Najbardziej sexowne klipy jakie widzieliscie ?

Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 20 sie 2005 22:39

DMartyna pisze: Za to te dzisiejsze teledyski tj. Out Of Touch, One night in Bangkok itd. są poprostu niesmaczne
Niesmaczne dla ciebie, ale nie dla facetów. :8 :8 :8 :8
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 20 sie 2005 22:42

ano to inna sprawa :lol:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 20 sie 2005 22:44

Mnie tez jakos nie jarają, a jestem facetem...
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 20 sie 2005 22:56

Bo te teledyski to nie są zbyt kunsztowne - przyznaję. Ale czasem miło popatrzeć i zawiesić oko na jakiejś pani. Te najbardziej seksowne teledyski nie pokazują nagości.
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 21 sie 2005 00:03

dla mnie tez te wszystkie teledyski typu global deeejays, czy inne call on me sa oblesne, ale jak fajne dupcie ladnie tancza jak w teledyskach czarnuchow to dla mnie calkiem sexy.....
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 21 sie 2005 00:34

a dla mnie to już jest takie nudne to kręcenie dupami przez murzynki wieszające się na tych obwieszonych zlotem durniach!
Dydeo

Post 21 sie 2005 10:33

teraz jest muzyka lipna i dlatego tymi załosnymi teledyskami chcą androbić i przyciągnąć oczy ludzi, zazwyczaj słuchająych hip hop.
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 21 sie 2005 10:39

istna teoria spisku :lol:..... nie jestem pewien czy ktokolwiek podzieli towoje zdanie.... nie jestem fanem czarnego hh, ale niektore kawalki lubie posluchac... teledyski sa robione w takich klimatach bo kolesie maja taki styl, teksty sa zazwyczaj o laskach i poza tym to muzyka na imprezy, wiec stad takie teledyski.....
Dydeo

Post 21 sie 2005 11:01

zauważ jedną rzecz, muzyka lat 80-tych jest do dziś pamiętana, a muzyka współczesna jest lipna, jest modna jeden sezon, za rok mało kto o niej mówi, nie widze żadnych fajnych klimatów w nowej muzyce, słysze tylko prostą muzyke, którą można stworzyć w 5 mimut, ale każdy ma inny gust, ale taka jest prawda, że teraz nowa muzyka jest szybko zapominana.
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 21 sie 2005 11:27

hmmm... tym co piszesz ukazujesz jak bardzi jestes ograniczony muzycznie.... mowiac "wspolczesna muzyka" masz namysli chyba tylko to co slyszysz w radio i w ogladasz w tv... myslisz, ze kiedys nie bylo takich zespolow/wykonawcow? ze kazdy kto tworzyl w latach 80 stal sie gwiazda? wrecz przeciwnie... bylo wtedy wiecej kiczu i tandety niz teraz.... a wracajac do hip-hopu... myslisz, ze kultura hip-hop to jakas nowosc? :lol:.... stary ta muzyka jest sarsza i ma glebsze korzenie niz jakikolwiek inny styl.... nie wypowiadaj sie na tematy, o ktorych nie masz pojecia bo tylko sie osmieszasz....
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 21 sie 2005 16:08

Sunshine czytaj ze zrozumieniem, dydek napisał, że każdy ma inny gust a to, że on akurat nie lubi hip-hopu to nieznaczy, ze jest ograniczony muzycznie tylko poprostu nie pasi mu ta muzyka, jeżeli tobie nie podoba się np. Britney Spears to ja nie mówię, ze jesteś ograniczony a co do lat 80 to były poprostu również moim zdaniem lata wspaniałej muzyki a teraz niestety tylko poszczególne zespoły potrafią stworzyć coś podobnie wspaniałego bo większość to właśnie rytmy, w które niestety dużo pracy nie trzeba wkładać ale oczywiście szanuje twoje zdanie i może ci się to podobać!

[ Dodano: 21 Sie 2005 16:11 ]
A wracając do hip-hopu to owszem istnieje już od dawna ale za to porównaj Run-DMC z np. 50centem!!!
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 21 sie 2005 16:31

martynka dziecko kochane... ja wlasnie czytam ze zrozumieniem...
DydekMode pisze:a muzyka współczesna jest lipna, jest modna jeden sezon, za rok mało kto o niej mówi, nie widze żadnych fajnych klimatów w nowej muzyce, słysze tylko prostą muzyke, którą można stworzyć w 5 mimut
widzisz.... specjalnie ci pogrubilem najwazniejszy fragment kochanie :) jeszcze raz dla utrwalenia:
DydekMode pisze:a muzyka współczesna jest lipna
wciaz nie widzsz? ok jeszcze raz
DydekMode pisze:a muzyka współczesna jest lipna
chyba teraz juz dotarlo mam nadzieje :).... jednoznacznie z fragmentu wynika twierdzenie dydka, ze dzisiajesza muzyka to "lipa" :)... napisze jeszczce raz i powoli zebys zrozumiala; dydek jest wlasnie ograniczony bo najwidzoczniej swoje zdanie buduje na tym co slyszy w radio lub obejrzy w tv :).... oszem chuujowa muzyka dla ciemnych mas leci w radio i tv, ktore juz dawno zeszly na psy.... ale nie mozna opierac sie tylko i wylacznie na takich spostrzezeniach.... sa zespoly, o ktorych sie glosno nie mowi (choc nie zawsze), a ktore trzymaja poziom z plyty na plyte :-)..... jak juz pisalem; w latach 80' rwoniez bylo mnostwo zespolow, ktorych poziom znacznie odbiegal od tych, ktore do dzis sluchamy :).... za 20 lat ktos powie "wow... 20 lat temu to dopiero grali, nie to co teraz"... wiesz dlaczego?.... dlatego, ze w pamieci przetrwa to co dobre, a nie jakies gowno pokroju michala wisniewskiego i mandaryny :)..... sa kapele/wykonawcy, ktorzy pozostana niesmiertelni jak dM, nirvana, pink floyd, vangelis itp. :)... mysle, ze za 10 lat przyznasz mi racje :)... ja wiem, ze dydek to twoj facet, ale nie staraj sie go bronic bo sie tylko oboje pograzacie :)... staraj sie patrzec na wszystko obiektywnie i jak widzisz, ze on nie ma racji to poprostu oszczedz sobie komentarzy bo wcale mu nie pomagasz... sobie rowniez :).... pozdro.

a co do hh to moge sie z toba poniekad zgodzic... owszem nie ma juz tego co kiedys; cypress hill, house of pain, run dmc.... zmienil sie styl grania :).... teraz dominuje tzw. "bouns" styl; czyli prostytutki, palenie blantow i fajne ciuchy, ale to rowniez jest muzyka, ktora serwuje nam publiczna ty i radio :).... zarzuc sobie kiedys jakis kanal muzyczny w stylu "bet on jazz", gdzie wieczorami leci dobry hh, a nie tylko samo mty i viva bo tam to gowno pokazuja :).... to tyle co chcialem powiedizec.....
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 21 sie 2005 16:40

ano ten rodzaj hip-hopu to jest sztuka, którą szanuje i akurat w tym masz racje, że to raczej chodzi o bounce a jeżeli chodzi o ograniczenie to niestety ogląda się to co się ma :lol: a na vivie i mtv dają właśnie ten wspomniany wcześniej bounce i cóż poradzić!!
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 21 sie 2005 16:57

Qrcze.... pomimo, iz jestem wzrokowcem, jakoś za żadne skarby nie mogę sobie skojarzyć żadnego klipu, który wydawałby mi się erotycznie sexowny...:(
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 21 sie 2005 17:01

szajajabo Kaja Paschalska Feat. Funky Filon - Chinka chiku-chikulinka! :lol: To dopiero zionie seksem!!
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 21 sie 2005 17:09

zionie sexem jak renata beger :haha:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 21 sie 2005 17:19

I jej magiczne kur...

Chyba warto przypomnieć, że muzyka lat 80-tych to też hip-hop, a raczej rap.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 21 sie 2005 17:35

Moze to zaden clip ale kilka scen z Niemoralnej Propozycji mi sie podobalo :D Ciekawy film, tak nawiasem mowiac.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 21 sie 2005 17:41

Też oglądałem. Fajny film, taki z pomysłem. No i oczywiście jeszcze lepsza aktorka :):).
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 21 sie 2005 17:47

Jacek DM pisze:Chyba warto przypomnieć, że muzyka lat 80-tych to też hip-hop, a raczej rap.
o tym wlasnie pisalem.... hip-hop to ogolna nazwa na cala kulture... nie pamietam dokladnie, ale na hip-hop slkada sie; muzyka rap, dj, mc i cos tam jeszcze... hip-hop to ogolnie sie mowi.... cos jak 4 filary house'u; p.l.u.r. - peace, love, unity, respect.....

a co do filmu to on caly jest przesycony erotyzmem, sexem i ostrym rznieciem :evil:.....