Playing The Angel

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 03 lut 2005 09:49

Nowego Excitera nie bedzie, bo każda płyta jest inna od następnej. Choćjakby zrobili Exciteropodobną płytkę to bym nie miał im tego za złe... Miałbym za złe jeśli bys tworzyli coś na wzór SOFADa :x Choć wydaje mi sie że kolejna płyta bedzie mniej elektroniczna, ale bardziej łagodna... Martin, David i Fletch są już po 40, wiec nie oczekujmy że wydadzą płytę równie świeżą jak np. 15 lat temu... Choć bardzo bym się cieszył! Ważne jest to że ta płyta na pewno dużo wniesie do historii muzyki. Martin napisze napewno wielki przebój ( są takie pogłoski że telefonował do Fletcha i nucił mu przez słuchawke, i był bardzo podekscytowny )..ta płyta będzie bardzo dobra! Dlaczego tak myśle? Bo wydaje ją DEPECHE MODE!!!!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 lut 2005 12:56

Zdaje mi się, że to będzie ostatnia płyta. Mogliby dać z siebie wszystko.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 03 lut 2005 13:12

Ja myśle że to jednak nie będzie ostatnia płyta... taka mam przynajmniej nadzieje... Jeśli płyta sięuda i powrócą do łask, to przeciez nie odejdą teraz i nie zakończą kariery, kiedy znów są rozchwytywani!!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 lut 2005 15:25

Obyś mial rację. :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matyś
Posty: 60
Rejestracja: 19 lut 2005 20:09
Lokalizacja: Pińczów

Post 19 lut 2005 22:27

Wreszcie spotkałem ludzi, którzy lubią ten sam styl DM, co ja. Na innym forum w najlepszych płytach najczęściej wymienia się Songs Of Faith And Devotion a dla mnie DM najbardziej liczy się do Violatora włącznie. Czytałem, że musieli pójść w innym kierunku, ale patrząc od początku to każdy album różni się od siebie to, czemu odeszli tak bardzo od swojego dawnego stylu. ;( Cieszę się slick, że mnie zaprosiłeś na to forum tu się wreszcie czuję jak w domku. :)
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 08 mar 2005 11:54

pozostaje tylko niecierpiwie czekac!! :) :) juz nie moge sie doczekac!

P.S. jak Wam się wydaje-bedzie jakis wyciek w sieci materiału nagranego przed premierą plyty DM bo podobne przypadki (innych wykonawców) byly juz wczeniej
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 08 mar 2005 12:59

Na początku listopada (chyba 3go) płyta ma być juz wydana!!!! :)
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 08 mar 2005 13:17

Ja chce 16 listopada... Taki prezent na urodziny.. Bym sie chyba porobił ze szczescia!! ;)
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 08 mar 2005 14:32

Miałbym za złe jeśli bys tworzyli coś na wzór SOFADa
NIE SĄ W STANIE zrobić czegoś tak dobrego jak SOFAD, więc nie ma obawy. A nawet jeśli są, to nie zrobią bo Martin nie stoi w miejscu, tylko robi "coraz lepsze piosenki". I później wychodzi coś takiego jak Exciter, a fani nie mając wyjścia robiąc dobrą minę do 'złej' gry i piszą ekstatyczne opinie w rodzaju "Wy nie podążacie za trendami - Wy sami je wytyczacie! [cytat nie wiem skąd]".Tylko czy zachwyt jest szczery...
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 08 mar 2005 14:35

Powiem że odbrze to ująłeś... Jest coś w tym co napisałeś...
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 mar 2005 15:26

Płyta swoją drogą. Bardziej myślę o trasie koncertowej i fakcie "zahaczenia" o Polskę. Co do samego albumu - bardzo bym chciał poczuć klimat lat 86-88. Sto procent syntezatorów by mnie urządzało. Ot. taka płyta marzeń. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 09 mar 2005 17:02

bo, jak wszyscy sami widzicie, Erwantungen jest bardzo mondry :P i jego wypowiedzi powinny stanowić wzór dla innych forumowiczów i brać czynny udział w ich depeszowej edukacji....
Awatar użytkownika
DMaciekC
Posty: 26
Rejestracja: 15 lut 2005 21:07
Lokalizacja: Ozo/Łódź

Post 09 mar 2005 19:43

Ostatnio pojawiła się data wydania płyty na 7 listopada.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 09 mar 2005 20:04

Ja już sobie dosyć dawno uzmysłowiłam, że muzyka wspaniała ciągle jest, ale zespół.... to już od dawna chyba nie :| Pozostała tylko ideologia
Gość

Post 09 mar 2005 20:23

A ja wierze że oni wcześniej wydadzą en album i trasa bedzie jeszcze na początku 2006 roku , to jest poprostu wiara w Depeche Mode
Awatar użytkownika
Home
Posty: 416
Rejestracja: 11 lut 2005 16:46
Lokalizacja: Poznań

Post 10 mar 2005 08:55

Racja Brian,ja też bardo bardzo wierze w naszych kochanych dziadziusiów,i wcale nie przeszkadza mi to,że mają tyle lat ile mają...w końcu czasu nie da się cofnąc.....ani przyspieszyc
Awatar użytkownika
DMaciekC
Posty: 26
Rejestracja: 15 lut 2005 21:07
Lokalizacja: Ozo/Łódź

Post 11 mar 2005 07:12

Plotki, ploteczki na temat nowego albumu, pojawiła się nowa data 21 listopada :| Na 7 listopada prawdopodobny singiel promujący.A czy chłopaki są za starzy? Np. Bono jest starszy, wokalista metaliki też wielu można byłoby wymienić, ale za to jak wymiatają! Po nich starości nie widać, przynajmniej w muzyce.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 11 mar 2005 11:56

Myślę, ze po tym jak Depesze zeszli do poziomu Excitera, trudno bedzie im powrócić do tamtej atmosfery :| Już sobie nie wyobrażam teraz Dejva zagrzewającego publiczność jakoś..
Awatar użytkownika
Home
Posty: 416
Rejestracja: 11 lut 2005 16:46
Lokalizacja: Poznań

Post 11 mar 2005 12:03

Iwona,nie trać kurcze nadzieji,bo Dejw jeszcze długo pociagnie!!!Oni ją jeszcze w pełni sprawni,a tutaj słysze,że o nich mówicie,jakby już do grobu sie wybierali ;( Oni mają (dobiero) troszke po 40!!!!! To nie jest tak zle!!!Zobaczycie,ze jeszcze będą czczeni,i w ogóle.....
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 11 mar 2005 12:04

wydaje mi sie ze jezeli nagrywanie nowego albumu mialo by im sprawiac tylko same klopoty dawno temu przestali by razem nagrywac cokolwieknapewno jest cos co dalej ich łączy i to chyba nie jest tylko Andya na koncerach mam nadzieje ze dadzą rade co prawda zagrali ich juz chyba tysiące ale pewnie nadal jest to dla nich ekscytujące zajęcie i nadal czerpią z tego przyjemnosc.Tak mysle. :)
fu..'em and their law
ODPOWIEDZ