Dzisiaj jest 27 kwie 2018 06:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Regulamin forum

Zakładając nowy wątek w tym dziale pamiętaj o użyciu tagu [www] w tytule tematu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Jak oceniasz depechemode.cc?
Konkurencja może się pakować 52%  52%  [ 11 ]
Bardzo dobra 19%  19%  [ 4 ]
Dobra 19%  19%  [ 4 ]
Przeciętna 0%  0%  [ 0 ]
Nic specjalnego 5%  5%  [ 1 ]
Totalne dno 5%  5%  [ 1 ]
Liczba głosów : 21
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oh Well
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Everything Counts
newdress pisze:
rafi666 pisze:
jest już oryginał na sieci i rzekomo to jest oryginalem.
Mnie sie podoba ale liczylem na cos innego :(

Jeżeli DMPL pisze,że to oryginał,to znaczy,że to jest oryginał.

DMPL ma tylko jedno, domene. Brak materialow, zaplecza i czegokolwiek innego sprawia, ze sa niczym i taka jest (nie)stety prawda. Nie istnieje cos takiego jak "oficjalna" + "polska" strona Depeche Mode. Kto ma jaka domene ten pisze co chce. Myslisz, ze DMPL to jakies guru? Ze maja przecieki z dot.com czy z HOME? Wiem cos o tym i wszystko sprowadza sie do tego, kto pierwszy zerznie newsa z zagranicznej strony, przetlumaczy go i wdupczy na swoja strone, ten bedzie liderem. DMPL to pionki, stare pionki. To samo saganofski... kiedy tylko dowiedzielismy sie z Bartinim, ze lamer odkupil domene d-m.pl, podstanowilismy zrobic konkurencje, zeby mu ego w mozg za mocno nie przysralo. Tak powstalo depechemode.cc. Kiedy Nasz serwis sie zaczal rozrastac, ten przystopowal co bylo widac w tresci tego amatorskiego serwisu, newsach i budowie. Zarowno dm.pl jak i d-m.pl jest jedynie zarzadzane przez swoich wlascicieli, zarowno jedni jak i drudzy maja zerowa wiedze na temat serwisow, budowy, php, xhtml itp. itd... Potwierdzeniem faktu, ze depechemode.cc jest najbardziej rozbudowana strona o Depeche Mode w Polsce byl swojego czasu fakt, ze na skrzynke zapukal mi mail z DMPL z pretensjami jako, ze depechemode.cc kopiuje od DMPL. Sagan sie nie odwazy do mnie napisac a wlasciciel DMPL zaryzykowal... po merytorycznej odpowiedzi z mojej strony, spuscil z tonu i wyluzowal... podsumowujac - zarowno DMPL jak i skansen sagana maja jedna przewage - domeny, depechemode.cc bije obie ostrony na glowe jesli chodzi o tresci. Statystki google analytics swoje mowia. :twisted: Utre nosa kazdemu frajerowi ktory podskoczy i zacznie sie burzyc. Od pewnego czasu jest spokoj i widze, ze kazdy znalazl swoje miejsce. W Polsce sa trzy (i tylko trzy) witryny o DM, depechemode.cc, depechemode.pl i depeche myslnik mode.pl.

Otwarcie dodam, iz czesc tresci depechemode.cc to pozostalosci po stronie Barrela, stronie rafiego666 ktory swojego czasu mial potege a reszta wchodzila pod szafe na stojaco. Prosze nie porownywac lamerstwa budowanego przez obce firmy budujace strony (ktorych wlasciciele nie maja o niczym pojecia) z oddaniem, trescia i miloscia do zespolu Depeche Mode budowanego zarowno przez depechemodeforum.pl i depechemode.cc. To forum i ten vortal beda zawsze azylem przed zawiscia, wiesniactwem i wzajemna adoracja a to gdzie kto sie zarejestruje, gdzie bedzie ile postow, kto gdzie bedzie czytal newsy o DM... to juz pozostaje w gestii madrych czytelnikow i fanow.

Przyznaję,że na długo przed zarejestrowaniem się tutaj,obserwowałem DMPL i Devotees;ze względu na brak czasu musiałem zdecydować się na jedyne forum,na którym będę się wypowiadał.Wybrałem Devotees,a jestem dosyć wybredny,więc coś w tym musi być,skoro odrzuciłem DMPL.

Parę ulic ode mnie mieszka mój znajomy ziom,który ukrywa się pod psełdonimem marcin251;on z kolei twierdzi,że DMPL to "Jedyne Prawdziwe Forum DM'.To opinia jednak człowieka nie mającego dostępu do internetu,który na codzień nie może śledzić forum.

W mojej opinii DMPL jest dobre jedynie dla tych,co słuchają EBM-u i takiego tam...Na Devotees są ludzie że tak to ujmę "bardziej wszechstronni" jeżeli idzie o gust muzyczny.Forum Devotees,jest-moim zdaniem-bardziej poukładane,niż DMPL,dla tego zdecydowałem się na Devootes.Tu jest barziej rockandrollowo ;)

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ale chyba troszke sie pomyliles. DMPL nie ma forum, to tylko serwis. Serwisy sa trzy (dev, dmpl i myslnik), fora sa dwa (to i myslnik).

Ojjj, off-topik nam sie robi, zaraz admin Nas wywali. :D

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Cala masa
A tak dorzucajac swoje trzy grosze to pozwole sobie powiedziec, ze zeby nie wiem co sie dzialo, to slick bedzie zawsze bronil swojej strony, co jest jak najbardziej zrozumiale. Forum - coz kwestia gustu. Jak widzicie ja tu jestem. Ale patrzac obiektywnie to DMPL cos tam w sobie ma i jesli o mnie chodzi to odwiedzam tamten portal. Wogole zle by bylo, zeby byl monopol na rynku, jesli tak sie stanie sam otworze strone zeby zrobic konkurencje, bo to tylko podnosi jakosc. Mysle ze slick bedzie robil wszystko zeby ta strona byla najlepsza i tego sie trzymajmy. Ma ode mnie kredyt zaufania.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: BARREL OF A GUN
Ja myśle , że to nie jest temat na te dywagacje i czas najwyższy by je już zakończyć i wrócić do meritum czyli "Oh Well"

... a więc dla mnie zalatuje troche Violator'em z B-side'ów z tym , że tylko zalatuje , a nie pachnie ;)

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Spoko loko, zaraz wydziele i scale w "Strony internetowe" na razie mozna jeszcze miaszac oba tematy, pozwalam. :P

Master
Master
Awatar użytkownika

Te forum jest cacy. Można przysiąść przy stoliku, wypić :beer: , podyskutować o dm, co najważniejsze konstruktywnie. Od czasu do czasu zdarza się zadyma, ale czasem musi być gorąco :8

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: BARREL OF A GUN
slick pisze:
Spoko loko, zaraz wydziele i scale w "Strony internetowe" na razie mozna jeszcze miaszac oba tematy, pozwalam. :P

slick , wiem , że ten temat Cie "łechta" , ale nie pozwalaj na cos na co zazwyczaj niepozwalasz :>

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Zapraszam zatem juz do wlasciwego tematu oraz do oddawania glosow w ankiecie. :>

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

http://depechemode.cc/news/Praga_po_raz_drugi_239/

a tu dubel: http://depechemode.cc/news/Styczniowa_Praga_243/

Co to sie dzieje na tym depechemode.cc? ;)

Servant
Servant
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: The things you said
Odwiedzalem rozne stronki forum o DM ale Deevotees raczej jest lepsze i zawsze cos sie dzieje

Spanish Taster
Spanish Taster
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing
Głosuję na opcję: bardzo dobrze oceniam tą stronę i forum, bardzo mi się podoba szata graficzna forum. Bardziej mi się to podoba, że można dawać większy rozmiar avatar niż gdzie indziej. Nie mówię, broń boże że konkurencja jest zła, ale tu mi się lepiej przebywa.

Mass
Mass
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Sea of Sin
I tak nie masz wyboru, bo stamtąd Cię wydalili za trolling.

Niepotrafiący żywić urazy nawet po doświadczeniu największej zniewagi i krzywdy. Lubiący zadawać ból dla własnej przyjemności. Z łatwością atakujący obcą osobę, a następnie pastwiący się nad nią latami, nie odczuwając do niej żadnej animozji. Lubiący dzieci i zwierzęta, które niemal zawsze odwzajemniają miłość. Uznający aborcję za haniebne morderstwo, odczuwający silny wstręt do społecznej postawy, która do niej zachęca.

Miłość jest Prawem, miłość podług Woli.

A. Crowley

Puppet
Puppet
Awatar użytkownika

Cytuj:
I tak nie masz wyboru, bo stamtąd Cię wydalili za trolling.

:lol:

Puppet
Puppet
Awatar użytkownika

Co się stało z adresem devotees - domena sprzedana czy ktoś ją podwędził?

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Nie. Nie sprzedałem jej. Ja jej nie przedłużyłem. Uznałem, że nie ma sensu. W chwili obecnej cały vortal jest bez zmian dostępny na depechemode.cc. Mam żonę, pracę, nie mam czasu na studenckie prowadzenie newsów o DM. Czasy się zmieniają. :tak: Statyczny content został. Spójrz na dział singli: http://depechemode.cc/Sin ... _Mode_165/ - od lat nie mam czasu budować dalej wortalu...

Generalnie w wolnej chwili przeniosę Devotees na depechemode.cc ponieważ jestem właścicielem tej domeny i kojarzy się ona lepiej z zespołem niż Devotees... no właśnie... w wolnej chwili... :grins:

Puppet
Puppet
Awatar użytkownika

Aaa chyba, że tak.

depechemode.cc? Ile ty masz tych dm domen? :-)

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Cały wór. ;)

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Po pięciu latach pojawił się news!
http://depechemode.cc/news/Kilka_slow_o ... otees_257/ :shock:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]