[fast fashion] dm party - 07.10.2006 - Liverpool - Wrocław

Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

[fast fashion] dm party - 07.10.2006 - Liverpool - Wrocław

Post 27 lip 2006 11:39

Już niebawem w paździeniku, a dokładnie 7-go, we wrocławskim klubie Liverpool odbędzie się 25-ta edycja [fast fashion] depeche mode party...

Wszystkie detale związane z imprezą pojawią się na stronie organizatora (czyli mojej): http://www.fast-fashion.prv.pl

W skrócie: dużo muzyki DM w róznych wersjach, konkursy dla fanów, wizualna oprawa klubu i muzyki, przesympatyczni wrocławscy fani :-D Nie może Was zabraknąć!

Zapraszam serdecznie!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 16 sie 2006 00:19

Reaktywacja byla ciekawa to i na samym FF sie pojawie.
Czy tym razem rowniez 85% set-listy to remiksy? :roll: :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 18 sie 2006 22:22

To chyba bedzie moja ostatnia impreza dM- w tym roku i dopiero w lutym się pobawie następnego roku :(;( (Trzeba się pobawić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)Będziemy wcześniej by nie przegapić niczego :P ostatnim razem dałam plame bo wszystkie moje ulubione kawałki były kiedy mnie nie było ;( , teraz to zmienie ;) Pozdrowionka dla wszystkich a przedewszystkim dla mojej kochanej Siostry:) Batmanka;)Wojtusia:)Slicka;) no i nie zabraknie Pawełka :lol: (i co zamieniliście się numerami tel. slick??) :lol:
Awatar użytkownika
Emi
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2006 21:43
Lokalizacja: Oława

Post 27 sie 2006 22:21

Oława zjawi sie na pewno :) :) i bedziemy sie tak dobrze bawic jak ostatnio a moze nawet jeszcze lepiej (jesli to w ogole mozliwe)! Tym razem mamy nadzieje ze obejdzie sie bez zakwasow nastepnego dnia.. hehe :twisted:
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 16 wrz 2006 12:45

Wizualnie impreza nabiera kształtów :-) Niebawem bannerek... a póki co reklamówka:

Obrazek

Więcej detali na stronce FF...

Co do playlisty - zepewne pojawi się nieco więcej kawałków live z ostatniej trasy, więc proporcje przybiorą nieco inny wymiar - jakieś 60:40 na rzecz remiksów :-)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 paź 2006 21:22

Sobota tuz tuz. Ja sie zapowiadam. Mam nadzieje, ze towarzystwo dopisze jak zawsze. Troche "wroclawiakow" ;) ma w planach sie zjawic, wiec chyba nie bedzie tak zle. Na bartiniego zapewne nie ma co liczyc, wiec juz sie go nawet nie pytam o obecnosc (chyba, ze sam sie zadeklaruje), za to licze na pewnego pana ktory z jakimis smutami mi dzwoni, ze nas opuszcza i jest to impreza pozegnalna... no way! ;)

Do zobaczenia w Livcu. Pozdrawiam syskich. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 02 paź 2006 21:58

Kurde, mam problem bo kolega Zarazeq mnie na wódkę zaprasza do siebie, więc muszę się zdecydować :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 paź 2006 23:25

Nie daj sie prosic, to troche wiecej niz DM Party. :grins:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 03 paź 2006 01:52

Dla mnie to trochę dziwne, żeby porównywać depę do chlania z kumplem :o . No, chyba ze są tancerki go-go, kawior, pięć litrów żurawinowej Finlandii i inne akcesoria niecnych uciech :twisted: .
Chyba raczej chodzi o to, że niektórzy po prostu lubią być proszeni :lol: .
A impra warta grzechu, bo byłam, widziałam i słyszałam :twisted: . Wprawdzie dwa lata temu, ale co tam ;) . Nie ma bata, żebym tej sześciogodzinnej wycieczki nieogrzewanym ciapągiem nie powtórzyła :lol: . Kiedyś :> ...
BTW, a Dejvuś na reklamówce bossssski do bólu :bat: . Aż mi sie piszczeć chce, kiedy go widzę :twisted: . Mrauuuuu :!:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 03 paź 2006 22:43

slick pisze: za to licze na pewnego pana ktory z jakimis smutami mi dzwoni, ze nas opuszcza i jest to impreza pozegnalna... no way! ;)
z jakimi smutami, kto się smuci, co najwyżej będzie mi żal zostawić was wszystkich ;( ;( ;( , ale może za 5 lat wrócę :lol: :lol:

a w sobotę damy na maxa, jak nigdy :twisted:
tak jak ponoć dałem na recoil-u bo ja nie pamiętam, może Jacek pamięta :?:
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 04 paź 2006 20:16

@depmodew - Z racji pełnionej wówczas funkcji (wymagającej odpowiedniej koncentracji) pamiętam :twisted: Powiem tak (żeby wprowadzić jeszcze większą konsternację) - dobrze, że ekran w Liverpoolu jest defacto ścianąm he he :P

A na poważnie - życzę wszystkim doskonałej zabawy, do której mam zamiar i nadzieję, przyłożyć swojej ręki... Wojtku - życzę Ci niezłego odlotu przy nutkach DM i zakwasów na drugi dzień w łydkach od szaleństw na parkiecie :-)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 paź 2006 20:18

Jacek, Gingersy czekaja juz w lodowce na Ciebie, tyle powiem. :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
batman
Posty: 359
Rejestracja: 16 sie 2006 19:52

Post 05 paź 2006 19:49

TATO!!!!! :o :o :( co ty robisz gdzie ty wyjeżdżasz ;( zostawiasz mnie tutaj samą :P mam nadzieje ze się pobawimy w sobote :8 :D tak szybko Cię nie puszcze ;) ;) nie ma tak łatwo :D POZDRAWIAM :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 07 paź 2006 13:40

Czy wiara sie spotyka u Pedzla czy nie? Jesli z before'a nic nie wyjdzie to widzimy sie w klubie. Mam nadzieje, ze kolezanki zajma stoliki tak od 19.00. :grins:

See you all! :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 08 paź 2006 09:57

Ogromne podziękowania dla Was za przybycie, stworzenie niesamowitej atmosfery i muzyczną podróż ze mną i DM do końca imprezy... To był niesamowity wieczór i na długo zapadnie mi w pamięć... brak mi słów by opisać ogrom emocji jakich mogłem być naocznym świadkiem... To była wspaniała noc... Dziękuję :-)
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 paź 2006 19:01

Ja tylko moge powiedzieć z tego co pamiętam że na początku było super :D póżniej niestety mnie nie było z powodu zbyt dużej ilości alkoholu we krwi.... ;( żałuje że do tego stopnia będe narąbana szkoda wielka szkoda ....ale dziękuje niektórym osobom :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 09 paź 2006 02:34

Fotki pojawia sie w przeciagu tygodnia w tych miejscach:
http://depechemodeforum.pl/index.php?id=imprezy
oraz
http://depechemodeforum.pl/galeria/
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 09 paź 2006 13:51

OK. Fotki juz sa. Link tutaj: http://depechemodeforum.pl/galeria/thumbnails.php?album=21

a ponizej kilka wybranych. Pozdrawiam wszystkich (i nawet jedn(a)ego osobnika). :twisted: :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Link do pozostalych imprez oczywiscie jak zawsze tutaj: http://depechemodeforum.pl/index.php?id=imprezy

A teraz dodam cos od siebie. :) Impreza przygotowana profesjonalnie, Jacek w 300% zasluzyl na owacje. Brawo dla tego pana. Zrobil ekstra party. Wielkie dzieki za ec101, the thingsa (new romantic mix) oraz bc live z birmingham.

Cos personalnie pisac? :P Bylo swietnie, towarzystwo dopisalo. Pojawil sie Bartini co warte podkreslenia. :!: ;) Dzieki, ze wpadles. Podziewania dla lukiego07 - stary piateczka dla Ciebie, ty juz wiesz za co. :>

To z takich personalnych nowosci bedzie chyba wszystko, reszta to juz standard. ;);) Milo bylo was znowu widziec. :) Do zobaczyska u Angela.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 09 paź 2006 14:07

Wbrew temu co widać na zdjęciach, byłem zupełnie trzeźwy, ja po prostu normalnie tak wyglądam :grins:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 09 paź 2006 18:06

nie no, patrze na te fotki i szlag mnie trafia ;( ;( ;(

na nastepnej Fast Fashion jestem na 101%, chocby nie wiem co...
Homo Gothikus Industrialis / back to life...