Peace

ODPOWIEDZ

Twoja ocena Peace to?

10
3
9%
9
3
9%
8
7
22%
7
2
6%
6
4
13%
5
1
3%
4
2
6%
3
3
9%
2
2
6%
1
5
16%
 
Liczba głosów 32
Jari

Re: Peace

Post 15 cze 2009 17:33

Bo poprawili... Specjalnie zrobilem sobie scan ekranu jakby co mogę zapodać. Nie działały linki do kilku filmów w sekcji news a nektóre wyświetlały co innego. Zresztą generalnie zawartość oficjalnej strony DM zawsze była okropna, licha ta ich strona była zawsze.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 17 cze 2009 18:05

Właśnie się dowiedziałem że w USA na singlu zamiast ''Peace'' będzie ''Perfekt'' wydany jako wydawnictwo elektroniczne , nie wiadomo narazie kiedy to nastąpi i co będzie zawierać.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 20 cze 2009 18:40

Że niby w US nie będzie singla na tradycyjnym nośniku? Cieżko mi w to uwierzyć.

Własnie obejżałem klip do Peace i nic z niego nie rozumiem.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 21 cze 2009 11:14

Ja po raz pierwszy słyszałem "Peace" w Radiu Wrocław przedwczoraj i dopóki spiker nie powiedział że to DM, to myślałem że to lista przebojów ludowych.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 21 cze 2009 21:11

Cóż. Nie da się ukryc. Ten kawałek to straszna kupa.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 21 cze 2009 22:05

Prawdę mówiąc nie chciało mi się wcześniej, obejrzałam klip dopiero teraz.
Nic nie rozumiem, nie pasuje mi to po prostu. Suche to to. Niestrawne dla mnie zupełnie, poza kilkoma ładnymi kadrami.
Zmęczyło mnie. Nudne.
gwiazdy...
astiz

Post 21 cze 2009 22:20

Myślę,że w tym video chodzi o to,że ta dziewczyna wraca z jakiejś misji wojennej do swojego kraju i natrafia na brutalną rumuńską szarą rzeczywistość,no i chyba nie za bardzo może się w niej odnależć.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 cze 2009 22:26

To akurat wiemy tylko jaki to ma sens? Dlaczego tak i po co?
Tylko żeby zrobić video w filmowej typologii?
Tez mogę nakręcić taki klip, pomacham tyłkiem przed kamerą, puszczę w tle Fragile Tension i będzie to na tym samym poziomie.
Lipa ten Peace, jaka piosenka taki teledysk.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
astiz

Post 21 cze 2009 22:30

Hien pisze:To akurat wiemy tylko jaki to ma sens? Dlaczego tak i po co?
Kurka,też chciałbym wiedzieć. :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 21 cze 2009 22:48

Sens jest w tym wszystkim taki, że klip musiał powstać taki, a nie śmiaki. I tyle w tym temacie jest do powiedzenia :lol:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11398
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 21 cze 2009 23:34

Hien pisze:To akurat wiemy tylko jaki to ma sens? Dlaczego tak i po co?
Tylko żeby zrobić video w filmowej typologii?
Tez mogę nakręcić taki klip, pomacham tyłkiem przed kamerą, puszczę w tle Fragile Tension i będzie to na tym samym poziomie.
Lipa ten Peace, jaka piosenka taki teledysk.
Co Ci drogi panie nie pasuje? Psioczycie i psioczycie, Dave byl chory więc solidarnie w klipie nie ma nikogo z zespołu więc zrobili filmowy fabularyzowany klip, przesłanie utworu łączy się z przesłaniem klipu i wszystko jest ok, a jak nie lubisz utworu to klip Ci się pewnie i tak by nie spodobał.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 22 cze 2009 02:18

Przesłanie utworu łączy się z przesłaniem klipu?
Nie no, jednak ja żyje na innej planecie.
Teledysk mógłby mi się spodobać nawet jesli nie lubie utworu ale nie podoba mi się bo jest beznadziejny, proste. Jest nudny, kiepski, nudny, bez pomysłu, nudny, chaotyczny, zaraz... napisałem już, że jest N.U.D.N.Y?
Nie tak się qwa robi teledyski. Dobry teledysk to jest "Behind The Wheel" jak jestesmy już na podwórku DM. A wychodząc poza, dobry teledysk to "There There" Radiohead, "Talk" Coldplay, BA! nawet "Take On Me" A-ha...
To są teledyski! Psioczymy bo teledysk do "Piece" jest koszmarnie nijaki, wolę oglądać reklamy na Polsacie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 22 cze 2009 09:08

Gro ludzi narzekało na klip do "Wrong" , ale ten przykuwał uwage , zaciekawiał, intrygował , zresztą jak sam utwor , niebanalny , odwarzny, kąśliwy , a PiS ????? mdły , nijaki , nudny bez wyrazu . Sam kawałek jest jak flaki z olejem , protest song od siedmiu boleści ... bleeee.....
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11398
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 22 cze 2009 14:59

Zgodzę się że mało singlowy jest ten utwór, tzn. tak sobie się nadaje na singiel ale co do przesłania @ Hien: utwór o czym jest? o kimś po przejściach i szukaniu spokoju w życiu, teledysk o czym mamy? O kobiecie po przejściach która ma g*wniane życie i szuka spokoju w życiu, wskaż mi więc co mówię nie tak.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
astiz

Post 23 cze 2009 18:07

O Peace można wiele mówić,ale jedno jest pewne: jest to utwór wręcz wymarzony do grania live;po prostu niesamowity-mocny beat,perkusja i świetna elektronika,klimat świetny.W dodatku wizualizacja lepsza od klipu.Ten utwór brzmi o wiele lepiej na żywo. :P
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 17 cze 2012 15:21

Kiedyś za wysoko oceniłem ten utwór. Powiem tak: zwrotki są bardzo w porządku, analogi brzmią przyjemnie, natomiast ten chóralny refren... :lol: Troszkę żalowy, mogliby jakoś lepiej rozwinąć ten kawałek.
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 17 cze 2012 19:22

Słabe jak cholera, strasznie pretensjonalny utwór, nie wiem, po co im to było. :/
Nie no, jeden z najgorszych utworów w historii DM, koszmarny refren (to wycie!), tekst, no i dupowaty teledysk. Nie lubię tak jechać po czymś po całości, ale tu muszę dać 1, nie ma się nawet nad czym zastanawiać. :co:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 17 cze 2012 22:47

O! Temat odgrzany po laaataaach :D To co lubię :D
Ja zmieniłem trochę zdanie o Peace, ale to raczej kwestia wspomnień. Miło mi się kojarzy ta piosenka.
Z tym jak wróciłem na to forum, spotkałem tutaj zajebistych ludzi, itd. I w ogóle jakoś życie było wtedy prostsze.
To jeden z tych koszmarków, które wspomina się miło.
Jak to powiedział kiedyś, któryś z Floydów "to niesamowite jaką moc ma kiepska muzyka".
Na takiej samej zasadzie miło wspomina się takie rzeczy jak "Ala nie wali mu pały" czy "Nobody Can Cross It".
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 19 cze 2012 10:52

Hien pisze:Na takiej samej zasadzie miło wspomina się takie rzeczy jak "Ala nie wali mu pały" czy "Nobody Can Cross It".
A to?:
http://www.youtube.com/watch?v=mVpa_LyW-wI
To dopiero ma moc! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Koncert tego gościa to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. :haha:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 20 cze 2012 22:21

SinnerInMe pisze:Kiedyś za wysoko oceniłem ten utwór.
Ja za to nigdy Peace za wysoko nie ceniłem.
ODPOWIEDZ