Orange Warsaw Festival 2010

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Orange Warsaw Festival 2010

Post 29 sie 2010 02:03

Wlasnie wrocilem po Courtney Love i Edycie Bartosiewicz. Ta ostatnia wbila w glebe! Artystka przez duze "A". Wiecej napisze jutro. Teraz czas na odpoczynek. :twisted: :)

PS. Kto bedzie w drugim dniu imprezy?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 30 sie 2010 19:50

czekam na to więcej o 1. dniu
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 30 sie 2010 20:08

No wiec coz (tak krotko bo nie lubie pisac)... ;) Courtney po setkach operacji plastycznych wygladala kapitalnie ale amerykanskie darcie japy bylo srednie. Prawdziwym diamencikiem byla Edyta. Na scenie czula sie jak ryba w wodzie. Nie bylo widac, ze przez dekade miala problemy ze soba, ze tyle lat nie spiewala. Byla radosna, usmiechnieta a przede wszystkim szczesliwa, ze moze wystapic przed ludzmi. Bardzo dobra interakcja miedzy Edyta a publicznoscia - komentarze, rozmowy... czuc bylo, ze jej tego wsystkiego brakowalo. Zagrala same hity a dopelnieniem tego, ze byl to swietny koncert niech bedzie fakt, ze na bisy wychodzila 4 razy! W tym utwor "Szal" (o ile mnie pamiec nie myli) zagrala dwukrotnie! W srodku setlisty i na bis! Ogolnie przy takich kawalkach jak "Sklamalam" czy "Jenny" mozna bylo uronic nawet lezke. Bylo cudownie, naprawde! :) :)

Doda, tempa cipo - sluchaj Edyty i zobacz jak sie tworzy muzyke przez duze "M".

Obecnie jestem w fazie totalnego katowania calej dyskografii Edyty Bartosiewicz.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 30 sie 2010 20:15

Dzięki :) Aż poszukam sobie nagrań w sieci.
Edyta to perełka na naszym rynku muzycznym, rodzinnie jej kibicujemy.
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 30 sie 2010 20:26

Fen. pisze:Dzięki :) Aż poszukam sobie nagrań w sieci.
Jak znajdziesz bota z OWF to daj znac!
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 31 sie 2010 14:29

To mi śmignęło, jak na razie:

http://www.gigasize.com/get.php?d=1j4gh4o63xd

prawie cały koncert, bez ostatniego bisu.
Here's where the fun begins.
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 12 wrz 2010 16:16

Właśnie oglądam powtórkę na TVNie i natknęłam się na Lisę Hannigan, akurat gdy grała 'Personala" DM.
Nie powiem, ciekawe, zwłaszcza, że kobitka pocina na dziwnych i fajnych instrumentach, co już zachęca mnie do wyszukania co tam jeszcze płodzi :)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 12 wrz 2010 16:38

Też to widziałem przed chwilą. Aż mnie mama zawołała, zapewniając, że takiego wykonania Personal Jesus to jeszcze nie widziałem ani nie słyszałem. Aranżacja instrumentalna dość ciekawa ale wokalnie słabiutko.