De/Vision

Awatar użytkownika
NiNa
Posty: 346
Rejestracja: 14 sty 2005 20:23
Lokalizacja: Twin Peaks

De/Vision

Post 22 sty 2005 11:26

w sumie to od niedawna słucham De/vision ale sie zakochałam:) mam kilka ich płyt i uwazam że grają wspaniała muzykę, a teksty tez mają niezłe- polecam:)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 sty 2005 11:32

slyszalem ze ten zespoł prawie klonuje muzykę w klimacie Depeche Mode, prawda to?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 22 sty 2005 11:38

No nie do końca.... Muzyka owszem jest niekiedy podobna, teksty tez sa podobne, ale to jest inny klimat. Nie da sie podrobić DM, a D/V gra muzykę podobną, ale inną :D Jednak ten kto słucha DM powinien poznać D/V bez dwóch zdan!!!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Gość

Post 22 sty 2005 12:30

De\Vision jest swietne w tym co robią , ale oni nic nie mają wspólnego z Depeche Mode oprócz tego że leci ich muzyka na zlotach albo członkowie są fanami DM :) chociasz nie wiem do końca czy są fanami ale są kojażeni z subkulturą DM
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 22 sty 2005 12:33

No na zlotach często leci...Choćjak słucham kawalka "Lost In You" to jest troche w pewnych momentach do DM podobne.... :)Mateusz musisz poznać D/V!!!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 22 sty 2005 19:38

De/vision to jest coś wspaniałego!!! Czasami jestem w stanie porównywać ich poziomem do Depeszów... Try to forget jak puszcza na zlocie, to ja umieram momentalnie, albo Foreigner.... :color: De/vision jest zdecydowanie idealne...Jak możan być na tym forum i ich nie znać? :D :D :D
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 22 sty 2005 20:24

slick już zgram Ci na yousendit najlepsze ich kawałki cobyś miał pojęcie jakie D/V jest cudowne :)
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 sty 2005 20:27

Wielkie dzieki Lucek.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 22 sty 2005 20:37

Właśnie chyba sproboje całą płyte "Zehn" wysłać... to jest zlepek ich najlepszych kawałków wiec oddaje cały klimat... Na moim łączu to sie bedzie troche przesyłać ale dzisiaj bedziesz jeszcze mial linka, mam nadzieje ;)Juz sie wysyla!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 sty 2005 18:48

właśnie koncze zasysać od Lucka album ZEHN i zabiore sie za nastepne. zaraz zobaczymy co tu chlopcy grają.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 27 sty 2005 18:50

No chłopaki grają świetnie :) Polecam słuchanie w kolejności "płytowej" a więc od początku i wtedy to wszystko jest bardziej spójne i się klimatu nie traci!
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia
Kontakt
Strona WWW

Post 27 sty 2005 19:26

27 stycznia 2005 roku... Godzina 19.55 ....slick wsiąkł w De/Vision na dobre.... Nie ma dla Ciebie ratunku chłopie :D:D:D:D:D:D
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 27 sty 2005 19:35

Ja pod wpływem mocy devision jestem od dawna...
Gość

Post 27 sty 2005 21:47

Co wy z tym De\Vision??? wiem że są fajni ale bez przesady , najpierw przesłuchajcie całą dyscografie i dóżo live dopiero oceńcie , naprawde polecam , jest co słuchać i jest sie w czym zakochać , pozdrawiam wszystkich wielbicieli D\V
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 28 sty 2005 10:01

Ja już przesłuchałam dosyć dużo tego i ..... są na naprawde wysokim poziomie. Może ich najnowsza płyta jest słabsza i poprzednia też, ale poza tym boskość
Awatar użytkownika
Bojdis
Posty: 400
Rejestracja: 23 mar 2005 17:30
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Skotschau / Hafnarfjordur

Post 11 kwie 2005 23:00

To moja druga milość po DM. Uwielbiam ich. Takie utwory jak Give In, Perfect Mind, Deliver Me, Today`s life - CUDO.
Gość

Post 11 kwie 2005 23:55

Moje perełki De\Vision to Remember , Back My Life , Heart Shaped Tumorrow , Strange Affection , Get Over The Walk i wiele innych :)
Anonymous

Post 14 kwie 2005 14:36

Co tu duzo pisac! Kolejny zespol ktorego ''wypada'' sluchac!

JA go slucham nie dla tego ze ze to bliscy dm!
Oni jedyni z tych podanych tu zespolow robia cos swojego!
Awatar użytkownika
Bojdis
Posty: 400
Rejestracja: 23 mar 2005 17:30
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Skotschau / Hafnarfjordur

Post 15 kwie 2005 10:26

Tak prawda jest ze De/Vision robią coś swojego, powiedz mi w takim razie dlaczego Covenant twoim zdaniem nie robi nic swojego, czy np Apoptygma ?
Naprawdę nie rozumiem określenia" wypada słuchać" Słucham tylko to co mi się podoba, a jeśli ktoś jest fanem Synth Popu czy Electro to chyba nie słucha ich bo wypada, tylko słucha ich bo lubi ich muzykę.
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 15 kwie 2005 14:23

a dla mnie takim zespołem którego "wypada słuchać" jest rammstein... wiem że się narażam.. ale bo co? bo wydali stripped? na pewno jest to zespół DOBRY niemniej drażni mnie jego nieuzasadnina popularność wśród depeszy. Puszczą na zlocie America i momentalnie parkiet pełen, a mnie się coś dzieje jak słyszę refren tej piosenki :/



a wracając do tematu - pisoenki de/vision mają dla mnie to do siebie że się szybko nudzą - jedynym na razie chlubnym wyjątkiem jest cudne heart-shaped tumor..