George Michael

Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 28 mar 2007 01:09

Raczej nie, nie będzie mnie :( Dżordżusia widziałam w listopadzie, to raz, a dwa to jest Heineken i Beastie Boys+Sonic Youth, a zaraz potem Porcupine Tree :( Tak to nie ma koncertów, ale jak już coś zorganizują, to wszystko w jednym prostytutka czasie :x :evil: :x
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 28 mar 2007 01:19

Tak to juz w naszym porypanym kraju jest , jak jest jakis ciekawy koncert to tylko jeden , a jak już przyjedzie więcej ciekawych zespołów to ich terminy koncertow są tak zbliżone , że i tak wychodzi na to , że czlowiek zobaczy tylko jeden :lol: ;( :lol: no chyba , że sie sklonuje , albo ma brata bliźniaka jak "nasz" prezydent ;)
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 28 mar 2007 09:30

Ja oczywyiście jestem zrozpaczona bo 9 lipca wyjeżdzamy z Jarim byczyć się nad morze. Strasznie długo czekałam na jego przyjazd. Koncert zapowiada się naprwdę bardzo wyjątkowy. Trudnio. Wszystkiego nie można mieć. Oczywyiście nie mam zamiaru dojeżdżać do mężą i syna (tak jak proponował mi mój mąż) bo czas spędzony z nimi jest dla mnie stokroć ważniejszy niż dwie godziny z "Dżorżykiem" :)
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 29 mar 2007 14:07

Ja jeszcze cały czas rozkminiam logistycznie co zrobić, żeby jednak trafić na koncert :grins: Taka okazja już się pewnie nie powtórzy, bo Dżordż niespecjalnie często daje występy. Ostatnia trasa była pierwszą od kilkunastu lat przerwy, jak tylko zobaczyłam, że znowu omija nasz kraj, to obstawiłam Hamburg. Ale dla takiej muzyki warto, usłyszeć Praying For Time albo Too Funky Live - bezcenne. Jedyne czego mogę żałować, to braku Cowboys And Angels, ale chyba ani razu tego nie zagrał na trasie.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 lip 2007 18:21

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
charakterek
Posty: 79
Rejestracja: 20 gru 2007 14:28

Post 30 gru 2007 10:11

Ech ,13 minut dłużej z tym panem......... bezcenne :D
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 09 sty 2013 16:52

Lubię tego wokalistę. Po świetnym singielku "White Light" artysta zapowiedział na ten rok nowe wydawnictwo studyjne. Mi by się marzyło w 2015 dostać od artysty 25 rocznicowe LWP i jako bonus do niego LWP vol. 2 albo wszystkie piosenki z niego jako bonusy do LWP vol.1 szkoda, że nie do wydanie tego cudownego albumu. :( Znanych jest jednak większość piosenek.