MTV

Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 26 lut 2005 12:22

MTV nie oglądam wcale ze względu na zupełną przewagę hiphopu i innej komercyjnej muzyki, która nic ze soba nie niesie. Słyszałam, że w MTV2 jest dobra,wyszukana muzyka. Osobiście lubię MTV classic, chociaż noigdy nie natrafilam ani na Depeche Mode ,ani na żaden z moich ukochanych kawałków :|
Awatar użytkownika
Home
Posty: 416
Rejestracja: 11 lut 2005 16:46
Lokalizacja: Poznań

Post 27 lut 2005 10:32

na mtv classic Bardzo często leci Depeche,np.w 3 w jednym,zy coś takiego...niedawno widziałam tam Master and Servant,World in my eyes i chyba stripped...A w ogóle w zeszłym roku był tam weekend z new romantic,no i Depeche...troszke sie mozna było poduczyć tam o dejwie i Martinie :)
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 27 lut 2005 10:48

ja tam etatowo widze co najwyzej enjoya i blasphemous...
Awatar użytkownika
NiNa
Posty: 346
Rejestracja: 14 sty 2005 20:23
Lokalizacja: Twin Peaks

Post 28 lut 2005 18:06

obecnie MTV jest chyba najgorszym programem muzycznym(oprócz polskiej vivy) jaki moze byc , jest tak głupawy i na dodatek ta muzyka jaka jest tam puszczana doprowadza mnie do nerwów , może kiedyś to jeszcze coś było z tego dziwnego programu ale teraz to jedynie pół nagie panienki którym sie wydaje ze potrafią spiewac , ja jestem za MTv classic :)
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 13 cze 2005 14:49

Jeśli MTV to tylko MTV Classic. A zwłaszcza Lista Przebojów Wszechczasów z panem Niedźwieckim, godzinę z New Romantic albo wspomniane wyżej 3 nagrania wykonawcy. Jednak mimo wszystko ostatnio coś mocno się schrzanili, a wszystko przez zmianę dyrektora programowego, który od początku był nastawiony na granie komercyjne i zbliżanie się tematyczne do stacji komercyjnych nadających muzykę nową (cyt. "Nikt nie chce ogladać ciągle tego samego faceta w dziwnej fryzurze z lat 80") . Poza tym na onecie ostatnio wyczytałam, że MTV Classic ma wykupić właściciel stacji Viva. Toż to będzie koszmar :roll:
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 13 cze 2005 15:19

Racja tylko MTV classic a zwykłego to już nie mogę oglądać no dosłownie każda piosenka to jakiś raper i jakieś murzynki w krótkich spódniczkach machające tyłkami :( kaplica
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 13 cze 2005 15:30

Ja czasami oglądam MTV Classic, to ostatnio coraz częściej HH itp.... Komercja wredna :( :(
Chociaż niedawno dwa teledyski Simpli widzialem (katują je bez przerwy) - Hypnotised i Belfast Child, jakby innych singli nie mieli.
A z dM to Blasphemous Rumours i Enjoy The Silence. Koniec. Też nie mają nic innego??
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
shav
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2005 10:57

Post 13 cze 2005 15:59

Calkowicie sie zgadzam, ze MTV ma racje bytu wylacznie w odmianie "Classic". Wszystkie te inne rodzaje - MTV, MTV2 (ktore kiedys lubilem, ale obecnie, niestety, nadaja jakas pseudo-alternatywe i inne pseudo-cosie), MTV Base... Wszystkie te programy mnie bola :/
Ech, czasem jest mi naprawde teskno za programem Viva 2, na ktorym mozna bylo posluchac czegos ciekawego albo obejrzec relacje z Roskilde.
Pzdr.
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 13 cze 2005 16:02

EveS pisze:Poza tym na onecie ostatnio wyczytałam, że MTV Classic ma wykupić właściciel stacji Viva. Toż to będzie koszmar :roll:
Ja tam jestem za. Na szwabskiej vivie 1 i 2 bardzo czesto mozna uslyszec dm, front 242, czy inne kapele elektroniczne, z lat 80'tych itp
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 13 cze 2005 16:07

Racja. Na DB Vivie częęęęśto leci dM, jeszcze częściej SM (to nie żart!) - ostatnio widzialem w ciągu 3 godzin ok 7 klipów SM - Belfast Child, Let it All Come Down, She's a River, Up On The Catwalk, Love Song, Cry (nówka) i Waterfront w wersji live z Verony. Czekam na dzialania Szkopów!!!
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 sie 2005 23:12

Jak to sie stalo ze mnie tu nie bylo :o :shock: a tyle juz pisalem o MTV :roll:
hmmm napisze jeszcze raz.
No wiec rzecza oczywista jest ze jesli mowimy o "em ti wi" to pierwsze skojarzenie powinnismy miec z MTVClassic ktore "jeszcze" :roll: trzyma jakis poziom. Ten kanal ogladam non stop z Discovery na przemian.
Jednak moj ktorki wywod chcialem poswiecic skomercjalizowanej skifie o nazwie MTV (bez classic :evil: :!: )
Zaintrygowal mnie tam jeden debilny program, nie wiem jak sie wami ale jest idiotyczny. Opisze go krotko. Grupa gosci zaklada sie ze beda wykonywac najbardziej kretynskie rzeczy. I faktycznie, ostatnio widzialem:

:arrow: wsadzanie reki w krowi odbyt
:arrow: uderzanie pilkami tenisowymi w klejnoty kolegi
:arrow: przyczepianie czegos do mosznej (cos w stylu kogo mocniej zaboli i kto dluzej wytrzyma)
:arrow: kto komu najmocniej przypiepszy z glana w goly zad

dobra wiecej nie pisze przykladow bo mi sie chce :zygi: a mam dobry jogurcik przed soba. Chodzi mi tylko to co to ma wspolnego do cholery z muzyka. I doszedlem do jednego wniosku - to jedna wielka amerykanstka skomercjalizowana kupa g...na ktorej nied a sie ogladac. A muzyka... 0 urozmaicenia same czarne bujajace sie ja rezusy dupki w lancuchach wazacych tyle co onis ami i spiewajacych joł joł tyle tylko ze po amerykansku :/

Jedyne co na zwyklym MTV ogladam to Beavis & Butthead, ale i tak sie dziwie czemu tego nie przeniosa na MTVC.

Koncze, i pomyslec ze majac 4-5 latek, z siostra kiedys sie ogladalo takie zajebiste numerki jak Cher z tym teledyskiem z dwoma córami :D jak to bylo Shop Shop Song? ;) nie wazne, chce podkreslic ze bylo co ogladac a teraz wielkie g....

Juz od jakiegos czasu nawet na MTVClassic pojawiaja sie hip hopowe nuty a na gorze widnieje etykietka "Classic Hits". Wtedy wydaje mi sie ze prowadzacy audycje albo popili albo.... ehhhh :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 06 sie 2005 23:20

A może i popili, bo na trzeźwo chyba nie da się takich durnostojów gadać i robić... :D
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 06 sie 2005 23:30

to o czym mowi slick to program "jackass"... fakt program prezentuje humor najnizszej klasy.... prymitywne zabawy i inne numery.... ale mnie sie bardzo podoba :D :D :D..... lubie takie motywy... mam prawie wszystkie sezony jackass, na kompie....
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 sie 2005 23:39

ja bym mogl z tego polewac tylko po uprzednim zalaniu sie :/
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 06 sie 2005 23:49

Jackass to małe piwo przy angielskiej wersji tego programu, który już nie pamiętam jak się nazywa :/ W każdym razie raz trafiłam na odcinek kiedy angielscy panowie wbijali sobie w czoło pinezki: jeden sie nachylał nad stołem, na którym były one wysypane, a drugi go walił dechą po głowie :roll:

Choć Jackass to mocno prymitywny program, jeden numer był dobry w ich wykonaniu, mianowicie Knoxville i spółka jeździli po mieście karawanem z trumną. I przy restauracji karawan stawał i wypadała z niego trumna z człekiem, który oczywiście pozorował trupa. Dobre były miny konsumentów :lol: Poza tym Party Boy jest niezły :> :lol:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 sie 2005 23:53

EveS pisze:jeden numer był dobry w ich wykonaniu, mianowicie Knoxville i spółka jeździli po mieście karawanem z trumną. I przy restauracji karawan stawał i wypadała z niego trumna z człekiem, który oczywiście pozorował trupa. Dobre były miny konsumentów :lol:
a to pamietam, myslalem ze padne wtedy :lol: ale to faktycznie byl dobry zart a reszta jest niestety zalosna :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??
Kontakt
Strona WWW

Post 06 sie 2005 23:57

ty mowisz natomiast o 'dirty sanchez"..... kolesie nie maja tyle stylu co ekipa z jackass :P ..... oba programy sa spoko... lubie takie malointeligentne programy rozrywkowe....

a co do mtv to pamietam, ze kiedys mtv2 bylo zajebista stacja.... duzo muzy w stylu industrial, metal, hardcore itd..... mtv classic tez kiedys ogladalem, ale nie polska wersje... zwykle mtv to badziew...jak juz napisal Slick; sama tandeta, pop i gibajace sie czarnuchy oblozone zlotymi lancuchami.... atomic tv, albo wbpm to byly dopiero fajne stacje muzyczne......
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 07 sie 2005 00:11

To ja się jeszcze wypowiem na temat Vivy Polska :evil: MTV to przy tym pestka. Nie dość, że prezenterzy oficjalnie "wyłowieni z castingów" to w rzeczywistości córeczki/synusiowie znanych person kompletnie się nienadający się do tej roboty, vide pani Halber, córeczka pana z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji znanego ze sławetnwgo sms-a, pan Dziki (jak na niego patrzę to dostaję niestrawności :/ ), syn reżysera od repety w "Pustyni i w puszczy" i śp Darii Trafankowskiej, itp, itd.

W.w stacja tv puszcza jedynie polski prymitywny hip-hop. Jakaż była moja radość, gdy zobaczyłam, że mają również program poświęcony mocniejszym brzmieniom - "Hell's Kitchen", prowadzony przez odpychającego Dzikiego. Włączam sobie ten programik wieczorkiem i co widzę? Linkin' Park gra sobie w najlepsze :lol: Zaraz potem Korn i inne pierdołowate zespoły nu-metalowe :/

Obecnie nie mam wcale kanału Viva polska w swoim odbiorniku telewizyjnym, bo nie chcę sobie podnosić ciśnienia. Już amerykańskie MTV oferujące komercyjną papkę jest tysiąckrotnie lepsze od tego polskiego chłamu. :/
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 07 sie 2005 00:13

Wiec czas na ankiete w takim razie... ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 07 sie 2005 11:00

Hehe, a ja mam tylko 1, 2 i 3 TVP, czasem Polsat i to wsio... Jaki z tego wniosek? Nie oglądam MTV, nie znam i nie zanosi się na to w najbliższej i dalszej przyszłości :lol: