Polskie Forum Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

x

Post 07 maja 2009 21:39

newdress pisze:Tak zwana polska strona DM... 42 posty do tej pory. :8
szczerze? postow w 8 lat mam tam chyba z 20.
dlaczego?
bo tam strach wyrazic swoja opinie, zwątpinie czy negowanie chocby detala.
tamto forum jest dla zaslepiencow ktorzy powinni tylko chwalic kazdy pierd.
a ktos sie wyrazi od siebie, to poklepywacze zaraz staja sie setką naganiaczy i krytkantow jednostki nie "zachwycajacej sie".

to takie moje obiektywne zdanie.

Tutaj np. moge wyrazic co mysle, a ze krową nie jestem to zdanie mam zmienne, tak jak humory i nikt mnie za to nie podepcze.

A fanatykiem nie jestem, przestalem byc majac z lat 17/18 (przy swoim 30+) i mam prawo do wlasnych mysli i opnii.
Osobiscie od dobrych 15 lat okreslam sie mianem głębokiego sympatyka/ (czasami) fana a nie klona Gahana zachwalającego kazdy pierdół czy gadżet byle mial magiczne DM (Deuche Mark) w szyldzie.

to tyle od siebie :)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 07 maja 2009 23:49

sporo mógłbym na ten temat powiedzieć ale to dopiero wnukom przy kominku może ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 09 maja 2009 09:41

bARREL pisze:
newdress pisze:Tak zwana polska strona DM... 42 posty do tej pory. :8
szczerze? postow w 8 lat mam tam chyba z 20.
dlaczego?
bo tam strach wyrazic swoja opinie, zwątpinie czy negowanie chocby detala.
tamto forum jest dla zaslepiencow ktorzy powinni tylko chwalic kazdy pierd.
a ktos sie wyrazi od siebie, to poklepywacze zaraz staja sie setką naganiaczy i krytkantow jednostki nie "zachwycajacej sie".
Ale czytając zawartość tamtejszego forum (kabaretu) można sobie poprawić humor (bezcenne) :haha:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6382
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 11 maja 2009 01:16

Huh, dla mnie to forum było pierwszym (trafiłem na nie zupełnie przypadkowo, dziecięciem będąc szukałem informacji o depeszach), i niejako ostatnim, bo pomimo tego iż zarejestrowałem się na ogólnopolskim, walnąłem tam może z 30 postów. Skończyło się. Za duży ścisk, zaduch, no i to "trzymanie się linii władzy". (Ale np. parę użytkowników chyba się stamtąd przeniosło tu, np. chyba kojarzyłem Jariego? Coś teges? :P) A to forum zawsze sobie ceniłem. Szczerze mówiąc, to jedyne miejsce na które codziennie chciało mi się wchodzic :P
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 maja 2009 11:25

devotional pisze:Ale np. parę użytkowników chyba się stamtąd przeniosło tu, np. chyba kojarzyłem Jariego? Coś teges? :P)
polegliśmy z Jarim w imie rewolucji ;)
Teraz się z tego śmieje bo należało od razu olać i sie wyniesć, tamto forum nie było nawet warte tego żeby o cokolwiek dla niego walczyć.
Żeby nie było, siedzi tam nadal sporo moich znajomych, normalnych i inteligentnych ludzi ale ich posty giną w natłoku koszmarnych wręcz bzdur. Przy takiej ilości użytkowników to się niestety zawsze robi pszeczkole. Tutaj jest kameralnie ale za to elitarnie :D Wchodzę i mam ochote czytać co tu ludzie piszą a tam? Wchodzisz i na dzień dobry 100000 nieprzeczytanych postów z czego 80% to gówno. Bardziej zniechęcająca jest chyba tylko niespuszczona kupa w kiblu na dworcu.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6382
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 11 maja 2009 12:25

Khym, niejako zauważyłem, przebic się tam było ciężko. No ale cóż, życie ;p z tego co słyszałem forum ogólnopolskie trochę eee podupadło?
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
astiz

Post 11 maja 2009 18:30

Hehe,oba fora znam od 2005 roku;jako że nie miałem internetu,nie widziałem sensu rejestrowania się.Dopiero jak zainstalowałem sobie sieć,dopiero wtedy się zdecydowałem.Najpierw było forum rocka progresywnego,na którym byłem do końca zeszłego roku (w sumie dalej tam jestem,ale...nieaktywny),a potem zdecydowałem się na Devotees,ostatecznie na polskim też jestem,ale mało aktywny,hehe :)
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6382
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 maja 2009 00:04

Tam nie warto byc aktywnym ^^ . A to forum ma w sobie tę, jak to ładnie @Hien ujął - elitarnośc. Generalnie zawsze ci sami ludzie (chociaż zaobserwowałem duży shift po swojej nieobecności ;p), te same kłótnie ... xD


:beer:
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Jari

Post 13 maja 2009 17:44

Hien pisze:
devotional pisze:Ale np. parę użytkowników chyba się stamtąd przeniosło tu, np. chyba kojarzyłem Jariego? Coś teges? :P)
polegliśmy z Jarim w imie rewolucji ;) Teraz się z tego śmieje bo należało od razu olać i sie wyniesć.
No nie... walczyliśmy w słusznej sprawie i za szczytne idee... Sprawa Bienia, The Pesh'a, kasowania postów, koncertu C+ na zlocie (jak to mi Kris Kros wyliczał koszty od rogatek Warszawy do rogatek Kielc (!) a potem rozsyłał listy na PM żeby nie brać mojego zespołu pod uwagę względem wielu imprez - tej jednej rzeczy mu nigdy nie darowałem i kiedyś swoje odbiorę, licz się z tym Misiu!*) + kilka innych spraw. Oj było o co kruszyć kopie... poza tym śmiesznie było jak ten patafian się nieudolnie tłumaczył, kręcił coś, pieprzył jakieś głodne farmazony. W sumie było zabawnie, a ja do dziś szaleję sobie po jego forum jak chcę, ba nawet piszę posty a już szczytem jest to, że on nawet ze mną dyskutuje! :8

* informacja ma charkater czysto informacyjny i w żadnym razie nie jest groźbą skierowaną do kogokolwiek.
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 13 maja 2009 18:49

devotional pisze:Tam nie warto byc aktywnym ^^ . A to forum ma w sobie tę, jak to ładnie @Hien ujął - elitarnośc.

no to ja biję was na łopatki bo przez kilka ładnych lat ani jednego posta tam nie napisałam.. aż żal męczyć palce na klawiaturze.. forum służy do pier***a o dupie maryny. strach cokolwiek powiedzieć bo zaraz elita wjedzie na ciebie za to, ze śmiesz wyrażać jakiekolwiek słowa krytyki wobec DM.
jedyne do czego służy mi to forum- podpatrywanie imprez- kiedy, gdzie, co i jak.
Jari

Post 28 gru 2009 12:35

Regularnie zaglądam na tamto forum i widzę, że nic się nie zmienia - twardogłowi nadal mają twarde łby, część fajnych osób sie wykruszyła, uciekinierzy z tego forum mają tam lekko mówiąc przej*bane (vide niedawny rebeliant Astiz), nadal króluje dupolizanie, łechtanie rowa i całowanie się po zadach... Średnio co trzeci jakby mógł to obciągnąłby Gahanowi pałę a przynajmniej mył codziennie jajka a Ci, którzy idą pod prąd są natychmiast jeb*ni z góry na dół. Szkoda bo mogło być w polskim necie COŚ a jest NIC. Wazelina aż wycieka z klawiatury. Niemniej jest i pozytyw bo kilku zatwardziałych jednak okazało się myślącymi i też odważyli się na krytykę za ostatnie dokonania tzw. artystyczne zespołu. Brawo :)

ps: nie zmienia to jednak faktu, że i to forum kuleje, setki użytkowników, którzy nie istnieją, znikające co jakiś czas posty, mimo wszystko nadal lekki bałagan z tematami i postami i zupełnie niepotrzebne podkategorie, które umieszczone na górze całkowicie znikają z pola widzenia... Ale nie mój cyrk więc i nie moje małpy, nie wtrącam się a jeno podaję opinię.
Jari

Post 29 gru 2009 02:47

Słuchajcie niezły czad... Zaglądam dzisiaj na forum mogo koleżki dobrego a tam co? Jak byk wali mnie po oczach:

'zostałes DOŻYWOTNIO usunięty z forum'

Ja pierdykam, ale czad... :8 :8 Wypas na maxa. Tylko cholera nie wiem czy dożywotnio oznacza mnie czy admina? który z nas musi pierwszy kipnąć żeby zakaz przestał obowiązywać? :/

A póki co poczytałem sobie co tam pisują, jak dyskutują, nawet głos zabrałem i póki co żadne baran nie będzie mi blokował niczego - wchodzę tam jak za przeproszeniem po wazelince... Więc to całe blokowania to on tam sobie może o kant dupzka potłuc...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 29 gru 2009 12:27

Mnie już dawno zmieniono (kilkakrotnie) IP, więc mój ban teoretycznie wygasł.
Oczywiście nie zwariowałem jeszcze i nie mam zamiaru tam pisać.
O tym forum możnaby napisać pracę doktorancką, PFDM - królestwo hipokryzji i bezmóżdża.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 30 gru 2009 08:00

jakoś dawno tam nie zagladałem, zdaje się od czasów niepewnej Warszawy 2009 i jej konsekwencji.
Cos tam sie dzieje wogole ciekawego? ;)
Jari

Post 30 gru 2009 17:46

Słuchajcie, chodzi mi po głowie myśl pewna: czy nie zaskarżyć mojego zbanowania poprzez Sądownictwo Europejskie (np. Trybunał Europejski). Wewnętrzne przepisy jakiegoś forum i adminka nic nie znaczą wobec przepisów europejskich gwarantujących mi swobodny dostęp do informacji - w tym informacji zawartyh w sieci Internet. Gadałem na ten temat z kolegą prawnikiem i powiedział, że to sprawa wygrana w cuglach z fajnym odszkodowankiem nawet... Hmmmm, warto by pomyśleć nad tym. Co ty na to Hien? :8 :8 :8 I będzie toons of money.... :lol:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 31 gru 2009 01:08

No ja już tylko na nicka mam ban ale co tam ;)
To całe forum powinno się zgłosić do kasacji bo szerzy głupotę...
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 02 sty 2010 22:56

Odsprzedam swoje konto na konkurencyjnym forum. Zainteresowanych proszę na PM :lol:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 26 lut 2010 10:03

He he, stałem się klasykiem! Cytują mnie na drugim forum :8 Ciekawe czy Krzysio na zawał nie padnie jak to zobaczy... Moje słowa na JEGO forum, no to się nie godzi wręcz... jak nic zawał murowany. A miało być tak pięknie, miał być dożywotni zakaz bytności na jego forum a tu nie dość, że łażę sobie po nim jak po swoim, nie dość, że piszę sobie z ludźmi to jeszcze mnie cytują... ho ho ho... się porobiło.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 lut 2010 10:17

Jak masz jaja to zdradz nick'a. :D

Ja mam tam 3 konta. :lol:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 26 lut 2010 10:36

Nie mogę bo mi go znowu usunie, a ten jest fajny... Wszystkie z którymi mu się ujawniałem pisząc PMy to usuwał...
ODPOWIEDZ