Dzisiaj jest 23 paź 2018 05:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Surrender
devotional pisze:
a nie ma jakichś zakłóceń jak się zbyt oddalimy od źródła?
Jak zejdę piętro niżej albo między mną a wieżą jest kilka ścian to pewnie, że szumy są większe i czasem jakieś zakłócenia. Ale mimo to mogę słuchać muzyki robiąc coś np. w garażu czy podlewając ogród. I wtedy na pewno więcej i lepiej słyszę niż bym załączył na kolumny (nie denerwuję przy tym żony).
Gdy nastawiam się natomiast na spokojne słuchanie muzy, to siadam wieczorem w tym samym pokoju co wieża w odległości 3-4 m. i wtedy jest naprawdę ok, bo między słuchawkami a wieżą nie ma żadnych przeszkód.
Chociaż myślę, że w przewodowe słuchawki też jednak zainwestuję jak zagospodaruję parę groszy.

Master
Master
Awatar użytkownika

ogólnie dźwięk z kompa odtwarzam poprzez wieże, a do tego głośniki oryginale od wieży plus dwie duże kolumny, które zrobił mój brat. :)

Wieża (Elta 2566) do płyt + ipod 80 gb do muzy ogólnie. Prawie zapchany ;)

New Life
New Life
Awatar użytkownika

Witam mam pewien problem zastanawiam się nad wymianą sprzętu grającego,na razie wiernie służyły mi creativy t6100,ale przyszedł czas na zmianę.Zastanawiam się nad kupnem mikro wieży oknyo cs325 lub głośnikami komputerowymi creative g500 gigaworks.Oba nowe produkty są w tej samej cenie czyli ok 750zł.Sprzęt ma generalnie służyć do słuchania muzyki oraz filmów.wymiary pokoju 2x5 (10m2)zależy mi żeby sprzęt był podłączony pod Tv oraz pc.Słucham od dramsów,hip hop po lekkiego rocka. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony 27 lis 2010 20:49 przez Rajca, łącznie zmieniany 1 raz
Nawet nie miałem pomysłu gdzie to wydzielić... Na pewno dział Ogólne - Depeche Mode nie był odpowiedni ;)

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Surrender
Przeczytałem ostatnio wieść, która mnie mocno zasmuciła. Po 70 latach istnienia kończy swój żywot austriacka firma AKG, legenda myśli akustycznej. Od paru lat używałem słuchawek nausznych właśnie od AKG. Można powiedzieć, że jestem miłośnikiem ich brzmienia.
O ile na swoje K550 i tak już chuchałem i dmuchałem, to teraz w tej sytuacji będę w ogóle traktował je jak świętość.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
Też mnie to smuci chociaż od lat nie korzystam już z AKG, tylko z Kossa.
Niemniej to była dobra firma i dobry sprzęt. Jestem zaskoczony, że taka legenda musi zwijać żagle.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]