Polskie Forum Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Re: [www] Polskie Forum Depeche Mode

Post 17 lis 2011 12:30

... A tymczasem delektuję się wodą Żywiec-Zdrój ponieważ:
Żywiec Zdrój ma sumę składników mineralnych równą 230 mg/litr (w tym 41,69 mg/l wapnia) i ta informacja znajduje się na etykiecie. Taka mineralizacja, a także niska zawartość sodu, siarczanów, fluorków oraz substancji takich jak azotyny i azotany zapewnia bezpieczeństwo spożycia każdemu, bez względu na wiek, czy stan zdrowia. Dotyczy to nawet tak szczególnych grup jak niemowlęta. Właśnie dlatego wodę Żywiec Zdrój poleca Instytut Matki i Dziecka – i to nie tylko dla niemowląt i dzieci, ale również kobiet ciężarnych czy karmiących piersią. Żywiec Zdrój posiada też pozytywną opinię Centrum Zdrowia i Dziecka.

Należy pamiętać, że podstawowym zadaniem wody jest nawadnianie organizmu, a nie dostarczanie składników mineralnych. Źródłem substancji odżywczych (w tym składników mineralnych) powinna być odpowiednio zbilansowana dieta, której podstawą jest wysokiej jakości woda. To dzięki niej składniki odżywcze dostarczane wraz z pożywieniem, są transportowane w organizmie.
a ponadto:
Ludzie przez wieki pili wodę deszczową, czy tę pochodzącą z ujęć powierzchniowych (bliską deszczowej). W wielu regionach świata nadal taką piją, chociaż coraz rzadziej jest to możliwe, ze względu na postępujące zanieczyszczenie wód powierzchniowych. Woda deszczowa jest wodą bardzo miękką, o bardzo niskiej mineralizacji (twardość wyrażona wodorowęglanem wapnia na poziomie 25 mg, podczas gdy twardość Żywiec Zdrój wynosi >100 mg), a jednak jej spożycie było od zarania dziejów naturalnym źródłem nawodnienia organizmu. Gdyby spożycie wody niskozmineralizowanej było niebezpieczne, nie moglibyśmy również używać wody kranowej. Porównywanie wody źródlanej do wody destylowanej czy demineralizowanej jest poważnym nadużyciem. Podawanie do publicznej wiadomości informacji, które mają na celu dyskredytowanie wód niskozmineralizowanych jest działaniem obliczonym na "dezinformację konsumentów i wprowadzenie chaosu informacyjnego, który przynosi szkody społeczeństwu".

widzicie? Ile pożytecznych informacji na tamtym forum, ile o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Mało ... jeszcze kóltóry podóczom i rzeby bżydkih wyrazuw nie órzywadź, i f ogule mondre rady dadzo, np:
zalozenie jakiegos tematy, zalozmy dla uproszczenia porownania - fantazyjnego, jest dalego mniej razace niz wulgarne odnoszenie sie do innej osoby

a Wy tylko coś tam o DM, kwachy i dragi ... ;)
Na jutro proszę coś o korzystnym wp... szpinaku na cerę, czy jakoś tak :D
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 17 lis 2011 22:14

Na kresce zalęgło się ścierwo z antify.

Jak diabła kocham, cieszę się, że tam mnie już nie ma. :lol:

O dziwo Admini milczą :lol:

Co innego jakby przyszedł @Lord Mały i zadał proste pytanie Krzysiowi "od rogatek do rogatek". ;)
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 17 lis 2011 22:45

Óczony człek ma największe problemy z odpowiedzią na najprostsze pytania, zwyczajnie nie potrafi.... :lol: ;(
I've been watching You...
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 17 lis 2011 23:58

Ten cały Poltergeist jest na Forum od dłuższego czasu. Wcześniej siał ferment w piłce krajowej. I pomyśleć, że swego czasu miał się zabrać ze mną autem na koncert Combichrist do Gdyni :o
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 18 lis 2011 10:44

Strange69 pisze:Na kresce zalęgło się ścierwo z antify.

Jak diabła kocham, cieszę się, że tam mnie już nie ma. :lol:

O dziwo Admini milczą :lol:

Co innego jakby przyszedł @Lord Mały i zadał proste pytanie Krzysiowi "od rogatek do rogatek". ;)
Ale popatrz na to z innej strony ...stagnacja, stagnacja ...a tutaj od wczoraj liczniczek się zaczął żwawiej kręcić, i to pomimo że trolla (jeszcze) nie ma na forum, a ponadto jakoś nikt nie pier ... żeby zamknąć temat i pouczać w zakresie ataków ad personam :D , i że znowu zalew nienawiści okołopolitycznej, itd. ... pomimo, że skaczą sobie do oczu jak onegdaj bywało. Znak czasu ..., ktoś "zmądrzał"..., a może nie zaglądał i nie "moderował" bo szkoda mu jego "cennego czasu" ? :D ;)
I @Lord ostatnio ogranicza się tylko do typowania, więc widzisz jak mu "dobrze" wycięcie wpisu zrobiło ... ;) btw. @Lord pzdr i nie daj się :papa:
Inna sprawa merytoryczność tej tzw. antify ... napiszę tak: gdyby "argumenty" zawarte w postach niejakiego Poltergeista i tego drugiego dzidziusia z tym 1984 na końcu, podobnie jak głupotę, możnaby przyrównać do lotu kondora, to obawiam się, że nawet i on, nie dałby rady wzbić się tak wysoko ... :D
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 18 lis 2011 20:44

Socjotech pyta, dlaczego usunęli jego posty. Są jeszcze osoby, co wierzą w Adminów i Modów PFDM. To naprawdę.....budujące :lol: :lol:
Nie no naprawdę, bardzo fajnie się to wszystko tam czyta. Ja chyba to spiszę i wydam książkę: "Księga Prawd PFDM" Gdzie tam książkę - epopeje narodową :!: Najwięcej miejsca poświęcę oczywiście Peterowi S. :8 :D
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 18 lis 2011 21:20

O ja walę. Admini z kreski stracili resztki instynktu samozachowawczego.

Rozumiem, że można zabronić czegoś, po cichu coś kasować, ale oni tną hurtowo jedną opcję i dokarmiają jakieś śmieci z antify. :lol:

Jak ktoś ma konto na kresce to niech przekaże, admiralicji ichniejszej, że tony popcornu pożeram śledząc to wszystko.

Lepsze niż Bond! :8
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2812
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 18 lis 2011 21:21

Wszystko jest lepsze niż Bond. ;(
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 18 lis 2011 21:31

Wypraszam sobie, Roger Moore jako Bond jest daleko lepszy, niż ta szmira jaką ostatnio zwykło serwować się w kinach :dont: .
btw... Muszę walnąć sprostowanie do poprzedniego postu i przeprosić modów stamtąd ... jednak któryś poświęca swój CENNY CZAS w tej dyskusji na OWiONie :lol: :lol: :lol: :D
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 18 lis 2011 21:45

Rozważamy ze slickiem wprowadzenie dodatkowej ramki wyświetlającej zawartość PFDM, żebyście mogli przeglądać forum, kiedy przeglądacie forum...
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 18 lis 2011 22:19

Slick, pozwolisz że pokażę swoim brudnym paluchem od którego wpisu się zaczął sie ostatni wysyp w tym dziale:
slick pisze:
Martini (Acrobat) na myslniku w watku Pyt. do moderatora pisze:Całe szczęście, że jest FB, G+ i bez "-". Po 8 latach pora zgasić światło.
"Pora zgasic swiatlo" - ladnie napisane. :)
A tak poza tym coś mi mówi, że zaraz będziesz miał tu kolejny desant z kreski (ban trolla zbliża się do nieubłaganego końca :twisted: ) a co za tym idzie ... :P , coś musisz wymyśleć jeśli nie chcesz, nie lubisz (?) takich wpisów jak tutaj ostatnio :) .
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 18 lis 2011 22:21

Nic nie musimy ;)
Ot można tylko się spodziewać, że o ile normalnym jest, że pisklę siedzące w zasranym gnieździe ma kuper uje.bany gównem, tak jak wreszcie opuści to gniazdo, to gówno się wykruszy ;)
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4200
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lis 2011 22:22

Chri-suss... Fa-my-ly admynnnnn...
Chrisuss? Brzmi jak Chrystus. ;(
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

Obrazek
STATUS: CZEKAM NA GŁOSY
TERMIN - 24 MARCA
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 18 lis 2011 22:31

OK, źle się wyraziłem ... ujmę to tak: "czy jeśli nie sprawiło by Ci problemu, to czy mógłbyś ..." itd ;)
Ja natomiast pop.ierdalam po dłuto i młotek aby wykuć w kamieniu tę sentencję, która wyczytałem powyżej (patrz: wpis Rajcy). Od kiedy ją przeczytałem, świat jawi mi się zgoła inny, bardziej przewidywalny ;(
pisklę siedzące w zasranym gnieździe ma kuper uje.bany gównem
a to akurat wiele tłumaczy odnośnie smaku kurczaków w KFC ;)
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lis 2011 22:41

Chyba Cię Rajca za mocno gna dzisiaj po oceanach :lol: :8
I've been watching You...
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 18 lis 2011 22:42

Gna jak gna. Mnie huragan nie zmiecie ;)
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lis 2011 23:16

To dobrze, grunt to dobry Bosman, z odpowiednim szklanym atrybutem w garści :8
I've been watching You...
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 18 lis 2011 23:21

marecki129 pisze:Slick, pozwolisz że pokażę swoim brudnym paluchem od którego wpisu się zaczął sie ostatni wysyp w tym dziale:
slick pisze:
Martini (Acrobat) na myslniku w watku Pyt. do moderatora pisze:Całe szczęście, że jest FB, G+ i bez "-". Po 8 latach pora zgasić światło.
"Pora zgasic swiatlo" - ladnie napisane. :)
A tak poza tym coś mi mówi, że zaraz będziesz miał tu kolejny desant z kreski (ban trolla zbliża się do nieubłaganego końca :twisted: ) a co za tym idzie ... :P , coś musisz wymyśleć jeśli nie chcesz, nie lubisz (?) takich wpisów jak tutaj ostatnio :) .
Kurna nie chciałem. Nie uważam się za trynd sfetera, czy jakoś tak. Po prostu nie ma tam już z kim gadać. Więcej zamętu myślowego mam na G+, czy FB, niż tam i to tak od zakończenia trasy jest. Zeźliło mnie. Nie jechałem po Pietrku, bo mnie on nie grzał, ale władza miała już za dobrze. Arogancja niczym Donek po wyborach. No to pieprznąłem papierami. Konto mam, bo czasem ktoś pm'a napisze i warto zobaczyć co on/ona chco, ale tak po za tym luzik... :-)
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 18 lis 2011 23:33

Rajca pisze:Nic nie musimy ;)
Ot można tylko się spodziewać, że o ile normalnym jest, że pisklę siedzące w zasranym gnieździe ma kuper uje.bany gównem, tak jak wreszcie opuści to gniazdo, to gówno się wykruszy ;)
Ale jeśli gniazdo jest jednym wielkim kiblem to od czasu do czasu można zatoczyć nad nim koło i walnąć klocka, nie?

Chyba że źle pojmuje metaforę i to nie ta topika i takie tam
A serio - jest temat o kresce. Tematy są od tego aby się w nich wypowiadać. Oczekujesz tekstów w stylu jestem pełen podziwu dla administracji PFDM za uczciwe i konsekwentne władanie ichniejszym forum?

Ja się nie czuje jak dziecko oderwane od cycka, które co rusz wyciąga tam łapy.

Wręcz przeciwnie - tutaj podoba mi się coraz bardziej, nie ma głupiej cenzury, jest większy luz i lekka dawka psychodelii.

No i duże avatary! :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lis 2011 23:42

Martini - to się nazywa chłop z jajem ;0 Podobne odczucia miałem, inni pewnie też. Dobrze, że tutejsza prasa niezależna działa i można ludziom którym po chamsku zamknięto gębę i przyprawiono logo chłopa z obory poprawić reputancję ;) Wpadaj częściej (byle nie do kibla) ;)
I've been watching You...
ODPOWIEDZ