[Sprzedam lub wymienię] Mnóstwo winyli (albumy + single)

RadioactiveTangerine

[Sprzedam lub wymienię] Mnóstwo winyli (albumy + single)

Post 18 lip 2010 21:14

Mój ojciec przekazał mi swoją kolekcję winyli (wiele rarytasów - 300 albumów + jakieś 100 singli 7"). Być może powoli będę tworzyć jakiś spis by ułatwić kontakty. Chętnie sprzedam lub wymienię się za coś TD, KS, JMJ, EF, DM. Może być winyl za CD czy inne opcje, także winyl za winyl. Mało elektroniki (wziąłem, to co najlepsze dla siebie :P ) - ale wciąż tam jest parę płyt SBB, jedna Józefa Skrzeka, jedna Marka Bilińskiego (E=MC2). Ponadto jest tam m.in jedyny album Klaus Mittfoch. Moje GG to 3454512, jestem prawie codziennie, ok. 12, aż do października (początek studiów). Nie znam stanu płyt (patrzyłem tylko na okładki :) ) - wiem tylko, że jeden singiel ma ją w kiepskim stanie). Niedługo podam spis wydawnictw, które chciałbym mieć. :)
Edit: płyty są głównie z lat 80 i początku 90. Polskie wydania - Muza, Wifon, Sawitor, Tonpress i inne. Wiele ciekawostek. Póki nie podam spisu, proszę pytać - przekażę ojcu i poszukam. Ceny - ustalane indywidualnie. Z góry przepraszam za utrudnienia.

Edit 2:
Poszukuję (najlepiej na CD, a jak winyl to w miarę możliwości proszę też o zrzucenie na płytę):
z Tangerine Dream: The London Concert, DM od II do V (najlepiej to 1 wydania), The Best Of (1989), The Private Music Of (1992), Poland (ale tylko 2 płytowe wydanie - 2 CD), Live Miles (ale to ze starą okładką).
z Klaus'a Schulze: oba Royal Festivall Hall, The Dome Event, Dziękuję Poland (obojętnie jakie wydanie, ale CD. Z obu LP mam tylko 1 ;) ), Cyborg (również obojętnie jaki, jeżeli chodzi o CD), Live, The Dresden Performance
- z Depeche Mode - single & albumy poza The Singles 81 - 85 (winyl i CD mam), Black Celebration (winyl i CD mam), Dream On (singiel z 4 remixami), Sounds Of The Universe (mam boxa :) ). Szczególnie chciałbym mieć single People Are People, Master And Servant, Home, It's Called A Heart, Shake The Disease, Love In Itself. Interesuje mnie też kompilacja People Are People.

Myślę, że to chyba najważniejsze tytuły jakie chciałbym mieć. Pozostaje mi liczyć na Waszą inwencję ;) . Wpłaty na konto odpadają (rodzice nie chcą podać, ja nie mam swojego). Póki co preferuję wymianę a sprzedaż - za pobraniem.

Edit: http://rapidshare.com/files/407875690/K ... _do_61.rtf - link do części kolekcji. Będzie uzupełniana i odświeżana.