Pink Floyd

em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Re: Pink Floyd

Post 25 sty 2010 10:14

Nie oczekuj, że rozwalą kosmos. To coverband.
Dla mnie mogą być bliscy oryginału i choćby nie wiem jak świetni byli,to to jednak oryginał nie jest i dlatego drażniłby mnie taki występ.
Tak, wiem, wiem, że jako jedyni otrzymali rekomendację od prawdziwego zespołu, ale prawdę mówiąc, nie grzeje mnie to.
Ciekawa jestem ile w tym wszystkim jest Floydów, ile hołdu dla nich, a ile chłopaków odtwarzających to, którzy poza dopracowywaniem cudzych utworów robią...co?

To jakbyś kupił sobie perfumy Hugo Boos, a nie Boss. I to mnie irytuje, teoretycznie to samo, pachnie tak samo, ale to nie jest oryginał, a ja lubię tylko oryginalne rzeczy.
Co nie znaczy,że nie daję im szansy, niech sobie pachną ci chłopcy. Ja się nie zaciągnę.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 sty 2010 12:42

APF jadą na tym, że PF już nie istnieje i nigdy więcej nie zagra.
Na podobnej zasadzie, istnieje cover band The Smiths "This Charming Band", są ciency ale ludzie przychodza ich oglądać.
APF to zdolni muzycy i nie mam nic przeciwko ich istnieniu, jakby grali w Łodzi to może bym się nawet wybrał (byleby nie za więcej niż 100 zł) pooglądać świetnych muzyków w akcji.
Dziwi mnie jednak, że im to nie przeszkadza, poświęcić całe zycie i talent, aby stać się kopią innego zespołu. Trzepią na tym wielką kasę ale... mnie by było szkoda. Chyba, że Ci muzycy mają do tego własne zespoły, to co innego.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 02 lut 2010 18:55

Ja bym na coś takiego mimo wszystko się wybrał, ogromnie żałuję, że nie miałem okazji być na koncercie PF, ale co zrobić, nie moje czasy. Namiastką namiastki jest dla mnie porządny audio w domu. W niedalekiej przyszłości mam nadzieję uzbroić się w coś co mnie zaspokoi w tym temacie.
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 02 lut 2010 21:02

Prawie prawie to był koncert Davida Gilmoura. Pół PF na scenie plus sztab genialnych muzyków, rewelacyjny dobór utworów.
Przy tym, trudno nazwać APF namiastką czegokolwiek.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 12 lut 2010 21:46

Pink Floyd słuchałam na długo przed DM i szkoda, że już nie zagrają w ogryginanym składzie (ostatni raz to było chyba na LiveAid 8). Uwielbiam wszystkie płyty, ale z Watersem jako frontmanem. The Dark Side of the Moon nie znudzi mi się do śmierci :) ...

I nie podobają mi się żadne zespoły z rekomendacją by Pink ;( Tak jak The Doors bez Morrisona, Queen bez Frediego i nawet INXS bez Michaela Hutchence'a ;( ;( ;(

Niech sobie grają, tylko oby nie dane mi było tego słuchać :P
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 paź 2011 15:34

Ktoś tu lubi PF an tyle żeby wybulić kasę na Immersion? Ja mam zamiar, ale póki nie wiem kiedy bedę mógł go zrealizować. Na razie słucham mp3.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Katiusha
Posty: 697
Rejestracja: 28 sie 2011 20:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post 05 paź 2011 16:10

Do tej pory nawet nie sprawdzałam cen żeby się nie dobijać, ale teraz sprawdziłam. Dżizas, po 105 funtów za sztukę ;( Na razie to u mnie na zamiarach się skończy.
Puszki okruszki, czerwone komuszki ;(
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 paź 2011 16:16

W polskich sklepach wysyłkowych prawie 400 zł. Słono, ale zestaw robi wrażenie.
Czekałem na coś takiego odkąd PF podpisali umowę z EMI, wiadomo było, że to oznacza jakies wydawnictwa a wiadomo również było (niestety), że raczej nie będzie to nic nowego.
Marzy mi się mieć wszystkie płyty PF w takich wydaniach, a juz teraz mówi się, że jak się przewali zestaw Księżyc, Ściania i Wish You Were Here to polecą dwa pierwsze albumy.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 05 paź 2011 16:26

Ktoś tu lubi PF an tyle żeby wybulić kasę na Immersion?
Aż tak to nie, ale ostatnio to nie lubię niczego na tyle, by za to płacić, z tej prostej przyczyny, że nie mam za co. ;(
Ale może kiedyś...
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Katiusha
Posty: 697
Rejestracja: 28 sie 2011 20:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post 05 paź 2011 16:32

Hien pisze:W polskich sklepach wysyłkowych prawie 400 zł. Słono, ale zestaw robi wrażenie.
Czekałem na coś takiego odkąd PF podpisali umowę z EMI, wiadomo było, że to oznacza jakies wydawnictwa a wiadomo również było (niestety), że raczej nie będzie to nic nowego.
Marzy mi się mieć wszystkie płyty PF w takich wydaniach, a juz teraz mówi się, że jak się przewali zestaw Księżyc, Ściania i Wish You Were Here to polecą dwa pierwsze albumy.
(Jakoś tak przywykłam, że za granicą taniej, a tu widzę, że niekoniecznie)
Zestaw robi wrażenie i wart jest swojej ceny. Bardzo mi się podobają tego typu box sety, pięknie wydane i w ogóle. Jeszcze jakby zrobili całą dyskografię w ten sposób to byłby szał. Ślina po pysku cieknie, tylko niestety kasy brak. Jak dorosnę to sobie kupię ;(
Puszki okruszki, czerwone komuszki ;(
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 05 paź 2011 18:44

oj na byłoby się nabyło...
w zastępstwie zakładam szpulę z The Wall nagranym z PR3 setki lat temu ;(
niech żyją szesnastościeżkowce!
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 05 paź 2011 20:04

Bardzo lubię PF ale bez przesady. Nie wydał bym takiej kasy na żadne wydawnictwo. Nie dawno czytałem, że zaangażowali swojego byłego producenta (nazwiska nie pamiętam) żeby w archiwach Abey Road odnalazł jakieś perełki. Efektem jego prac są stare utwory w zupełnie nieznanych aranżacjach, np Time w bluesowej wersji. Chętnie by tego posłuchał ale kasy nie wydam.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 paź 2011 20:18

Ja gdybym miał to wydał bym bez wahania (i prędzej czy później wydam). Na Immersion Księżyca nie zauważyłem takiej wersji Time więc pewnie wyjdzie kiedyś tam. Ale te różne miksy płyt dają kopa. Już nawet mniejsza o szaliki, repliki biletów, podkładki, plakaty, itd.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 06 lis 2011 22:58

Dzisiaj na tvp 2 świetny program o PF. Obecność obowiazkowa :)
I've been watching You...
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 06 lis 2011 22:59

Co? Gdzie? Jak? Kiedy?
Może po raz pierwszy sprzyda się do czegoś to durne pudło.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 06 lis 2011 23:01

o 23.25

W dokumencie zawarto rzadko pokazywane materiały o brytyjskiej grupie Pink Floyd, począwszy od wydania pierwszego singla "Arnold Layne" w 1967 roku, a na londyńskim koncercie zjednoczonego na nowo zespołu z 2005 roku skończywszy. Widzowie zobaczą również m.in. odnowioną wersję "Another Brick in the Wall, Part II" oraz "Grantchester Meadows" i "Cymbaline".
I've been watching You...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 lis 2011 23:04

Nastawiłem sobie nagrywanie na dekoderze, jutro rano obczaję co to za cuda.
Z dokumentami o PF różnie bywa, niektóre są potwornei nudne, nawet jeśli są z udziałem zespołu.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 07 lis 2011 00:15

Kurrrrwa, ale syf, to zwykła kompilacja teledysków, które są dostępne bez żadnego problemu na YouTube, nazwana dokumentem, bo co jakiś czas na dole ekranu pojawiają się "ciekawostki" nt. zespołu (np., że Final Cut to ostatnia płyta nagrana z Watersem). Zaś "odnowiona" wersja klipu do ABITW2 to po prostu alternatywna wersja teledysku. Jak to są jakieś ekskluzywne materiały, to ja jestem papieżem.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 07 lis 2011 00:30

Ekskluzywne dla ludzi, którzy nie siedzą ciągle z nosem przy komputerze ;)
Jutro obczaję co to było, ale nie wiem czego się spodziewałes Mintaj, ten program miał chyba godzinę. prawda? :lol:
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 07 lis 2011 00:45

To będziesz miał teraz kolekcjonerskie, z logo tvp2 :lol: :D
I've been watching You...