Delta Machine

ODPOWIEDZ

Najlepszy utwór na Delta Machine

Welcome To My World
2
7%
Angel
0
Brak głosów
Heaven
3
11%
Secret To The End
1
4%
My Little Universe
0
Brak głosów
Slow
0
Brak głosów
Broken
1
4%
The Child Inside
0
Brak głosów
Soft Touch/Raw Nerve
1
4%
Should Be Higher
12
44%
Alone
1
4%
Soothe My Soul
2
7%
Goodbye
0
Brak głosów
Long Time Lie
1
4%
Happens All The Time
1
4%
Always
1
4%
All That's Mine
1
4%
 
Liczba głosów 27
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: Następny album DM - Wasze oczekiwania..?

Post 10 maja 2011 22:50

Ale nie nagrają :)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 11 maja 2011 10:43

Oczekiwania wobec nowego albumu? Goście oczywiście: Monika Brodka, Czesiu Mozil i Andrea Bocelli. Producent? Lady Ga-Ga i Timothy 'Timbaland' Mosley ma się rozumieć... No i przede wszystkim kompozycje Andy Fletchera.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 11 maja 2011 14:19

Hipsterzy to by wtedy się ze szczęścia obes.rali. ;(
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 12 maja 2011 18:01

Hipster pływa w pustym basenie, woda jest zbyt "mainstreamowa"...
Mam jedną dygresję - niech zagrają obojętnie jak, ale niech nie idą w klimaty typu Hurts czy Mirrors, bo nie zdzierżę. Dziś w Teleekspresie słyszałam, że ponoć Ci drudzy też się inspirują DM. Nie mam pojęcia, w czym - w latach osiemdziesiątych to był spontan, energia i emocja, a ci ludzie prezentują się jak kolesie z Kraftwerk... Nie, żeby mi wizerunek Kraftwerk przeszkadzał, ale albo ci ze zespołu z tymi porównaniami są porąbani, albo ekipa TVP, która na dźwięk słów "syntezator" i "UK" dopowiada "Depeche Mode".
FREE STATE

Post 12 maja 2011 18:25

A propos nowego albumu, jeżeli mogą niech obok niego wydadzą nowe DVD z koncertu. Fajnie by było, gdyby nagrali jakiś stadionowy... i taki, na którym publiczność się bawi w sposób totalny, a nie to co w Barcelonie. ;(
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 12 maja 2011 18:35

Chodzi ci o to, że publiczność z Barcelony wyglądała TAK? Ja się tym nie przejmuję... Miały latać staniki na scenę? Nie te czasy, skończyła się epoka, że publiczność śpiewała głośniej od zespołu (jak na przykład ta laska [teraz ma pewnie już swoje dzieci] ze 101).
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 12 maja 2011 20:11

Miri pisze:Mam jedną dygresję - niech zagrają obojętnie jak, ale niech nie idą w klimaty typu Hurts czy Mirrors, bo nie zdzierżę. Dziś w Teleekspresie słyszałam, że ponoć Ci drudzy też się inspirują DM.
Lol, ja w ogóle o nich nie słyszałem (mówię o Mirrors, Hurts niestety trudno nie znać).
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 12 maja 2011 21:15

Podejrzewasz mnie, że ja o nich słyszałam? Pewnie hipstery ich słuchają :roll:.
FREE STATE

Post 17 maja 2011 20:40

Ja chcę, aby Dave miał jeszcze więcej do powiedzenia w studiu, bo jak wspomniał Stripped, Gore za dużo ostatnio rządzi w DM. ;(
Nie chodzi mi o to, że jest totalnie źle, ale mogłoby być lepiej... :)
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 17 maja 2011 21:00

Tak źle to może nie jest, zdecydowanie gorzej było w erze Excitera - Dave nawet gdzieś powiedział, że nie dołożył ani jednej nutki do tej płyty i nie miał żadnego wkładu poza śpiewem. A tu jest przynajmniej Come Back (co do reszty, to nie wiem co jest czyje). Fakt, więcej Gahana by mi odpowiadało, pod warunkiem, że przed wydaniem przez niego kolejnej solówy, bo na płytę DM znów trafią same ściepy. Sam dla siebie tworzy nieźle - Hidden Houses, Black&Blue, "Ocean Song"...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 17 maja 2011 21:14

Tyle, że Gahan nie komponuje sam i w sumie to nie ma znaczenia czy robi dla siebie czy nie.
Miri pisze:Dave nawet gdzieś powiedział, że nie dołożył ani jednej nutki do tej płyty i nie miał żadnego wkładu poza śpiewem"...
A nie było tak przez całe lata 80 i 90? Raz jeden dali na płytę minutę jego brzdąkania na gitarze i tyle było muzycznego wkładu Gahana.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 17 maja 2011 21:17

W tamtych latach to on był od śpiewania, wywijania zadkiem i ładnego wyglądania na zdjęciach promocyjnych, "na starość" zachciało mu się ambicji :o.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 17 maja 2011 21:23

Nie wiem czy można sobie "zachcieć" ambicji :D
To źle? Facet nie chciał marnować czasu, chciał coś robić. Na jego miejscu też zagroził bym opuszczeniem zespołu gdyby nie dano mi takiej szansy. Jak widać się opłaciło. Ja łykam wszystko co napisał Gahan, WSZYSTKO czyli obie solówki z dodatkami i utwory z płyt DM.
Myślę, że podział jest sprawiedliwy, 3 kawałki Gahana stykną. Gore też nie śpiewa połowy kawałków na płycie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 17 maja 2011 22:32

Źle się wyraziłam... Jakbyś od paru godzin poprawiał cudze błędy w artykułach do gazetki "na wczoraj", to też byś zaczął bełkotać :lol: ("poszłem ubrać buty" i podobne klimaty).
On dobrze komponuje i jak już kiedyś napisaliście, ma więcej wyczucia niż Gore - wystarczy przesłuchać demówki Nothing's Impossible, która albumową wersję wg mnie bije na głowę. Fajnie byłoby, gdyby nowa płyta uderzyła o taki klimat, jak Hourglass, ale nie chcę się napalać, bo znowu trafi mi w ręce takie SOTU i... No właśnie.
Komuś narzekałam kiedyś, że na ostatniej płycie było właśnie za mało śpiewu Gore'a - teraz jeden utwór mi wystarcza w zupełności. Słuchając tego, co się dzieje z jego głosem przez ostatnie lata, może to i dobrze. To niebywałe, jak taki piękny głos może się tak zestarzeć...
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 18 maja 2011 12:32

Tu mnie zaskakujesz bo moim zdaniem na Sounds of the Universe brzmi dużo lepiej, subtelniej i młodziej niż na Playing the Angel.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 18 maja 2011 15:46

Dokładniej chodziło mi o Macro z PTA, choć w Jezebel wcale wokal też nie brzmiał tak, jak piętnaście-dwadzieścia lat temu. Takie brzmienie jak w Somebody czy nawet w Home już nie wróci - wiek jest zabójczy dla głosu.
Awatar użytkownika
Lucza
Posty: 368
Rejestracja: 11 wrz 2010 19:08
Ulubiony utwór: Shake
Lokalizacja: Tu i tam

Post 18 maja 2011 18:47

A mnie się wydaje, że właśnie Martin ma ten typ głosu, który im starszy, tym lepiej brzmi na żywo, u Dave'a niestety na odwrót... chociaż może to też kwestia czynników zewnętrznych.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 maja 2011 20:20

Miri pisze:wiek jest zabójczy dla głosu.
Jest jeżeli się całe życie chlało i ćpało. Są wykonawcy, którzy mają teraz więcej niż 5 dych a głosy takie jak kiedy mieli 20 (Peter Gabriel, David Gilmour, Brendan Perry, Gary Numan, Jon Anderson, Phill Collins, mógłbym wymieniać bez końca).
Jak się dba o głos to wiek nie straszny.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 18 maja 2011 20:25

Fakt, swego czasu Martin nie wylewał za kołnierz i ta drastyczna (dla mnie) zmiana zaczęła się dopiero od wtedy... Dobra, moja niewiedza :). W sumie to wiedziałam, że głos się zmienia od trybu życia (V.Valo czy nawet Gahan), ale w przypadku Gore'a nie przyszło mi to do głowy.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 18 maja 2011 20:36

No ja jak się naje.bię to jestem pewien na 101%, że umiem growlować :(

W każdym razie, byleby nie przekombinowali i nagrali coś po prostu dobrego. Nawet nie myślę o wybitności, bardzo dobrym itd.
ODPOWIEDZ