Polskie Forum Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Re: Polskie Forum Depeche Mode

Post 29 sie 2011 20:01

No i to się nazywa niezależność :P.
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 29 sie 2011 23:41

Miri pisze:Wiecie co? Po przeczytaniu u nich kilku topików naprawdę cieszę się, że natrafiłam na Was. Temat o Lady Gadze nikogo tu nie bulwersuje (chyba, że nieobecnego tu już Frysia, który pod tym względem pasuje na to sąsiedzkie forum), można spokojnie skrytykować DM, nikt się nie chwali nachalnie, ile to ma jakich singli, nikt nie pisze, że widział na chusteczkach napis "DM" i się podniecił a stare zdjęcia z depotek wzbudzają tu tylko śmiech... Naprawdę was doceniam :lol:.

Edit:
O matko... Trafiłam na wątek Stu forumowiczów, którzy wstrząsnęli PFDM. Nie wiedziałam, że znam tyle szych... ;(.
Naprawdę, czasem zgadzam się z Lemem, który powiedział, że gdyby nie internet, nie wiedziałby, że jest na świecie tylu idiotów.
Ekhm...koleżanko. Trochę się rozpędziłaś. Nie bronię tamtejszej administracji, bo mnie wk...bardzo mocno swoją postawą dotyczącą tematu Petera S., jak i wcześniejszych konfliktów, chociażby wspomnianych przez Jariego i Hiena. Jednak bardzo bym prosiła o nie obrażanie mnie i moich wieloletnich znajomych (bo to ze względu na ich obecność tam siedzę) przez wkładanie do jednego worka z lizusami, imbecylami, lanserami i damami do towarzystwa administratorów. Tam też są normalni ludzie, tyle, że jest ich zdecydowana mniejszość, niestety....

Oczywiście, jak mi już przywrócą możliwość pisania, to nie omieszkam ich decyzji skomentować. Nie byłabym sobą :D
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 29 sie 2011 23:44

Cóż, zawsze pamięta się tych, którzy wyróżnili się na minus. W takim razie przepraszam. Zdania o reszcie - tej gorszej - chyba jednak nie zmienię.
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 29 sie 2011 23:52

Nie no spoko. Wiadomo, że nie ogarniesz wszystkich i w oczy rzucają się oszołomy. Tylko po prostu nie chciałabym być mieszana z błotem, bom sobie na to nie zasłużyła ;)

@Hien, wspomniałeś chyba największe avanti w dziejach :D Awantura o dział dla imprez innych niż DM. Z tego co pamiętam, to administracja miała przecudnej urody pomysł wsadzenia ich do pozostałych grup. Chyba nigdy nie wysłałam większej ilości maili, jak wtedy, żeby tylko uzyskać ileś set głosów w ankiecie, żeby ten dział powstał...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 sie 2011 00:01

Ano była akcja ;) Tez wysyłałem maile, ściągałem znajomych na forum żeby tylko zagłosowali. Pomysł administracji był tak absurdalnie absurdalny, że ręce opadały.
W pewnym momencie już nie chodziło im nawet żeby tego działu nie było, tylko żeby nam zrobić na złość. Na dzień przed moim banem, liczba głosów przeważyła i dział istnieje do dziś. Taki był mój łabędzi śpiew na PFDM ;)
A co do normalnych ludzi na tamtym forum to wiadomo, że są i to ludzie, do których miałem i mam wielki szacun. Jest Was tam jeszcze małe grono, ale to jak szukanie pereł w gównie. Jeden porządny post na stos szajsu autorstwa 1000 przypodkowych użytkowników, którzy wpakowali zady na forum żeby zrobić z siebie idiotę lub potrollować. Podziwiam, że jeszcze się Wam chce walczyć z epidemią głupoty. Ja już jestem zmęczony i nie chciałoby mi się pchać w takie konflikty, zwłaszcza, że jeżeli kończa się argumenty administracji to lecą bany. Taka "odpowiedź" w dyskusji między użytkownikiem a władzą to zwykłe skurwysyństwo i tyle.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 30 sie 2011 00:18

Mnie prawdopodobnie zbanowali za przysłowiowe jechanie im po bandzie. Ale to nie moja wina, że administracja nie jest w stanie przyjąć paru słów krytyki na klatę ;)

Czy chce nam się walczyć? Z jednej strony nie, z drugiej tak. O te ostatki jakiegokolwiek poziomu. Dział "pozostałe grupy" jest (a raczej był) ostatnią oazą jakiegokolwiek wyższego poziomu dyskusji. Wypowiadały się tam osoby mające wiedzę na dany temat, bądź takie, które faktycznie fascynowały się danym nurtem, czy kapelą i chciały się tym podzielić oraz przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego od znawcy danego tematu, jeśli takowy tam był.
Jest to nadal mój ulubiony dział, mimo, że został zarzygany gównem spod palcy Piotrusia S. I dlatego walczyłam. Ale jak widać wywalczyłam jedynie zakaz wstępu i to nie dla tego, co powinien go mieć.
No, ale jak wspomniałam. Tam nikomu nie po drodze z krytyką.
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 30 sie 2011 00:25

Wiesz, można krytykować "a wy jesteście GUPI, foch" (czyli w stylu Freestate'a, który niedawno opuścił nasze zacne grono), a można też szczerze i logicznie wypowiedzieć się na temat danych błędów. Problem polega na tym, że niektórzy nie odróżniają tej pierwszej "krytyki" od drugiej i często traktują to na równi, dając bany ludziom, którzy po prostu nie chcieli non stop kiwać administracji głową, że jest ok.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 sie 2011 00:31

Sat, pewnie Cię zbanowali za "reklamę" na Fejsie, ale tak to jest ;)
Co do "pozostałych grup" to rzeczywiście był nieskalany zakątek (od zawsze).
Z takimi ludźmi jak ten cały Peter S, nie ma co się patyczkować. Oczywiście mozna próbować kolesia ignorować, ale to wcale nie jest rozwiązanie i wcale nie jest przyjemne.
Administracja robi podstawowy bład czyli kiepską pokazówkę. Ludzie widzą jak cackają się z trollem, sadzają go przy tronie żeby nietykalny sobie rzucała na prawo i lewo "mam was w dupie". A ludzie patrzą. I widzą. I wśród nich są potencjalni nastepcy Petera, którzy wiedzą teraz jak można sobie owinąc w okół palca ludzi władzy, którzy zrobią wszystko żeby odwrócić kota ogonem, nie przyznać się do błędu i brnąć w bagno zasłaniając się tanimi argumentami i banicją zacnych ludzi. Jest jedno wyjście, aby PFDM uratować. 100% wymiany ekipy rządzącej. To się powoli robi jak mafia, te same osoby za sterami od tylu lat.
Baardzo jestem ciekaw co się dzieje w pokojach dla administracji i co oni tam piszą, jak się naradzają. Nie zdziwiłbym się gdyby było to coś w rodzaju "o prostytutka, co teraz robimy?".
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 30 sie 2011 00:32

Dawaliśmy z mareckim oraz paroma innymi osobami setki argumentów. Jak grochem o ścianę.
Ignorowanie? Ignorowanie = przyzwolenie na wszystko.
Jari

Post 30 sie 2011 00:41

Proponuję zajrzeć szybko do ichniejszego działu OFF Topic (bo zaraz pewnie wywalą wpis) :8 Napisał tam niejaki PeterS101 :8
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 sie 2011 00:42

Ta akcja z ignorem to wielki bezsens. Niedługo każą nakładać ignora na każdego kto będzie ludzi obrażał, lepiej tak niż zbanować kogoś permanentnie, bo wtedy spadnie liczba użytkowników a power meter musi rosnąć. Szkoda gadać. Myslałem, że się tam trochę uspokoiło a tu klimaty coraz bardziej chore. 90% aktywnych użytkowników chce żeby kolesia wywalili a tu gówno. Może ten cały Peter S to jakas podpucha, może sobie z Was robią jaja?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 30 sie 2011 00:46

@Jari, widzialam :)

@Hien, braliśmy to pod uwagę. Nie sądzę, jednak, żeby byli aż tak niepoważni. Poza tym koleś wrzucał swoje foty na Forum, ktoś go nawet widział na koncercie Recoil w Warszawie. Nie wiem jakie łączą go stosunki z administracją - czy rodzinne, czy przyjacielskie, czy towarzyskie i nie interesuje mnie to. Interesuje mnie tylko tyle, żeby on się tam nie odzywał.
Jari

Post 30 sie 2011 00:49

Już wywalili... :/ :( Ale od czego opcja: print screen? :8 Zapodam linka potem wraz z moją opowieścią o szefostwie tego grajdołu tam...
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 30 sie 2011 00:51

Na podstawie tego co wiem, myślę, że po prostu żal byłoby im wykopać tego Piotrusia z forum, bo straciliby nabijacza i spadłyby statystyki.
Jari - opowiadaj :D. Może to i nie "prawda o przeciętnym zespole Depeche Mode", ale chętnie posłucham...
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 30 sie 2011 00:53

Ja myślę, że to nie tyle chodzi o statystyki w liczbie postów, tylko o to, że oni mieli setny ubaw z niego i z naszych odpowiedzi na jego przecudnej urody posty. Tyle, że się w pewnym momencie sytuacja wymknęła spod kontroli i wpadli w panikę.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 sie 2011 00:56

Najlepszym hakiem byłoby wzięcie pod lupę regulaminu i wyliczenie punktów, które Piotruś łamał. Chyba koleś w magiczny sposób obszedł wszystkie "zabezpieczenia".
Kibicuję Wam w gnojeniu tego trolla. Sytuacja kiedy dzieciak wyzywa całe osiedle chowając się za plecami matki to już przegięcie pały.
BTW jeszcze ktoś temu kolesiowi wpierdoli jak go zobaczy na zlocie :lol: jak dał fotki to ma przesrane :lol:

Jari, to masz w kolekcji drugiego bana?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 30 sie 2011 00:57

Satelitka - Też ciekawie... Prowadzić forum i się cieszyć z tego, że ktoś na nim trolluje i ludzie się wkurzają... Coraz lepsze rewelacje tu padają... Mhm, ja też padam. Idę już spać, rano sobie poczytam znowu tę telenowelę. Dobranoc.
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 30 sie 2011 01:00

Uwierz mi, że są osoby, które naprawdę chętnie by go na zlocie ujrzały :D On jest debilem, ale podejrzewam, że masochistą to już raczej nie, więc pewnie nie dane nam będzie...
Jari

Post 30 sie 2011 01:05

Hien pisze:Jari, to masz w kolekcji drugiego bana?
Nie wiem w sumie... Jak to liczyć cholera...?!? Oficjalnie jednego mam chyba, ale co jakiś czas ujawniam jedno ze swoich wielu kont tam i oni je banują więc nie wiem już sam. Nie, w sumie to chyba tylko jednego mam na koncie + to 5-te miejsce w TOP 100. Ale frajda z wkur*iania Krzysia to rzecz bezcenna i warta każdego bana... :8
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 sie 2011 01:09

Uważaj bo Cię jeszcze pozwie do sądu za prześladowanie!! :lol:
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
ODPOWIEDZ