Madonna

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Madonna

Post 26 gru 2006 12:33

Obrazek

Co powiecie o Madonnie Louisie Veronice Ciccone? Tworczosc tej notabene ikony popu poznalem rownolegle z Depeche Mode. Tasma pozyczona od siostry z czwartym albumem Madonny z 1989 roku - "Like A Prayer" i poszlo z gorki. Tego LP'ka znam najlepiej i to wlasnie jego slucham najczesciej. Czy przez sentyment? Byc moze ale glownie przez mase hitow, bo napewno nie jest to album jednej piosenki!

Like A Prayer - swietny utwor, bardzo dobra melodia. Utworek zostal ciekawie zremiksowany na "The Immaculate Collection". Fajna wstawka na poczatku z wyrazem "God".

Express Yourself - Przyjemny i wpadajacy w ucho kawalek. Mozna nucic caly dzien. :P

Till Death Do Us Part - Jedna z wiekszych perelek. Kocham ten utwor. Cos jak takie Just Can't Get Enough. :D Skoczne, radosne... to samo z Cherish. Bardzo leciutki kawalek.

Dear Jessie - Kolejny z hitow (wg. mnie). Przecudna melodia i tekst piosenki. :roll: Nastepnie ciekawe jest plynne przejscie z Dear Jessie do Oh Father - z jednego bieguna do drugiego. Z optymistycznego utworu w dziwnie przytlaczajaca ballade. Utwor swietny ale nie na poczatek dnia. Chyba, ze mam plakac. ;)

Keep It Together - fajny sampelek na poczatku. Kolejny z bardzo dobrych utworow na tej plycie.

Spanish Eyes - boskosc. Cos jak przytlaczajacy Oh Father. Tutaj glos Madonny (spiewajacej refren) jest wrecz porywajacy. Mam odczucie jakby dawala z siebie wszystko spiewajac ten utwor.

I tak to sie u mnie ma. :P Celowo tylko narazie opisalem swoje wrazenia nt. Like A Prayer i to nie oceniajac wszystkich utworow. Wybralem tylko te ktore uwazam za najwieksze hity. Ktos na pokladzie lubi Madonne? :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 26 gru 2006 17:29

hmm... wcześniej jakoś jej nie słuchałam... nie znam dobrze jej twórczości, oczywiście te największe hity znam, ale dopiero ta nowa płyta jakoś mnie zaintrygowała, bo na czasie i wszystkie single mnie zakręciły. i odkryłam ostatnio kawałek 'vogue' :D
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 09 sty 2007 12:40

Madonna to fajna dziewczyna. Chciałabym tak wyglądać w jej wieku.
A tak na poważnie... Zawsze fascynowała mnie jej muzyka. Chyba nawet bardziej te albumy z początków jej kariery. Chociaż obecnie Madonna chyba znów coś tworzy - w radio leci jakiś jej kawałek.
Jari

Post 21 lut 2007 14:10

Jeśli ktoś jeszcze nie widział: Alan Wilder & Madonna :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=Pk8A4OVXtG4
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 21 lut 2007 17:59

Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 21 lut 2007 18:03

Jak byłam w Irlandii to praktycznie słuchałam Madonny codziennie i lubie piosenki takie jak:Jump,Get together -uwielbiam ich słuchać.Zawsze jak ich teraz słucham przypomina mi się Irlandia i związane z nią czasy ;)
Awatar użytkownika
Pędzel
Posty: 1492
Rejestracja: 20 sty 2006 19:08

Post 22 lut 2007 08:39

A ja w przeciwieństwie do Pumy wolę jej stare kawałki np. "Like a Virgin", "Like a Preyer", "Vogue", "True Blue" i wieeeele wiele innych. Obecna jej twórczość jakoś mi nie leży. Uważam, że ostatnią dobrą jej płytą był album pt. "Ray of Light" tworzony z Williamem Orbitem, później serwowała nam tylko już tandetę.
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 12 mar 2007 12:27

Boże.. ja poznałem historię która mnie rozwaliła... jak Polacy wszystko łykali kiedyś

Podobno (ja tego nie wiem bo miałem jednak jednocyfrową liczbę lat, mówiła mi to koleżanka z pracy (35)) jak wychodziła la isla bonita to rozniosła się sensacyjna wieść że to piosenka o Polaku, który nazywa się Stanisław Bonita, w którym Madonna się zakochała i za którym bardzo tęskni..... ;(;(;(;(;(;(;(;(
Awatar użytkownika
Princess
Posty: 470
Rejestracja: 24 kwie 2007 23:57
Ulubiony utwór: People are people
Lokalizacja: Clonmel/Poznan

Post 28 kwie 2007 00:10

Madonna....Zawsze pelna sexu w dobrym smaku z zadziorem... :D
Podziwiam!

Z jej starszych teledyskow od zawsze podobal mi sie klip do "Human Nature" :> :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=7emPXuqN ... ed&search=
I sama piosenka oczywiscie... ;)

Dopisuje jeszcze "Frozen",po prostu genialne...I teledysk spod reki mistrza :D http://www.youtube.com/watch?v=9xtYEX9K ... ed&search=
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 12 cze 2007 22:19

bardzo [może nawet za bardzo] wkręciłam się w Confessions Tour ! :bouncy: te aranżacje utworów są przeboskie, szczególnie "Erotica"... wizualnie show nad shows, cudeńko. No i pochwała dla jej grupy tanecznej, można się gapić i gapić :8 . Dlatego też obiecałam sobie kupno oryginalnego wydania DVD+CD ! :sex:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 12 cze 2007 22:24

Tez ogladalam... i tez jestem zachwycona ;)

Szczerze, podziwiam Madonne za to, ze w takim wieku, po takim stazu na scenie, chce jej sie ciagle wyprobowywac cos nowego i miec TAKIE show na trasie koncertowej :o
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 30 sty 2009 14:05

pani M. będzie u nas, w końcu. link

szkoda tylko, że dopiero teraz.. osobiście wolałabym poprzednią trasę, bo nowa płyta jest nie do przełknięcia dla mnie. :roll:
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 30 sty 2009 20:32

a, no. będzie.
toż ciekawostka.
hm.. :roll:

220-1100? :idea:
astiz

Post 16 lut 2009 21:52

Przyznam,że nienawidzę Madonny,totalny obciach.Ona nawet śpiewać nie potrafi;studyjnie jej "wokal" poprawiany jest komputerowo i tak już od 1984 roku,a na scenie-playback! :evil: A fuj! Na drzewo babciu! :dupa:
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 06 mar 2009 10:44

na mnie szału nie robi, orgazmu nie wywołuje ale od czasu do czasu posłucham sobie kicz-popowatych nut Królovej bo.. dobrze robią :8
astiz

Post 06 mar 2009 20:16

The Darkest Star pisze:na mnie szału nie robi, orgazmu nie wywołuje ale od czasu do czasu posłucham sobie kicz-popowatych nut Królovej bo.. dobrze robią :8
Królowej playbacka oczywiście. Na jakiejś stronie zauważyłem trafne spostrzeżenie: "Królowa Playbacka przyjedzie do Warszawy posprzątać po Depeszach". Nic dodać,nic ująć :lol:
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 08 maja 2009 14:28

newdress pisze:"Królowa Playbacka przyjedzie do Warszawy posprzątać po Depeszach"
To sie jeszcze zdziwisz :grins:
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 08 maja 2009 14:43

moze niech ona lepiej śpiewa playbacka bo Ty sie zdziwisz ;)
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 maja 2009 14:49

Choin pisze:
newdress pisze:"Królowa Playbacka przyjedzie do Warszawy posprzątać po Depeszach"
To sie jeszcze zdziwisz :grins:
Juz Fletcher ma ladniejsze piersi niz ona... :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 08 maja 2009 15:44

Ale ja wcale nie oczekuje, ze bedzie spiewala bez :) Przy tym co wyrabia na scenie, plajtbek jest mocno wskazany :) Rudy cyc moze i ma wiekszy, ale nie zawsze wiekszy oznacza lepszy :D
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin