Dzisiaj jest 23 lut 2018 16:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Regulamin forum

Postaraj się odpowiednio tagować tutaj tematy. [kupię] / [sprzedam] / [wymienię]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
A ja też mam frapującą sprawę, mianowicie czy zgłosić do Allegro podbijanie aukcji. Wczoraj wzięłam udział w 3 licytacjach u jednej osoby, dziewczyna ma w tej kilkanaście aukcji aktywnych. Dziś rano wchodzę, patrzę, a na aukcje, w których biorę udział włączyła się druga osoba (na wszystkich trzech ta sama!). Żeby było śmieszniej, osoba ta logowała się na Allegro o 6:57, o 7 znalazła pierwszą aukcję (co już jest podejrzane, bo do końca jeszcze sporo czasu i żeby znaleźć przedmiot trzeba przerzucić kilkanaście stron) i zalicytowała, o 7:01 drugą, a o 7:03 trzecią :/
Mam obiekcje, żeby zgłosić podbijanie, bo idzie o śmieszną kasę, ale mnie denerwują takie przysługi wbrew regulaminowi :x

edit: po dalszym rekonesansie widzę, że nawzajem sobie aligancko podbijają na bezczela, tym razem nie 3, a 7 aukcji :F

Tytuł:
Clean
Clean
Awatar użytkownika

EveS spokojnie zgłaszaj, jeśli powiążą te dwie osoby to dostaną ostrzeżenie lub mogą nawet zawiesić konto na allegro tym osobom, oczywiście zrób to jeśli naprawdę cię to tak bardzo denerwuje, ja bym wpierw napisał do klientki, niech się wytłumaczy.

pytanie, wygrałaś te aukcje?

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

Właśnie strzeliłam maila z zapytaniem, ciekawe co odpisze. Na razie specjalnie mnie to nie denerwuje, bo idzie o małą kasę. Niemniej jednak przedwczoraj te same aukcje były z opcją kup teraz, a wczoraj w nocy gdy chciałam zakupić, co by mieć z głowy, to okazało się, że zostały zakończone i na nowo wystawione BCM. Obecna kwota już przebija nieznacznie kwoty sugerowane ostatnio w kup teraz, także niech jeszcze raz sobie podbiją, a obudza się z ręką w nocniku :F (do końca jeszcze 4 dni)

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: NLMDA
Gdybym mial zrobione screeny - uderzalbym od razu do administracji. Pisanie do takich ludzi malo da, poza wyzwaniem od takich owakich.

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: BARREL OF A GUN
Nie dość , że na różnego rodzaju aukcjach internetowych można paść łupem oszustów to jeszcze sam rząd zamierza sięgnąć nam do kieszeni (oczywiście pod płaszczykiem prawa) długie macki fiskus'a w niedługim czasie sięgną i w strone handlujących za pośrednictwem internetu , ale wiecej to już TU

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

http://allegro.pl/my_page.php?uid=7348573

Schodzą jak ciepłe bułeczki! ;( Koko Szanel, Jugo Bos, Krystian Fior, Żiwenszi - takich opakowań bym się raczej spodziewała ;(

A propos, kupował z Was ktoś perfumy na Allegro? Znacie jakichś wiarygodnych sprzedawców, którzy sprzedają oryginały? Ja się trochę peniam jak widzę, że coś w Sephorze kosztuje 300 zł a na Allegro 150 :|

Tytuł:
Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

nie warto, chyba że lubisz kupować spirytus w ładnym opakowaniu. Pewniejszy zakup byłby u cygana w przejsciu podziemnym na placu Dominikańskim :p

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

Jednak definitywnie zrezygnuję z zakupów perfum na Allegro, ciekawe jest to, że nie ma żadnego Super Sprzedawcy oferującego perfumy. Administratorzy serwisu doskonale zdają sobie sprawę, że większość aukcji to lewe produkty, ale nic z tym nie robią - kasa z prowizji leci, biznes się kręci.
Najgorsze jest jednak to, że w perfumerii też można naciąć się na podróbę. Intimately Beckhama zakupione w Douglasie po miesiącu zamieniło się w olej :/

Tytuł:
Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: in your room
O-o. Wlasnie. To moze ja was spytam, co zrobic w przypadku, kiedy nie do konca rozumny czlowiek (ja :D) kupuje rzeczy na allegro.

Moja znajoma poprosila mnie, zebym kupila jej karte do aparatu na allegro. Znalazlam jakiegos supersprzedawce i kupilam. To bylo bodajze jakos w okolicach 26 maja, moze troche wczesniej. Napisalam maila do sprzedajacego, ze potrzebuje karty na 1 czerwca, podalam adres kolezanki i forme zaplaty (przy odbiorze). Nic nie odpisywal, no ale jakos mnie to nie zastanawialo, bo przeciez juz pare razy sie zdarzylo, ze sprzedajacemu nie chcialo sie pisac maila tylko po to, aby potwierdzic, ze zrozumial moja wiadomosc ;) w poniedzialek bodajze (28 maja) zalogowalam sie na allegro, zeby spytac go, czy wyslal juz karte. co sie okazalo? ze konto zostalo zawieszone :x zadzwonilam do znajomej i jej to powiedzialam, bo ona naprawde potrzebowala tej karty na piatek i kupila sobie juz sama, z innego zrodla. jednoczesnie probowalam sie skontaktowac ze sprzedajacym - oczywiscie nic. napisalam do allegro. odpowiedzieli, ze nadal obowiazuje nas prawna umowa blabla, ze oboje musimy zakonczyc transakcje. napisalam do sprzedajacego, zeby ew. wycofal moja oferte, jako ze potrzebowalam tej karty wczesniej i musialam ja kupic z innego zrodla. dzwonilam do niego, pisalam maile - nic. a potem dostalam wiadomosc od allegro, ze sprzedajacy ubiega sie o zwrot prowizji, i ze moge dostac upomnienie albo zaplacic te cholerna prowizje za nich :x

:x

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

Jeśli kupowałaś kartę w opcji Kup Teraz, to sprzedający nie ma technicznej możliwości wycofania takiej oferty kupna. I siłą rzeczy ma prawo do żądania od Ciebie zwrotu prowizji, czyli kosztu wystawienia aukcji. Inna sprawa to kultura tego "Super Sprzedawcy", który to tytuł jest notabene przyznawany za m.in. za wzorową obsługę klienta. Teraz pewnie jeszcze przyklepie Ci negatywa :|

Tytuł:
Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: in your room
Kij mu w oko :evil:

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Everything Counts
Co to za scierwo cuchnace mi oszustwem? Ktos wie?

Tytuł:
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: world in my eyes.
co to jest? :|

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

http://allegro.pl/item221068300_rozdaje ... land_.html

Zeszły wszystkie w ciągu godziny. Czy trzeba być Einsteinem żeby wpaść na, iż wypadałoby sprawdzić faktyczny numer konta hospicjum, a przede wszystkim zadzwonić i się zapytać? Ludzie łykają wszystko, niczym pelikan marmeladę :|

Tytuł:
Master
Master
Awatar użytkownika

http://slask.naszemiasto.pl/wydarzenia/755427.html

Kompletna amatorka, pewnie jakiś licealista zapragnął sobie dorobić do kieszonkowego ;(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]