A Question Of Time

Którą wersję AQOT uważasz za najlepszą?

Wersja albumowa
4
24%
Wersja z The Singles 86>98 (Remix)
0
Brak głosów
Black Celebration Tour
0
Brak głosów
Music For The Masses Tour
1
6%
World Violation Tour
0
Brak głosów
Exotic Tour/Summer Tour '94
7
41%
The Singles Tour
1
6%
Touring The Angel
1
6%
Tour Of The Universe
3
18%
 
Liczba głosów 17
FREE STATE

A Question Of Time

Post 25 kwie 2011 20:24

Czyli jeden z tych bardziej energetycznych kawałków DM. :)

Wiem, że co niektóry kojarzy się tylko z pewnym drapaniem, ale oprócz tego jest wiele rzeczy (dużo przyjemniejszych) związanych z AQOT.
Np. teledysk Antka Corbijna...

Więc: zapraszam do pisania na temat tego utworu... :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 25 kwie 2011 21:55

Dwie, które naprawdę uznaję to MFTM i The Singles Tour - i tutaj mam gruby dylemat bo nie potrafię wybrać mimo, że na przeciw siebie stoją wersje zupełnie różne wersje. Jedna w pełni zsamplowana i ta z żywą perkusją. Stawiam na TST.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 kwie 2011 22:03

Mam deja vu. Czy ja już gdzieś nie głosowałem na wersje 94, przepychając się przy tym ze Slickiem o wyższość jednej nad drugą?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 25 kwie 2011 22:51

Dla mnie bezapelacyjnie najlepsza jest wersja z TOTU.
Gitara daje czadu jak mało co. :mrgreen:
AQOT wcześniej raczej omijałem, ale po usłyszeniu wersji z TOTU naprawdę polubiłem ten utwór.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 25 kwie 2011 23:46

Trochę mi ten kawałek nie pasuje do BC, jakiś taki zbyt wesoły jest w porównaniu z resztą kawałków z tej płyty. No i to jest jeden z tych utworów, które swego czasu przesłuchałem kilka(naście) razy za dużo. Ale mimo wszystko jedna z lepszych rzeczy z ich wczesnego okresu, podoba mi się ten "zegarowy" (nie wiem jak to określić, ale chyba rozumiecie) riff. Głosuję na wersję singlową, bo ma fajny wstęp, którego na wersji z BC nie ma, zaś wersja z The Singles Tour jakoś nie przypadła mi do gustu (nie wyszło im to urockowienie)a innych zaś nie słyszałem.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 kwie 2011 23:53

Urockowienie to było w 94. Ciężka perkusja Wildera (który przez to, że nie jest dobrym perkusitą, zagrał świetnie) oparta głównie na bębnach i splashach, heavy gitara Gore'a (ale heavy HEAVY, nie to co teraz), zjechany już na maxa głos Gahana. Wersja brzmi jak grana przez naandertali, co mi się bardzo podoba w tym wypadku.
Zgoogluj sobie bootleg z San Francisco 94 (chociaz chyba ostatnio ktoś go tu wrzucał), dobra jakość i jedno z nieczęstych wykonań na trasie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 26 kwie 2011 00:03

Brzmi ciekawie, z chęcia ściagne i przeslucham, tylko jak zrobię swój komputer (drugi dzień użeram sie z tym %*@%&^ dyskiem). Słuchałem, a raczej próbowałem słuchać, jakiejś wersji z Summer Tour na YT, ale jaka jakosc dzwieku oferuje ten serwis wiemy wszyscy.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 26 kwie 2011 00:17

Polecam San Francisco bądź Honolulu, w ostateczności tez jakiś lepszy bootleg z publiki (żeby basy były na swoim miejscu). Kawałek od początku kaleczy uszy (pozytywnie) bo Gore trzaska kostką po końcówce gryfu. Fakt, że w tej wersji całkowicie zgubili dyskotekowy rytm tego utworu (już nie jest tak motoryczny) ale to kwestia gustu.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 kwie 2011 07:39

Hien pisze:Mam deja vu. Czy ja już gdzieś nie głosowałem na wersje 94, przepychając się przy tym ze Slickiem o wyższość jednej nad drugą?
Nie masz. Dyskutowaliśmy o AQOT, ale widocznie w innym temacie. Szukałem z rana w całej dyskografii tematu o AQOT aby scalić, ale nic nie znalazłem. Jak dotrzesz do tej dyskusji to wrzuć tu link, połączę tematy w jeden. Na chwile obecną ten temat zostaje.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
FREE STATE

Post 26 kwie 2011 14:05

shodan pisze:Dla mnie bezapelacyjnie najlepsza jest wersja z TOTU.
Gitara daje czadu jak mało co. :mrgreen:
AQOT wcześniej raczej omijałem, ale po usłyszeniu wersji z TOTU naprawdę polubiłem ten utwór.
Zgadzam się.
Co więcej, wg mnie najlepiej zagrali to w Łodzi. :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 kwie 2011 14:15

A na ilu koncertach na trasie byłeś, że masz takie stanowcze porównanie?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
FREE STATE

Post 26 kwie 2011 14:24

A dostanę po twarzy, jeśli powiem, że porównywałem wersje AQOT po nagraniach z bootlegów, YouTube, DVD z Barcelony? :)
I że na tej podstawie Łódź mi się spodobała najbardziej? :)

Cóż, ponoć zdanie tego, który jeszcze nigdy w życiu nie był na koncercie DM mało się liczy...
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 26 kwie 2011 14:40

Moim zdaniem takie porównywanie, które wykonanie z trasy było lepsze jest bez sensu. Raz, że to zależy nawet od tego, co dzień wcześniej szanowni muzycy mieli na obiad, a dwa, że każdemu podoba się w tych wykonaniach co innego i dla każdego najlepsze będzie inne. Co innego sama aranżacja na przestrzeni lat - mnie się podoba akurat ta z TTA (ale głos poszedł na MFTM, inny głos i te sprawy).
FREE STATE

Post 26 kwie 2011 14:45

Plus dla Ciebie!

Zauważyłem, że w ankiecie jest straszna rozbieżność w głosach...
Zakładam, że oprócz mnie na wersję z TOTU głosował Shodan. :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 kwie 2011 16:18

Poza tym gdzie wersja z World Violation Tour? Dorzucam tą opcję i resetuję głosy w ankiecie. Na drugi raz wrzuć coś "od A do Z". :)

Nie wiem dlaczego ludzie po macoszemu traktują WVT. To, że nie wyszło oficjalne wydawnictwo, nie znaczy, że trasa jest całkowicie przekreślona. :--
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
FREE STATE

Post 26 kwie 2011 17:48

Kuźwa, zapomniałem.
Nawet na Wiki sprawdzałem, na których trasach AQOT było w setliście.

No i masz, zapomniało się. Sorry.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 kwie 2011 17:49

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 26 kwie 2011 19:14

Spodobała mi się wersja z TOTU, jak ja usłyszałem na żywo w Łódce ,ale głos oddaje na 1994,wersja z Honolulu powoduje że sie rozpływam :dance:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
FREE STATE

Post 01 maja 2011 11:38

Obejrzałem dzisiaj wykonanie z Exotic Tour (Biloxi '94) i szczerze mówiąc: ta wersja jest lepsza od tej z TOTU.
Ta gitara... miodzio! :) Gdyby tak można było w dzisiejszych czasach... ;(
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 01 maja 2011 11:52

"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn