Dzisiaj jest 22 lip 2018 00:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
No, ale napisał Frippa, a nie KC.

Master
Master
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: When The Body Speaks
Słusznie, Hien, zwróciłeś uwagę, to to charakterystyczne brzmienie jego gitary chyba mi nie odpowiada (bo co innego w takim razie?) Chociaż Larks Tongues in Aspic nawet lubię, jedna z najciekawszych płyt progowych. Żeby nie ta estetyka, to wracałbym do KC częściej, to jest coś, nad czym nawet boleję. Bo jakościowo to to jest bardzo dobre.

Mentos, moja mama lubi słuchać różnych muzyk dawnych i poważnych takich, że ELP się z tym dobrze zgrywa. Nie powiem, żebym był wielkim fanem, ale niezmiernie panów podziwiam. Nigdy nie potrafiłem się dobrze odnaleźć w takim typowym rocku, wiesz, bez wpływów innych gatunków jak folk czy m. elektroniczna. Może dlatego, że poza siostrą słuchającą Sabbathów raczej nikogo, kto by tego słuchał, nie było w pobliżu.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ja mam ostatnio hejt na KC, ale to nie w związku z muzyką (chociaż trochę też). Fripp zaczął ostatnio srogo odlatywać.
Pomył z trzema perkusistami uważałem za przesadę, teraz będzie ich czterech. Ponadto, zespół jest od 2015 roku w niekończącej się trasie mającej na celu nabijanie kieszeni rupisami. Nie spodziewałem się czegoś takiego po Frippie, robi się to coraz bardziej śmieszne, a nowej płyty jak nie było tak nie ma. Premierowe kawałki są tylko dwa (z czego jeden naprawdę przyzwoity - Meltdown), reszta to showcase perkusistów. Średnio to wygląda. Zespół miał kiedyś klasę, a teraz zaczyna się rozdrabniać.

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Kaczuchy
To ja już wolę trzymać się samej muzyki - taka cepelia to ostatnia rzecz, na jaką chciałbym zwracać uwagę.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Muzyka jest jednak powiązana.

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Kaczuchy
No niestety, ale mimo wszystko i tak w temacie nowinek w KC nie jestem obeznany - jedynie co mi się ostatnio przewinęło to coraz częstsze wydawanie jakichś koncertów i czegoś w rodzaju EPek (na którejś chyba nawet był "cover" któregoś utworu Bowie'go).

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Tak, koncertów, boxów, kompilacji, itd, to oni wydaję pełno. Przykro, bo nowa muzyka nie powstaje, a jak już powstaje, to jest mocno słaba.
Zespół imponował kiedyś bezkompromisowością, a teraz jeździ po świecie z setlistą "best of". A już największy ból dupy mam za olanie Adriana Belew, który obok Frippa był najważniejsza postacią w KC przez ostatnie 40 lat. No, ale off-topujemy już trochę.

Master
Master

Hien pisze:
Ja mam ostatnio hejt na KC, ale to nie w związku z muzyką (chociaż trochę też). Fripp zaczął ostatnio srogo odlatywać.

Oj dobra, gościu ma już swoje lata, daj mu poodpierdalać i nabić sobie kabzę koncertowaniem, lepiej to niż miałby być zrzędliwym dziadem w kapciach mówiącym, że kiedys to było :/
W sumie też nie słyszałem dawno nic nowego od nich, aż taka tragiczna jest ich nowa twórczość? Podobnie jak Dragon nie śledzę tego za bardzo

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]