Boxy dwupłytowe, czy ktoś widział czy ktoś wie...

Awatar użytkownika
johny_revela
Posty: 43
Rejestracja: 01 lis 2006 18:42
Kontakt
Strona WWW

Boxy dwupłytowe, czy ktoś widział czy ktoś wie...

Post 20 maja 2007 20:05

Zastanawiam się nad uzupełnieniem swojej dyskografii o większą ilość albumów i spotkałem się z tym :

http://stereo.pl/tytul.php?idt=212358

http://stereo.pl/tytul.php?idt=212357

Może ktoś wie co się kryje pod tym opakowaniem? Chodzi mi głównie, czy to są takie same wydania jak bym kupował osobno? Coś cena za niska dlatego się pytam... Proszę o odpowiedź tych co coś o tych a`la boxach wiedzą.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 20 maja 2007 20:49

Płyta polecana przez: http://www.depechemode.pl

nad czym sie jeszcze chlopie zastanawiasz ? bier ta plyta !
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 20 maja 2007 21:42

Bier, bier. Niczym się nie różnią takie wydania od normalnych seryjnych płyt, tyle, że po prostu dwie sztuki spakowane są w pudełko kartonowe. No i wychodzi taniej :) Jak jestem np. w Media Markt to najpierw wyniuchuję na półkach boxy :lol:
Awatar użytkownika
johny_revela
Posty: 43
Rejestracja: 01 lis 2006 18:42
Kontakt
Strona WWW

Post 20 maja 2007 22:26

Bo widziałem właśnie w Media Mar*t... hm... i tak mam smaka na to...

Tylko czy to nie są remastery, bo wolał bym te stare wydanie...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 21 maja 2007 00:00

Nie, to zadne remastery. Standardowe francuzy pakowane po 2 sztuki, jak powiedziala przedmowczyni. Od siebie dodam, ze nie ma zadnych zaleznosci w tym jak sa dobierane albumy do tych dwupakow. Losowosc totalna.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 21 maja 2007 00:01

W boxach to raczej pewnik, że remasterowane. Ale takie rzeczy to tylko na samym opakowaniu sprawdzisz.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 21 maja 2007 00:25

Tylko nie pomylmy pojec. To nie sa te remastery :!: Byc moze na tych w dwukapach dzwiek jest lekko poprawiony jednak to nie to samo co oferuje wydanie faktycznie zremasterowane ktore wskazuje w powyzszym linku.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
johny_revela
Posty: 43
Rejestracja: 01 lis 2006 18:42
Kontakt
Strona WWW

Post 21 maja 2007 06:50

hm... powoli się z tego rozmyślam... wydam więcej ale będę miał pewność że to jest wydanie nie remasterowane, tylko oficjalny album... Zależy mi na tym aby to nie były remastery...
Awatar użytkownika
dmaroco
Posty: 24
Rejestracja: 04 maja 2007 16:18
Lokalizacja: Peterborough

Post 21 maja 2007 07:30

To na 101 % nie są żadne remastery. Firmy płytowe robią taki zabieg marketingowy (On trwa już od 3 lat), ze wydają stare wydania płyt DM w dwupakach (kiedys nawet był jeden trójpak: S&S, ABF i CTA). Cena wtedy wychodzi bardzo atrakcyjna (po 25 zł za szt. ) Robią tak by pozbyć sie starych nakładów. Jeśli masz zamiar kupić stare wydania to jest to najlepszy czas. Potem już pierwsze wydania będą bardzo cieżkie do dostania a jak już trafisz to zapłacisz więcej niż za remastera. Aha i dźwiek nie jest tam w zaden sposób zmieniany lub poprawiany. To najzwyklejsze albumy tylko w dwupaku