Trailer filmu FAN

Awatar użytkownika
grzegorzradziejewski
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2011 12:39

Trailer filmu FAN

Post 21 maja 2011 12:42

Trailer filmu FAN.
Pomysł na film przyszedł mi do głowy po przeczytaniu informacji o planowanych koncertach Depeche Mode w Łodzi.
Jeszcze tego samego dnia skontaktowałem się z szefem łódzkiego fanclubu Depeche Mode "FC FAITH", Robertem "Serkiem" Serafiniakiem.
Moim głównym zamysłem było sportretowanie polskich fanów DM, oraz próba analizy fenomenu zespołu.
Zespołu, który stworzył własną, jedyną w swoim rodzaju subkulturę i ma tysiące oddanych fanów na całym świecie.
Pierwsze zdjęcia do filmu FAN powstały w sierpniu 2009 roku. Prawie 101% materiału pochodzi z Łodzi.
Niebawem wystartuje strona internetowa projektu FAN.
Data premiery filmu będzie ogłoszona wkrótce.
Pozdrawiam, Grzegorz Radziejewski.

Facebook: Grzegorz Radziejewski, FAN
Kanał youtube: thefandm

http://www.youtube.com/user/thefandm
Awatar użytkownika
Agnieszka Borowicz
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2011 08:52
Lokalizacja: Wrocław

Post 07 sty 2012 22:43

Chciałabym wiedzieć jakie są wasze spostrzeżenia odnośnie w/w filmu. Chyba że już o tym pisaliście, jeżeli tak to gdzie mogę o tym poczytać?
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 08 sty 2012 12:32

Prawdę mówiąc nie wiem czy ludziska tutaj wiedzieli że film już się pojawił, jak widzisz po zapowiedzeniu trailera nie było potem newsa o dacie publikacji filmu, ja dopiero teraz się pokapowałem że to wyszło, bo nie subskrybowałem tego kanału.

Film taki sobie, nic specjalnego wg mnie, parę wywiadów w czerni i bieli, praktycznie nic nowego z nich nie wynika nawet, a gdy pod koniec się pojawiły wywiady z fanami to musiałem wyłączyć bo trochę żal mi było patrzeć na tą fascynację dorosłych kolesi, no i przynudzali nieco. Spodziewałem się czegoś innego chyba.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Agnieszka Borowicz
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2011 08:52
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 sty 2012 19:58

http://www.youtube.com/watch?v=5CIPdw_C ... plpp_video

To w takim razie proszę najaktywniejszych użytkowników tego forum o zapoznanie się z materiałem i wydanie recenzji. Ja jestem średnią fanką, bardziej słuchaczką i generalnie mało wiem. Film mnie zaciekawił, może dlatego że był to jedyny film dok. jaki widziałam w temacie DM.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 21 sty 2012 17:40

Film w zasadzie nie wiadomo co, kto i po co? Ale do rzeczy. Fanów w "" przeskoczyłem, bo jak zawsze gwiazdorstwo. Zresztą udawanie kogoś kim się nie jest... Najprzyjemniejsze momenty M. Sierocki - mam do niego szacun, bo zawsze się wypowiada z szacunem o muzyce, którą lubi, jest po prostu stały w swoich poglądach muzycznych - był, jest fanem DM, słuchał i słucha nadal. Po prostu Misiek lubiący każdą muzę. Alan klasa sama w sobie jak zawsze jego interesuje aspekt producencki - dostojnie, na temat i nic nie słodzi. Na koniec Stelmi dostał w kość od pewnego nurtu, więc wypowiada się bez entuzjazmu, ale z szacunem dla pewnych dokonań muzycznych jako fan. Gdzieś to słyszałem każdy fanatyzm jest dangerous.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.