Remiksy Sounds Of The Universe

astiz

Re: Remiksy Sounds Of The Universe

Post 02 kwie 2009 19:05

Pomóc Ci nie mogę,ale coś doradzę: kup wersję Deluxe SOTU. ;)
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 03 kwie 2009 06:59

Ot.. dowcipne :) :fletch: A cos powazniej? Mam troche mixow (dziesiatki GB) ale jakos nie moge znalezc tych nowszych :)

Pozdrawiam.
astiz

Post 03 kwie 2009 19:35

Dziesiątki GB? :?: I Ty mnie prosisz o pomoc? :?: Spoko,poradzisz sobie ;) więcej wiary.Ostatnio jeden mój koleżka kupił na Świebodzkim pirata-remixy PTA,za 20 PLN.-taka ciekawostka.Dzięki,za pozdro :beer:
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 04 kwie 2009 21:18

Ano prosze bo nie znam dostepu do najnowszych sweizych mixow. :) jesli masz jakis namiar to chetnie skorzystam. na www.dmremix.be jeszcze nie ma. Pisalem do Alana ale on obiedal dopiero pozniej je dodac... to nie wiem gdzie moge je zlapac ..

Pozdrawiam.
astiz

Post 04 kwie 2009 21:26

Jeżeli chodzi o mixy,ja,który nie jestem ich entuzjastą mam tego niewiele.Zobacz może w dziale Resources & Download.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 12 kwie 2009 15:31

Ja remixy lubie,ale pod jednym warunkiem,musza być dobre a nie dziwadła w stylu ''are people people'' czy ''its, no good motor bass mix''(rany a do tego oni sa jako support dla DM w Wawie :( ).

Ps: a jakie jest wasze zdanie na temat remixu ''ghost'' cos tam jednak z oryginału jest.ja w skali 1-5 daje mu 4 minus,i czekam na oryginał
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 12 kwie 2009 18:07

Fajny ten remix, myślę że w klubach się przyjmie na świecie, czekam niecierpliwie na oryginał bo może być naprawdę niezły :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
astiz

Post 17 kwie 2009 19:49

Corrupt Efdemin remix,In Chains Minilogue's Earth remix,to po prostu katastrofa :co: Po prostu brak słów! Nie do słuchania. :co: Little Soul Thomas Fehlmann coś tam,coś tam remix-nie do słuchania,ale ma przyjemne dla mojego ucha przypominające Tulipana,Pana Kleksa,czy Franka Kimono dźwięki. Wrong Caspa remix-beznadziejny-przypomina mi nieco reakcję obronną żuka bombadiera :co:
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 28 kwie 2009 09:28

... komunikuje sie z niejakim Alanem i Erwinem odnosnie mixow:)

Najlepsze mixy mozna znalezc na stronie http://www.dmremix.be
POLECAM MIXY - ZONEDEPECHE I DOMINATRIX'A

Erwin na profilu Myspace wyslal mi wersje mixa WRONG :) - rewelacja - możecie go odsłuchać jedynie tutaj http://www.myspace.com/zonedepeche
Niestety nie sciągniecie go tam bo jest niedostepny.
W wersji wav brzmi o wiele lepiej niz mp3 :)

Rewelacja .. .rewelacja... po prostu...
Jak się erwin rozkreci to naprawde fajne mixy zrobi :)

Pozdrawiam.


PS. Linków do rapida nie umieszczam. Mozecie je sobie sciagnac z w/w strony. (nie lamie praw autorskich) - z tego co mi wiadomo Alan wspolpracuje z tworcami tych mixow i oni podrzucaja mu je do publikacji - I tyle.
Jari

Post 28 kwie 2009 09:41

Ale tak konkretnie to o co tobie chodzi z grubsza?
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 28 kwie 2009 11:49

wogóle wysypało tymi fanowskimi mixami z SOTU. Ale jakoś mi sie tego ściągać nie chce jak narazie
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 28 kwie 2009 12:42

Jari pisze:Ale tak konkretnie to o co tobie chodzi z grubsza?
A mnie o nic. Jedynie tak napisalem bo za poprzednie umieszczenie linkow do rapida zostalem ostrzezony ze lamie prawa autorskie producentow tych mixow.
Tyle.
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 28 kwie 2009 12:44

rafi666 pisze:wogóle wysypało tymi fanowskimi mixami z SOTU. Ale jakoś mi sie tego ściągać nie chce jak narazie

Mixów jest sporo. Jednak wiele z nich to krótko mówiąc sieczka. Ale niektóre to naprawdę raj dla uszu... Świetne dźwięki i ich połączenia można usłyszeć :)

Fajnie by bylo usłyszeć dobry mix z wokalem z tych dodatków wydanych na SOTU. Może ktoś sie pokusi o taką wersje w przyszłości... SOTU to młoda płyta...
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 28 kwie 2009 19:20

Bardzo dobry przykład "sieczki" bez składu i ładu (jak to nazwałes) to ten "remix" do którego powyżej zamieściłeś odnośnik .
Co w tej żenującej próbie zrobienia remixu Cię zachwyca . Ja tam słysze tylko jakieś pinkolenie na klawiszach za 60 zeta z marketu z lekko disco polowym rytmem , ale to twój gust i nie będe się już bardziej pastwil .
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 29 kwie 2009 12:06

_precious_ pisze:Bardzo dobry przykład "sieczki" bez składu i ładu (jak to nazwałes) to ten "remix" do którego powyżej zamieściłeś odnośnik .
Co w tej żenującej próbie zrobienia remixu Cię zachwyca . Ja tam słysze tylko jakieś pinkolenie na klawiszach za 60 zeta z marketu z lekko disco polowym rytmem , ale to twój gust i nie będe się już bardziej pastwil .
Nie musisz. Widze ze wogole nie tolerujesz mixow dlatego w tym watku wogole nie powinenes sie wypowiadac.
OT co. Bo jak chcesz w temacie mojego gustu wypowiadac to powinienes zmienic forum na mniej sfrustrowanych. Peace :/
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 29 kwie 2009 16:25

fu..'em and their law
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 29 kwie 2009 20:36

agrest123 pisze:
_precious_ pisze:Bardzo dobry przykład "sieczki" bez składu i ładu (jak to nazwałes) to ten "remix" do którego powyżej zamieściłeś odnośnik .
Co w tej żenującej próbie zrobienia remixu Cię zachwyca . Ja tam słysze tylko jakieś pinkolenie na klawiszach za 60 zeta z marketu z lekko disco polowym rytmem , ale to twój gust i nie będe się już bardziej pastwil .
Nie musisz. Widze ze wogole nie tolerujesz mixow dlatego w tym watku wogole nie powinenes sie wypowiadac.
OT co. Bo jak chcesz w temacie mojego gustu wypowiadac to powinienes zmienic forum na mniej sfrustrowanych. Peace :/
Nigdy nie powiedziałem , ani nie napisałem , że nie lubie remixów :nie: sam piszesz o remixach ktore w/g Ciebie są "sieczką" ja nawiązując do tego wskazałem palcem przykład .
Nie zauważam żadnej frustracji no może troszke w Twojej wypowiedzi .
Co do zmiany forum hymmmm ... ???? jeszcze sie troche pofrustruje , ot taki ze mnie masochista ;)
Awatar użytkownika
agrest123
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2008 13:06

Post 29 kwie 2009 21:37

_precious_ pisze:
agrest123 pisze:
_precious_ pisze:Bardzo dobry przykład "sieczki" bez składu i ładu (jak to nazwałes) to ten "remix" do którego powyżej zamieściłeś odnośnik .
Co w tej żenującej próbie zrobienia remixu Cię zachwyca . Ja tam słysze tylko jakieś pinkolenie na klawiszach za 60 zeta z marketu z lekko disco polowym rytmem , ale to twój gust i nie będe się już bardziej pastwil .
Nie musisz. Widze ze wogole nie tolerujesz mixow dlatego w tym watku wogole nie powinenes sie wypowiadac.
OT co. Bo jak chcesz w temacie mojego gustu wypowiadac to powinienes zmienic forum na mniej sfrustrowanych. Peace :/
Nigdy nie powiedziałem , ani nie napisałem , że nie lubie remixów :nie: sam piszesz o remixach ktore w/g Ciebie są "sieczką" ja nawiązując do tego wskazałem palcem przykład .
Nie zauważam żadnej frustracji no może troszke w Twojej wypowiedzi .
Co do zmiany forum hymmmm ... ???? jeszcze sie troche pofrustruje , ot taki ze mnie masochista ;)

Mowiac o sieczce mialem na mysli te mixy ktore beszczelnie sa przepuszczone prze jakis mixer w stylu "are people, people" czyli niewielkim nakladem pracy. To jest sieczka. Te lepsze, a wg mnie robi takie Dominatrix i ZoneDepeche czyli Erwin, sa o niebo lepsze. W utworach nowych np sa wplecione motywy z poprzednich plyt i utworow. Mozna je fajnie wylapac.
To mialem na mysli :)
Pozdro.

Troche czasu musi minac aby byly lepsze mixy z SOTU.
Chcialbym uslyszec mixy z wersji demo SOTU (szczegolnie wokale wykorzystane w nowych aranzacjach) To byloby fajnie.
Faktem jest ze troche materialu do mixowania DM na tej plycie rowniez udostepnilo :)
Jeszcze raz pozdro.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 maja 2011 00:07

My tu sobie gadu gadu, a tymczasem mamy nowe remiksy SOTU, a mam na mysli In Chains zrobione przez Alana :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 19 maja 2011 08:02

A już go słyszałeś że tak masz o czym dyskutować? :8
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup