, że i do tej perełki trzeba czasu na zrozumienie i docenienie.
Ogólnie myślę, że Exciter to płyta nie dla słuchaczy Vivy czy MTV, ale dla prawdziwych fanów. Zatraconych w tej muzyce jak ja. :mrgreen:
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 03 kwie 2011 22:49

Jak nic powinno być to 'I Am You'. 'Goodnight Lovers' to genialna kołysanka z kołysankowym 'shhh' na początku. Ale na singla zbyt nudna i powolna. A 'I Am You' ma wyraźny podział na zwrotki i refren i może być nawet śpiewane przy ognisku z towarzyszeniem gitary ;)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 kwie 2011 23:14

Ja powiem ze przy ognisku to mozna spiewac rownie dobrze Goodnight Lovers :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 03 kwie 2011 23:28

Mam wrażenie, że ktokolwiek próbowałby zaśpiewać GL przy ognisku, wkurzyłby się przy pierwszym słowie :P
ODPOWIEDZ