Edyta Bartosiewicz

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Edyta Bartosiewicz

Post 31 sie 2010 08:29

Na fali OWF 2010 zakladam temat o tej Wielkiej artystyce.

Kto ceni jej tworczosc?

Na poczatek moja ulubiona kosa: http://www.youtube.com/watch?v=5wvrjc3ty9o
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
walking
Posty: 1281
Rejestracja: 17 sty 2010 13:41

Post 31 sie 2010 11:05

jakoś nie potrafię jej polubić, próbowałam kilka razy ale za nic w świecie nie mogę się do niej i jej muzyki przekonać.
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 31 sie 2010 12:29

Moja ulubiona polska wokalistka. Wielka szkoda, że zarzuciła swoją aktywność artystyczną na 10 lat. To była strata przez duże S. Uwielbiam jej charakterystyczny "chrypkowaty" głos. A co do piosenki, która zapodał Slick to dla mnie też to jest absolutnie jej nr 1. Kocham, szczególnie za tekst. Chociaż jej ostatnia piosenka wykonana wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem (nie pamiętam tytułu) i tak często puszczana w radiu to był wyjątkowy shit.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 31 sie 2010 13:53

No tak, Skłamałam. To była chyba końcówka lat 90?
Pamiętam tą piosenkę (i Jeanny i kilka innych), to były fajne kawałki, samą Bartosiewicz też raczej lubiłem (chociaż nie byłem fanem). W ogóle polska scena muzyczna miała się tak jakby lepiej, można było wtedy powiedzieć, że się słuchało, nie wiem, De Mono czy Varius Manx i wielkiego wstydu nie było.
Feel i Czesław Sra to już nie te klimaty albo ja jestem już za stary.
Ale co do Edyty to głównie miłe wspomnienia z dzieciństwa, nie znam jej płyt.
Ale ten jednoraowy występ z Krawczykiem pamiętam, musiałem to oglądać bo leciało zawsze rano w telewizji (kiedy jadłem sniadanie przed szkołą) obok innego szajsu KK.
A co do znikania na 10 to czasami dobrze to wychodzi artystom, zniknąć w momencie kiedy jest się na artystycznej wyżynie. Nie wiem jak będzie w tym wypadku ale mam nadzieję, że dziewczyna nie zaliczy jakiejś poważnej wtopy (np.: duetu z Feelem).
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 31 sie 2010 14:25

dejmien pisze:Chociaż jej ostatnia piosenka wykonana wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem (nie pamiętam tytułu) i tak często puszczana w radiu to był wyjątkowy shit.
Truuuudnoooo taaaak....na na na...
Szit szitem, mnie się miło kojarzy, bo z wakacjami, ale jakoś nie mogłam patrzeć na teledysk, bo taki obleśny ten Krzysiek i ta młoda dziewczyna tak tam z nim, o miłości... :(

Nie widziałam występu na OWF, nie wiem czy Edytka rozwaliła kosmos czy nie, zobaczę i ocenię, jednak jakoś tak mi się wydaje, że może teraz popląsa po scenie kilka minut, ale i tak zniknie przy kolejnych gównach dody.
A szkoda, bo to fajna i zdolna dziewczyna, ma w sobie coś naprawdę magnetyzującego i chociaż nie jestem jakąś jej wielką fanką to życzę jej, żeby nie musiała znowu znikać.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 31 sie 2010 21:22

podobno występ na OWF okazał się hitem. to teraz kolejne 10 lat na nową płytę? aż szkoda. ma głos.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 31 sie 2010 21:39

Jedna z najbardziej zasłużonych osób w polskiej muzyce rozrywkowej. Dzięki niej na początku lat 90-tych zaistniał drugi szczeciński zespół rockowy po Heju - Firebirds. Na dniach ukazuje się nowa płyta Edytki. Pakowanie się w duety szczerze odradzamy.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 01 wrz 2010 00:52

na dniach to ona ukazuje się od dekady ^^
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 01 wrz 2010 08:26

Dev w tym miesiącu lub październiku wychodzi płyta na której znajdą się sprzed dekady. Slick OWF słuchał nowych piosenek. Edyta w jednym z wywiadów powiedziała, że myśli też o pisaniu muzyki filmowej.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 wrz 2010 08:32

prey pisze:Slick OWF słuchał nowych piosenek.
Glupoty piszesz. Na ~13-14 kawalkow, 2 (slownie: dwa) byly z nowej plyty. Wystep Edyty na OWF to nie byla promocja nowego materialu. Polecialy same hity sprzed 15-16 lat.

Przy czym owszem - nowe "Madamme Bijou" rozwala na kawalki. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 01 wrz 2010 08:56

Ja cenię Edytę Bartosiewicz, za niepowtarzalną barwę głosu - ciepłą z charakterystyczną chrypką, za dobre teksty, za autentyczność, skromność.
Fanem się nie nazwę, ale kibicuję, posłucham nowych utworów, stare znam w większości.
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 01 wrz 2010 09:00

Slick napisałem cytuję siebie:
prey pisze:Slick OWF słuchał nowych piosenek.
Nie napisałem ile tych piosenek było. Ponadto nie napisałem, że występ był promocją nowej płyty.
Poza tym sam piszesz głupoty, przeczytaj uważnie zdania poniżej (brak logiki).
slick pisze: Wystep Edyty na OWF to nie byla promocja nowego materialu. Polecialy same hity sprzed 15-16 lat.
Gdzie powyższe zdanie wyklucza wcześniejszą wypowiedź.
slick pisze: Na ~13-14 kawalkow, 2 (slownie: dwa) byly z nowej plyty.
:8 ;( :8

Dobra slick skręć jakąś recenzję z występu Edyty B.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 11 sty 2011 22:33

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen: