Techno

Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Techno

Post 17 lip 2005 13:33

no wlasnie muzyka techno..... kazdy slyszal ta nazwe, kazdy mowi, ze slyszal "techno", ale czy kazdy ma racje?... slowo techno ostatnimi czasy diametralnie zmienilo swoje znaczenie za sprawa bywalcow tandetnych dyskotek i pseudo klubow (ekwador, protektor, terminal itp.), ktorzy zwykli uzywac nazw takich jak techno, house, trance, a anwet minimal na to co gra sie w tychze dyskotekach.... techno jest rowniez mylnie kojarzone w polsce z ludzmi ktorzy takiej muzyki sluchaja (mysle, ze ponad 90% ludzi kojarzy fana techno jako nacpanego, lysego, dresa w bialych rekawiczkach i gwizdkiem w zebach, ktory krzyczy jaaaazdaa...) oczywiscie jest to bledne myslenie, ktore sprawilo, ze fani muzyki techno sa zle postrzegani.... zastanawiam sie czy ktos na forum slucha tej muzyki (i/lub jej odlamow) i czy ktos jest wlasnie jedna z tych 90% osob.....
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 17 lip 2005 13:47

Scooter'a zakwalifikowac do techno czy osobny wątek zakladac? :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztofzawadzki
Posty: 101
Rejestracja: 22 cze 2005 11:09
Lokalizacja: z Polski

Post 17 lip 2005 13:48

techna nigdy specjalnie nie lubiłem nie znam nawet ani jednego tytułu utworu ,ale w kazdym gatunku zawsze znajdzie sie cos co mi sie spodoba :)
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 17 lip 2005 13:51

Slick pisze:Scooter'a zakwalifikowac do techno czy osobny wątek zakladac? :)
pierewszy z 90% :D..... lepiej tu nie wkladaj scootera bo to obok techno nawet nie lezalo.....
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 17 lip 2005 14:02

dobra ;p
poleci do Classic 90's :>
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 17 lip 2005 15:06

no halllooo..... jakies komentarze, czy topik juz zostal skazany na smierc..... chyba jednak nikt nie slucha takiej muzyki.....
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 18 lip 2005 08:34

ja slucham techno prawie od ,,zawsze" minimale (Plastikman) acid techno
(Liberator's Dj'S) funky techno no jest tego sporo.....ostatnio latino mi podchodzi....
w techno cenie sobie przedewszystkim energie
i zgodze sie ze jest mylnie kojarzone z tymi manieczkami itp.
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lip 2005 11:38

widze, ze jednak ktos slucha..... ja tez najbardziej lubie minimale. zaczelo sie to, pamietam jak dzis, w 1996r jak dostalem kasete vogel'a - "absolute time", ktora notabene jest dla mnie najlepszym minimalowym albumem!!...... poza tym jeszcze detroit, acid, pupmin i tribal... artysci, ktorych lubie to wlasnie vogel, hawtin (plasticman), baxter, rother, clarke, drexciya, ruskin, regis, inigo kennedy, liberator's, mulero, speedy j, bailey, beyer, mills, may, laux, beltram, atkins, larkin, saunderson, garnier, pacou, surgeon, underground resistance..... i jeszcze paru innych :)

jesli chodzi o latino to nie bardzo mi podchodzi, bardziej wole tribal... zachecam do sciegniecia sobie setow dj cave: http://www.cave.no ..... szczegolnie polecam secisz cave-demo_mix-aug04.mp3.... mnostwo bebnow, kong, bongosow, perkusji, oraz spiewu.....
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 18 lip 2005 12:11

wow troche ich wymieniles sama elita i czolowka tresora i mosqito
cave'a jakiegos mam juz chociaz ostatnio coraz wiecej sluchal progressive bardziej lajtowo ale tez calkiem fajnie
dawniej do bolu katowalem drum'n'bass i jungle
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 18 lip 2005 22:24

Ja raczej wolę słuchać trance! a jeżeli chodzi o manieczki to jest totalna siara!!
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 19 lip 2005 12:23

A są tutaj fani drum'n'bass i innych połamanych beatów?
Sądze ze miszkańcy Łodzi i okolic powinni wiedziec o co chodzi.
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 19 lip 2005 15:33

ja najbardziej lubie klasyczne jungle.... d'n'b tez od czasu do czasu ale tylko do posluchania, bo nie potrafie sie bawic przy takiej muzyce.... bardzo lubie aphrodite i sonic trip za czasow gdy grali d'n'b (teraz graja brakbeat :/)
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 20 lip 2005 09:09

tez pamietam sonic trip mam kilka setow z radia Łodz z nocnego transu
a z drumow najbardziej pasuje mi darkside.......ciężko mocno głeboko i mrocznie........

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 08:31 ]
ostatnio wpadly mi w ręce 4 plyty DVD z muzą klubową
ale niestety tylko kilka dobrych kawalkow tam znalazlem......
co za porazka a mialo byc tak fajnie :o
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 26 lip 2005 19:28

SuNsHinE pisze:bardzo lubie aphrodite i sonic trip za czasow gdy grali d'n'b (teraz graja brakbeat :/)
Sonic Trip :D Trzeba było tak mówić od razu :P Się niejako pochwalę że studiowałam razem z panem Robertem Kowalskim czyli niejakim DJ Nobisem :D , który teraz prowadza się z jakąś lala prezenterką z MTV, mieszka w Warszaffce, pojawia się na okładkach kolorowych pism i oczywiście jest bywalcem wszelkiego rodzaju bankietów. A pomysleć, że kiedyś był długowłosym punkowcem namiętnie lubującym się w Sex Pistols :lol:

Najbardziej lubię zdecydowanie set ww pana pt "2-4th Floor Experience" z wstawka Dead Or Alive na początku :D
Teraźniejsze dokonania zespołu mnie również nie rajcują :roll:
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 27 lip 2005 08:08

mam jakis nowszy set sonic trip gdzie grają juz breakbeat i jest calkiem dobry... chociaz to kwestia gustu...
poza tym w drum'n'bass od jakiegos czasu nie wiele sie dzieje nowego zresztą w Łodzi jest duzo dj'ow grających drumy
moim zdaniem chlopaki poszli do przodu......
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
NiNa
Posty: 346
Rejestracja: 14 sty 2005 20:23
Lokalizacja: Twin Peaks

Post 01 sie 2005 10:14

nie słuchałam, nie słucham, i słyszeć nie chce
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 01 sie 2005 13:34

nigdy nie mow nigdy :)
moze jeszcze cos sie zmieni w Twoim nastawieniu do techno
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 01 sie 2005 13:52

trzeba sie poprostu przesatc muzycznie ograniczac ;) ...... ja kiedys nie cierpialem d'n'b ...... po uslyszeniu plyty photek - modus operandi poprostu sie zakochalem w takich dzwiekach......
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 01 sie 2005 13:58

SuNsHinE pisze:trzeba sie poprostu przesatc muzycznie ograniczac ;) ...... ja kiedys nie cierpialem d'n'b ...... po uslyszeniu plyty photek - modus operandi poprostu sie zakochalem w takich dzwiekach......
to masz tą plytę?? fajnie masz zazdroszcze Ci ja mam dwie inne pierwsza i trzecią tez lubie Photka - samuraja d'n'b
mam gdzies set z samymi jego nagraniami calkiem wypasiony kawalek muzyki
fu..'em and their law