[fast fashion] dm party - 07.10.2006 - Liverpool - Wrocław

Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 13 paź 2006 21:52

Znaczy się, przyjdziesz bez koszulki :twisted: ? Wtedy żaden X Ci nie zagrozi :> .
A ja zbiorę zwłoki i przyjadę pokibicować z daleka :D .

@ kawo :arrow: Ja to rozmarzanie się mam stanowczo za często :roll: ...
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 14 paź 2006 00:45

No do cholery musze sie kiedys wybrac do Wroclawia na jakis zlot - sie tam wyrabia , a wyrabia :shock: :D :shock: :D
Awatar użytkownika
luki07
Posty: 194
Rejestracja: 11 paź 2006 15:45
Lokalizacja: Wrocław / Nowa Ruda

Post 14 paź 2006 02:50

no a jak :D
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 15 paź 2006 21:14

slick pisze:
Ale fakt - przysiega padla wiec widzimy was we Wroclawiu. Miesiac nie gra roli bo party jest wlasciwie comiesiecznie. :P
właśnie o to chodzi że GRA ROLĘ.. bo o to chodzi żeby się w końcu spotkać większą grupą :)
_precious_ pisze: No do cholery musze sie kiedys wybrac do Wroclawia na jakis zlot - sie tam wyrabia , a wyrabia
..no jeśli jeszcze osoby z mojego regionu zaczynają czuć chęci to zacznę się poważnie zastanawiać - aczkolwiek nie raz jechałem już sam w "kompletnie nieznane", jednak w grupie zawsze raźniej :D
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 15 paź 2006 22:39

Dobra, wiec robimy ustawke... :D
Gdzie i kiedy to raz, a dwa to zrobmy liste osob chetnych i deklarujacych sie w 100% na przyjazd do wrocka.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 15 paź 2006 23:24

Nie wiem, czy ustawka ma jakikolwiek sens, bo obawiam sie, że nawet jeżeli się konkretnie umówimy, to nagle każdemu cos wypadnie i du.pa z tej całej szopki wyjdzie :8 . Prawdopodobnie będzie tak jak rok temu ze zlotem w Łodzi, na który miały wbić się tłumy, a w rezultacie liczyły one CZTERY osoby :/ . Nie wspomnę nawet o imprezach pokoncertowych: w chorzowskiej Piramidzie (z wyjątkiem @ Erwa ofkors :* ) i w stołecznej Skarpie (szczyt szczytów) :evil: .
Ja się zdeklarowałam najwczesniej na styczeń, chyba żeby grudzień przyniósł nieoczekiwane rozwiązanie różnych spraw, w co jednak wątpię :roll: . @ Fanta tysz się zdeklarowała, a Ona, z tego co wiem, słowa dotrzymuje :) . Z Ulą wiecie, jak jest, więc i tutaj nic nie jest pewne na 101 procent :( . Także może darujmy sobie robienie listy, a zamiast tego postarajmy sie już dziś zadbać o wolną noc w styczniu, czy kiedy tam sobie chcecie :) .
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 15 paź 2006 23:39

Disease pisze:Nie wspomnę nawet o imprezach pokoncertowych: w chorzowskiej Piramidzie (z wyjątkiem @ Erwa ofkors
no właśnie :) posiadam zapomniane, ziomalskie ;) zdjęcie z tej imprezy :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 16 paź 2006 00:48

O żesz kur.wa :wstyd: . Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam :co: . Teraz odbędzie się lizanie du.py :x :
@ Erw :arrow: Kochanie Ty moje, póki widziało to zdjęcie pięć osób na krzyż, a mam nadzieję że i nawet tyle nie, weź je wywal :!: Albo zamaluj mi twarzyczkę, bo wyglądam, jakbym sie zbetoniła w Piramidzie na maxa, a raptem wychyliłam tam dwa pifka (i to ohydne :co: ).
Żarty żartami, ale moja prośba jest poważna :| .
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 16 paź 2006 01:10

zrobilo sie, ale postów nie kasuję :)
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 16 paź 2006 01:25

Uff uff uff <ledwo dycha, ale już nie zdycha ;) >. Dzięki wielkie :* .
Posty mogą zostać, niech dzienne marki żałują, że nie było Im dane porzygać się, patrząc na moją fajcatę :lol: .
BTW, wracając do tematu, mam nadzieję, że gdy przybijemy z @ Fantą i @ cavo naszą łódką bols do Wrocka, to wsiądziesz na pokład i pognasz z nami przez alkoholowe fale do portu zwanego Livcem :twisted: .
Coś czuję, że fale to ja będę miała po imprezie we własnym kadłubie i będą to fale wielkiego wyporu :co: :lol: .
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 16 paź 2006 09:04

Disease pisze: Coś czuję, że fale to ja będę miała po imprezie we własnym kadłubie i będą to fale wielkiego wyporu :co: :lol: .
Fale to się zaczną już w pociągu ;)
pamiętasz przebieralnię w toalecie,w drodze do Wrocka,mrauuu... :twisted:
Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Post 16 paź 2006 16:10

kawoszka pisze:Fale to się zaczną już w pociągu ;)
Kto popłynie, ten popłynie, a kto pojedzie na kawie, to nie tudno przewidzieć :8 . Ty pijesz dziesiąte piwo i jesteś trzeźwa, a mnie sie po pierwszym plącze język, po drugim nie pamiętam, jak sie nazywam, po trzecim mylę kobiety z facetami, po czwartym tańczę na stole, po piątym zapominam, kogo nie lubię i kocham wszystkich, po szóstym daje sie namówic na absolutnie wszystko, a po siódmym odwozi mnie erka :co: . Także żadna ze mnie zawodniczka w tej dyscyplinie :/ .
kawoszka pisze:pamiętasz przebieralnię w toalecie,w drodze do Wrocka,mrauuu... :twisted:
Tia, raczej trudno ja zapomnieć :| . Po spędzeniu w przyblizeniu godziny na różnych babskich pierdołach usłyszałam, jak jakaś idiotka drze się do konduktora na korytarzu, że kibel jest zamkniety. Wcześniej kilka razy odkrzyknęłam jej, że żyje i nic mi nie jest. Ale nie, z upartą babą nie wygrasz :evil: . Usłyszałam chrobotanie konduktorskiego klucza w zamku i myślę sobie: Nie kur.wa to jakaś fikcja :x . A niech mu sie zrobi goopio :> . Kiedy otworzył drzwi i zobaczył mnie w samej bieliźnie, zapytałam kuszącym głosem: Panie konduktorze, czy uważa pan, że wyglądam na trupa :twisted: ?. On sie nieco zmieszał, powiedział, że wręcz odwrotnie i opierniczył idiotkę, która darła mordę na korytarzu za zakłócanie porządku współpasażerów :D .
Ale jak pech to pech, bo po wyjściu z kibelka musiałam paradować w tych ciuchach przed pół ciapąga, przegapiłam nasz przedział i wszyscy patrzyli na mnie, jakbym sie z burdelu urwała :lol: .
Także w styczniu przyjeżdżam w worku po ziemniakach :P . Ale będę sexownie wyglądać :lol: .
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 16 paź 2006 16:48

Disease pisze:
kawoszka pisze:Fale to się zaczną już w pociągu ;)
Kto popłynie, ten popłynie, a kto pojedzie na kawie, to nie tudno przewidzieć :8 . Ty pijesz dziesiąte piwo i jesteś trzeźwa, a mnie sie po pierwszym plącze język, po drugim nie pamiętam, jak sie nazywam, po trzecim mylę kobiety z facetami, po czwartym tańczę na stole, po piątym zapominam, kogo nie lubię i kocham wszystkich, po szóstym daje sie namówic na absolutnie wszystko, a po siódmym odwozi mnie erka :co: . Także żadna ze mnie zawodniczka w tej dyscyplinie :/ .
Nie o takie "fale" mi chodziło :twisted: Bynajmniej nie o alkohol ;)
Chociaż to zdanie z kawą bardzo mi się podoba,bardzo :przytul:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 16 paź 2006 16:53

luki07 pisze:ej a ja? :/
;( zdradzasz mnie? :o ;( ;( ;(





;)
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
deirdrev
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2006 18:40
Lokalizacja: Wrocław

Post 16 paź 2006 18:04

Ale sie teskni do tych szalonych nocy w Liverpoolu ;( zwlaszcza czytajac Wasze posty...Jeszcze tylko pare miesiecy i do was dolacze...CU in January! :idea:
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 64
Rejestracja: 07 wrz 2006 21:47
Lokalizacja: Trojkat Bermudzki

Post 22 paź 2006 21:02

slick pisze:Dobra, wiec robimy ustawke... :D
Gdzie i kiedy to raz, a dwa to zrobmy liste osob chetnych i deklarujacych sie w 100% na przyjazd do wrocka.
aj tam na 101% to juz dzisiaj wiem ze napewno bede :8 :twisted:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 paź 2006 21:10

1. Pati
2. slick

Reszta jazda... prosze sie dopisywac :P


I jeszcze pytanie zasadnicze, czy mowimy tylko o FastFashion czy zwykle DM Party tez wchodzi w gre, bo o ile to drugie jest zawsze co miesiac, tak termin tego pierwszego jest niewiadomy, zreszta pan organizator moglby uchylic rabka tajemnicy. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 22 paź 2006 21:16

DM Party w Liverpoolu odbędą się 11.11.2006, zapewne w grudniu, całkiem możliwe, że sylwester będzie w stylu 80's / DM (co zostanie najprawdopobniej zaliczone na poczet styczniowego DM Party).

Pierwszy wolny termin dla FF byłby w lutym. Ale czy na pewno i kiedy dokładnie to nikt - nawet ja :twisted: - nie wie...
Awatar użytkownika
deirdrev
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2006 18:40
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 paź 2006 09:40

Nie no...takie rzeczy to od razu...ten Sylwester to rewelacyjny pomysl! Prosze na biezaco informowac o rozwoju wypadkow...znaczy podejmowac tam decyzje i rezerwowac dla mnie ze trzy wejsciowki jak cos! :!:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 02 lis 2006 23:03

Jacek_Slowblow pisze:Pierwszy wolny termin dla FF byłby w lutym.
i znajac moje posrane szczescie data FF pokryje sie ze zlotem w Lublinie :|
Homo Gothikus Industrialis / back to life...