21 V 05 - Bielsko Biała - BLACK NIGHT 3 - Zlot Fanów DM

Gość

Post 22 maja 2005 17:54

Impreza na poziomie , wsumie fajnie było gdyby tylko nie olewka mnie przez kogoś było by jeszcze lepiej , ekipa AA jesteście zajebiści , nie można poprostu złego zdania na wasz temat powiedzieć , musimy powtórzyć nasz chlanie , MarzenDM przykro mi :( Lucek ty geju :haha: Bojdis mieliśmy wypić i nie wypiliśmy ale nadrobimy .Poprostu przykro mi jest strasznie z jednego powodu , dobrze wiesz Marzena że o ciebie chodzi :(
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 22 maja 2005 18:02

Brian Molko pisze:Lucek ty geju :haha:
Policy kochanie, nie zaczynaj :D Z tymi paznokciami to wogole wygladales :D jak mozna sobie paznokcie malowac :D
Policy, jeszcze sie napijemy :D
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Gość

Post 22 maja 2005 18:04

A ty co ???? nie mialeś pomalowanych????? przeciesz kochanie moje też sobie paznokcie pomalowało hhehehe ty geju :haha:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 maja 2005 18:07

widze ze działo sie uwas tam ojjj działo :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 22 maja 2005 18:12

Ja nie mialem :D Bo ja sie nie pedale :D
A wy z Ćwiekiem jak zescie wracali razem.. to za reke trzeba sie bylo złapac ;) On tez mial pomalowane :D

A czarny paznokci malowac nie umie :D:D pol reki mi zajebal tym lakierem :D
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Gość

Post 22 maja 2005 18:14

A żebyś wiedział że nie umie malować , a co do ćwieka to weś sie odwal , pozatym NiNa jest z Ćwiekiem hehe nieźle , Lucek i tak jesteś gejem , ale i tak cie kocham hehe ty byku mój :haha:
Awatar użytkownika
NiNa
Posty: 346
Rejestracja: 14 sty 2005 20:23
Lokalizacja: Twin Peaks

Post 22 maja 2005 19:26

hmmmm......... boli mnie żołądek
Awatar użytkownika
Sonata
Posty: 53
Rejestracja: 02 mar 2005 18:24

Post 22 maja 2005 21:07

Gość

Post 22 maja 2005 21:10

Tylko czemu nie ma wszystkich fotek??? a nie wiesz czy ktoś jeszcze jakieś fotki umieścił?????
Awatar użytkownika
Pinsleepee
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2005 13:52

Post 22 maja 2005 21:26

Ktoś zwinął lub przez przypadek zabrał nam aparat fotograficzny - OLYMPUS 120. Gdybyście coś wiedzieli na jego temat, to proszę o kontakt.
Awatar użytkownika
Sonata
Posty: 53
Rejestracja: 02 mar 2005 18:24

Post 22 maja 2005 21:47

Brian Molko pisze:Tylko czemu nie ma wszystkich fotek??? a nie wiesz czy ktoś jeszcze jakieś fotki umieścił?????
wyslalam Germanowi wszystkie jakie miałam oprocz jednego z pociągu.
Nosu robił zdjęcia więc może chodzi o jego foty.
Awatar użytkownika
LeniDM
Posty: 212
Rejestracja: 30 mar 2005 20:49
Lokalizacja: Brzeszcze

Post 22 maja 2005 22:27

Chcialam tylko coś sprostować, jednak wymiotowałam przed chwilą sie dowiedzialam , tak tak Marzenko głupia **** tak trzymaj a daleko dojedziesz :nie:

Brian przepraszam naprawde jest mi przykro
Gość

Post 22 maja 2005 23:08

MarzenDM jak sie spotkamy to pogadamy , teraz sie trzymaj i nie pij za dużo bo ci sie to na zdrowiu odbije :cisza:
Awatar użytkownika
Bojdis
Posty: 400
Rejestracja: 23 mar 2005 17:30
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Skotschau / Hafnarfjordur

Post 22 maja 2005 23:32

Spoczko fotki, tyle że mało !!! Jedno zdjęcie mnie ROZWALIŁO :lol: !!! Poprostu MASAKRA, heheh. Jak moża tak wyglądać i straszyć ludzi ?!
Miałem przez tą fotke koszmary dziś w nocy :| Nie powiększajcie jej bo się zżygacie :lol: ( wiecie ...)?! :]
Awatar użytkownika
Sonata
Posty: 53
Rejestracja: 02 mar 2005 18:24

Post 23 maja 2005 08:58

też uważam, że mało :/ :( :( ale tak to jest jak się ma za dużo % we krwi, a kumpela śpi na moim aparacie.
Awatar użytkownika
Bojdis
Posty: 400
Rejestracja: 23 mar 2005 17:30
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Skotschau / Hafnarfjordur

Post 23 maja 2005 09:05

Heheeh, no tak dokładnie jest. Ale dzięki serdeczne za foteczki. Poprostu mam straszny ubaw z jednej :lol: aż mi łzy lecą ze śmiechu :lol:
Dzięki ! :]
Awatar użytkownika
NiNa
Posty: 346
Rejestracja: 14 sty 2005 20:23
Lokalizacja: Twin Peaks

Post 23 maja 2005 11:19

hehe, zdjeć mało ,a le prawie na każdym wyglądam jakbym była wiecznie nawalona, hmm, ...:) ale i tak było fajnie:)
Gość

Post 23 maja 2005 12:37

Oki dobra teraz już na spokojnie moge powiedzieć czy mi sie podobało i co sie wogóle działo a wiec :

Jeżeli chodzi o zlot to powiem tylko że fajnie było chodz mało na nim byłem
podobało mi sie :)

Pozdrawiam :

NiNe - za to że sie dobrze bawiłaś
Lucek - za to że jesteś dobrym przyjacielem i zajebistym gościem do picia
Ćwiek - bo zawsze sie dobrze bawisz
Sonata - za świetne zdjęcia
Bojdis - za to że można z tobą normalnie i szczerze pogadać
Krzysiek Kobra - za to że jesteś zajebistym kolesiem i zawsze sie można z tobą pośmiać


MarzenDM - ciesze sie bardzo że cie poznałem , że mogłem z tobą spędzić wspaniały czas cały zlot , za to że jesteśmy do siebie podbni , za to że można z tobą wypić piwo i można sie pośmiać , za to że kochasz Placebo tak jak ja , bardzo ale to bardzo mi jest przykro że sie to tak skączyło jak sie skączyło , mam nadzieje że sobie pogadamy na trzeźwo i że sie wszystko ułoży , ty wiesz co o tobie sądze i wiesz co czuje , nie chce abyś przezemnie miała wyżuty sumienia i nie chce abyś przezemnie się źle czuła , oki wiecej nie pisze bo to nie sprawa na forum , powiem ci tylko że nie żałuje żadnej sekundy spędzonej z tobą :) tylko ci powiem że od czasu zlotu nie moge zapomnieć o tobie ;(

Czarny - nie ma siusiaka na ciebie , jesteś zajebistym kumplem , jaja nieziemskie były z tobą :)

Pozdrawiam całą reszte kogo nie wypisałem , ekipe z bielska za świetny zlot :) :beer: dla wszystkich

Ps. w drodze powrotnej dostaliśmy mały wjeb od dresów ale poradziliśmy sobie :) i jeszcze w dordze powrotnej pociągiem zachaczyliśmy o Tychy heeh fajnie było :)


MarzenDM :( nic sie nie martw bedzie dobrze
Awatar użytkownika
wawrzyn
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2005 00:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt
Strona WWW

Post 09 cze 2005 03:09

na stronie http://www.newlife.bielsko.com.pl okolo 140 zdjec ze zlotu

oraz okolo 200 zdjec przedstawiajacych fazy powstawania gornej sali na zlot tzw. dancefloor. zapraszam

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek