Aukcje charytatywne

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Aukcje charytatywne

Post 07 sie 2006 21:24

Gratuluje debilizmu bo tak zaczne. Prawda, masz racje - lepiej wziasc od Chilli mniejsza kwote byle by mnie usunac z licytacji.

AUKCJA 1

Myslisz saganowski, ze mi zalezalo na twojej naklejce? Chcialem pomoc Karolkowi tak samo jak rok temu (kupujac t-shirt z rose bowl) tylko, ze ty jestes za tepy aby to zrozumiec. ;( :lol: Jaki byles taki jestes - zalosny. Chociaz bys napisal jakis niezly powod usuniecia. Trzy myslniki sobie wiesz gdzie mozesz wsadzic. Zobaczymy, czy z plakatem zrobisz to samo:

AUKCJA 2

Jeszcze kwadrans do konca. (Moj nick na allegro to kk2004 (to do wiadomosci reszty osob)).

Pozdrawiam wszystkich, a ciebie srodkowym palcem, dzisiaj szczegolnie.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 07 sie 2006 21:27

Teraz wiadomo po co aukcje charytatywne - taka darmowa reklamka, bo o pomoc w żadnym wypadku nie chodzi.

Gratulujemy MEGA CHAMSTWA, szkoda tylko, że ucierpi tylko na tym chory chłopiec. Po prostu szkoda słów, radzę wybrać się do ortopedy, bo żeby leczyć głowę, jest już za późno.
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy
Kontakt
Strona WWW

Post 07 sie 2006 21:27

Kretyn - inaczej tego nie skomentuję.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 07 sie 2006 21:35

saganowski, już przegiąłes wszelkie pały jakie mozna było przegiąć...
twoje ego jest widać cenniejsze niż zdrowie Karolka.
w takich momentach wyłazi z ludzi cała prawda o nich, a o tobie ,ze jesteś szują i niczym więcej.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy
Kontakt
Strona WWW

Post 07 sie 2006 21:50

Ciekawe czy pochwali się rodzinie Karolka, swoją dumą.
Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 1492
Rejestracja: 20 sty 2006 19:08

Post 07 sie 2006 22:07

Nieladnie, baaaardzo nieladnie :|
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 07 sie 2006 22:32

Chamstwo z chama nie wyjdzie nigdy, ale możemy zrobić co innego

Ja mogę zalicytować (chriss chyba nie zna mojego allegrowego nicka), w imieniu odpowiedniej liczby forumowiczow, jakas w miare wysoka kwote, zrobimy zrzutke we wlasnym gronie, a zakupiony przedmiot puscimy na nastepna aukcje, z której caly zysk również przeznaczymy na cele charytatywne.

Jest ktoś za? Możemy jako forum pokazać panu ksysiowi, ze potrafimy zrobić coś lepiej niż on i jego przydupasy.
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy
Kontakt
Strona WWW

Post 07 sie 2006 23:00

Z przyjemnością.
Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 1492
Rejestracja: 20 sty 2006 19:08

Post 07 sie 2006 23:00

Mysle ze pomysl jest calkiem fajny! I juz nie chodzi o to zeby komus utrzec nosa, tylko zeby zebrac sie do kupy i zrobic cos pozytecznego!

Ja sie na to pisze! :D
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 07 sie 2006 23:36

Tyle ze z tego co widze, to forum dm juz zwinelo manatki ze swoja akcja, wiec troszxon sie rozpedzilem...

chyba ze ktoś ma coś wartościowego, związanego z dm, co mozna wystawić, bo ja niestety, poza pogniecionym biletem z katowic, nie mam nic :/
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 07 sie 2006 23:44

zwykle 'walkę' obu for obserwuję jako dające się ująć w pewne zasady gry między nielubiącymi się drużynami następujące to z jednej to z drugiej strony uderzenia.

w to natomiast nie wierzę... nie mieści mi się w głowie. wiadomo że nie chodzi też tylko o tą różnicę w cenie (chociaż chodzi bardziej niż w jakiejkolwiek innej aukcji!) ale o to, ze niechęć posunęła się do tego stopnia, iż usuwa się ofertę, której nie da się odczytać niepozytywnie (chęc podbicia ceny, chęć pomocy karolkowi, być może nawet jako mały, ale bardzo zgrabny krok w kierunku pogodzenia obu for).. No bo nie wierzę że chriss pomyślał że to prowokacja.....

chyba, że wbrew temu co sie tam o nas mówiło swego czasu (vide teksty typu: "czy warto w ogóle o nich mówić?" lub "są, byli i będą drudzy") walka z tym forum stała się dla co poniektórych obsesją. To w pewnym sensie budujące dla nas, tylko szkoda że pokazuje się nam to niejako "za pośrednictwem" chorego Karolka :|
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 07 sie 2006 23:48

Ja pozwoliłam sobie skomentować na tamtym forum całą sytuację, wkleję i tutaj bo się komponuje z powyższym postem ( a propos cen i walki for)

----
Ależ ja rozumiem, że to Twoje konto na Allegro i według prawa możesz zawierać umowy z kim tylko zechcesz. Ale jak widać prawo pisane nie zawsze jest tożsame z prawem moralnym.

1) O wycofaniu oferty zadecydowały czynniki czysto prywatne, no w porządku. Może ci sie nie podobać, że w mięsnym sprzedaje gruba, spocona Zocha i idziesz kupić parówki gdzie indziej - to jest dopiero Twoja wolność kontraktowa. W aukcji charytatywnej działa się w imieniu potrzebującej osoby, w tym przypadku ciężko chorego dziecka.
Tutaj decydujesz pośrednio o tym, ile pieniędzy zostanie przeznaczonych na leczenie i z moralnego punktu widzenia wypadałoby przyjąć najwyższą ofertę. Ktokolwiek by takową zgłosił. Zwłaszcza, że w przeszłości miała miejsce transakcja, która przebiegła bez zarzutu, a gdzie w grę wchodziła znacznie wyższa kwota. Z komentarzy na koncie "PolskieForumDM" jednoznacznie wynika, iż lepiej jest zaufać osobom, które "obiecują wpłatę z początkiem miesiąca" a nigdy takowej nie uczyniły, niż kontrahentom o ponad 100 pozytywnych komentarzach.

2) A skąd wiesz ile pieniędzy chciał zapłacić Mateusz? To nie był jeszcze koniec licytacji.

3) Krótka piłka: a jakby cena licytowana wyniosła np. 10000,- a kolejna oferta połowę mniej (proporcje zachowane)? Też byś dopłacał z własnej kieszeni?

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 sie 2006 01:10

saganowski, myslisz, ze mi naprawde zalezalo na plakietce dzieki ktorej zabaczyles Depeche Mode? Jezeli tak myslisz, to jestes smieszny. Co najwyzej posluzyla by mi jako podkladka za kubek w ktorym stawiam szczoteczke do zebow. Choroba Karolka mna wstrzasnela rok temu czy w to wierzysz czy nie.

Nie wiem o co ci chodzilo, ale 3 myslniki jako powod wycofania swiadcza o twoim debilizmie. Mialem zamiar zrobic na tej aukcji golden shot'a i wdusic kwote znacznie wyzsza. Ale tobie widocznie zar du.psko zaczal sciskac, ze wogole zalicytowalem.

Ciekawym faktem jest to, iz nie usunales mojej oferty z akcji z plakatem. Dlaczego nie? Bo nie prowadzilem w niej, w przeciwienstwie do aukcji z plakietka.

Jestes tepakiem i mowie to otwarcie i przy wszystkich. Zrob sobie teraz print screena tego posta i wstaw na serwer (jak miales to w zwyczaj robic (lacznie z zawiadamianiem prokuratury)). Wiele osob z twojego forum (z ktorymi sie bardzo lubie) prosilo mnie abym cie olal i nie komentowal twoich zalosnych posuniec ale NIE, tak nie bedzie. Teraz za kazdym razem, bede podkreslal twoj debilizm i chamstwo popychane prywata! Przy kazdej okazji jaka sie nadarzy!

Trzymaj sie. Ale pamietaj, nie zycze ci abys kiedys byl chory. Bo moze sie okazac, ze te piepszone 40-50 zl moze uratowac ci du.psko a bedzie ich brakowac...
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SLAWEK
Posty: 97
Rejestracja: 10 maja 2006 21:27
Kontakt
Strona WWW ICQ

Post 08 sie 2006 06:40

Popieram - prywatne sprawy biora gore nas szczytnym celem- wstyd...
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 08 sie 2006 23:07

Tak czytam sobie ten topik i zastanawiam się w jakim my kraju żyjemy? Mongolia czy co? To miała być do cholery jasnej aukcja na szczytny cel. Skoro na szczytny cel to znaczy, że jeśli pan "s" (dla mnie to już w tej chwili małe s, najlepiej roman 5 i nie wyboldowana - to za wyrzucenie z forum) ma jakieś wąty co do nas czy poszczególnych osób to odkłada to na margines i najważnieszym staje się dobro tego dzieciaczka. ;) Do cholery jasnej nawet na takim gruncie trzeba się przpychać i prowadzić jakąś wyimaginowaną politykę? Nawet w takiej sytuacji? Chu* mnie strzela jak teraz nawet siedzę bo sama mam syna 11 letniego i nie daj Boże aby on kiedyś znalazł się na miejsu tego chłopca i by taki człowiek "chciał" mi pomóc właśnie w taki sposób jak zrobił to pan "s". Kurczę, nie liczy się w tym momencie kto daje ale ile daje...Nie, nie mogę dłużej pisać bo rozwolnienia dostanę a jutro musze iść do pracy. Tylko pogratulować ale sama nie wiem czego...
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 sie 2006 23:07

Bardzo nie ładnie się zachwoł chriss... :x mógłby odstawić sprawy prywatne na bok a tu chodzi o życie chłopca Karolka :( który potrzebuje pieniędzy.Każdy ma swoje zdanie na ten temat -tylko jedno co moge powiedzieć niee ładnie i to chyba juz każdy wie
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 08 sie 2006 23:30

Ja się pewnie nie doczekam odpowiedzi na zadane pytania. Dziwi mnie jeszcze, że nikt nie skomentował na dm-f powstałej sytuacji. Że jakiś moderator zabierze głos to nie ma nawet co liczyć, bo to ten sam front myslenia. Predzej w najblizszym czasie skieruja moj post w otchlan :|
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 09 sie 2006 00:08

EveS nie licz za bardzo na wyraźne głosy sprzeciwu na tamtym forum (co najwyzej od naszych będących tez tam)...
Oni się tam wszyscy boją. Przeciez nie od dziś i nie na przykładzie jednej osoby wiadomo ,ze wyrażanie własnego zdania jest tam nie na miejscu jeśli nie powiedzieć karalne. No i oczywiście panująca tam reguła "jak się nie podoba to won"... i nie ma wyjscia.

A w sprawie Karolka... jak widać nie zawsze do tego typu spraw zabierają się odpowiednie (odpowiedzialne) osoby. Łatwo nazwac kogoś gówniarzem ale trudniej pokazać ,że samemu się nim nie jest...
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 09 sie 2006 21:30

Uraczono mnie wspaniałą argumentacją z cyklu "brak argumentacji". Ale czego się spodziewać po ludziach, których bawi Łukaszenka :roll:
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy
Kontakt
Strona WWW

Post 09 sie 2006 23:17

Kretyni na tamtym forum i nic więcej.