Polskie Forum Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: Tzw. "konkurencja"

Post 26 lut 2010 10:53

Też nie macie co robić tylko siedzieć na kresce.
Wątpie żeby Ksysiu miał 3 konta tutaj.
Ja sram na to jego forum bo jego zawartość jest bardziej gówniana od gówna.
Nie jara mnie zabawa w chowanego.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 26 lut 2010 11:57

To wygląda jak jakaś wojna :shock:

Ja tam jestem, pod tym samym nikiem. Najpierw trafiłam tu, ale tam się pierwsza zarejestrowałam, bo cos było mi potrzebne. Mam parę postów na koncie typu akcja kupujemy bilet, sprzedam bilet, szukam transportu itd. :P
Ogólnie męczy mnie grafika, natłok, mam czasem wrażenie, że głównie pisze się w eter...

Natłok ma swoje plusy: są to np. relacje z koncertów na bieżąco, zdjęcia i filmy z tych koncertów (ja akurat nie miałam sprzętu, więc fajnie, że coś wrzucają), wrzucane szybko informacje...
Parę miłych osób się odezwało na pm, ktoś z transportem, bilet szybko poszedł.

Ale zalogowałam sie tam chyba mniej niż 10 razy, nie udzielam się .

Ostatecznie to devotees forum nadaje się do dyskusji i tylko ono skłoniło mnie do "udzielania się".
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
rafal_74
Posty: 461
Rejestracja: 24 lis 2005 14:25
Ulubiony utwór: Behind The Wheel
Lokalizacja: wroclaw

Post 26 lut 2010 12:36

mam konto i tu i tam ;) nie ukrywam sie bo i po co, wiec nick taki sam. to byl przypadek ze zalozylem konto na kresce, szata graficzna wydala mi sie identyczna :wstyd:
devotees:
Dołączył(a): 24 lis 2005 14:25
Liczba postów: 441
kreska:
Rejestracja: Wto Gru 27, 2005 11:06 am
Wszystkich postów: 42
łot mi sie jeb.ło :roll:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 26 lut 2010 12:45

DMwolf, nie musisz się tłumaczyć ;)
Nikt Cie tutaj nie znienawidzi bo jesteś na tamtym forum, to raczej działa w drugą stronę. Co do samego PFDM...
Problem polega na tym, że natłok ludzi = natłok gówna.
Niestety taka jest prawda. Statystycznie na 10 osób korzystających z neta, 4 to osoby, które mają coś ciekawego do napisania i potrafią to przekazać w inteligenty sposób, potrafią dyskutować, itd.
To nie jest wina tamtejszych władz forum, tak po prostu jest. Popularność forum "-" sama go zabiła lata temu a admin nie potrafił sobię z tym poradzić i gdzie mógł sprawe spieprzyć tak spieprzył (dlatego też się odsunął od administracji).
Jeżeli w jednym teamcie wpisuje się 100 osób na raz to dyskusja szybko się rozmywa, jest mdła, trzeba się przewalić przez 1000 postów w stylu "kocham Gore'a", "Alan wróć!" czy "ten kawałek jest super bo jest ekstra", żeby wyszukać coś sensownego.
Przykra sprawa. Forum Devotees jest skromne ale przez to elitarne. Ludzie, którzy pieprzą bzdury, długo tu nie wytrzymują. My sami czujemysię dobrze, nie ma walk i pyskowania.
Ja nie prowadzę z kreską żadnej wojny, odkąd wyleciał po regularnych walkach z adminem, mineło sporo czasu i po prostu mam to w dupie. Głównie chodziło o jednego człowieka a nie o całe forum ale i to się skiepściło z czasem.
Ja na kreske i Srisa sram ale Jari i Slick nadal bawią sie w pochody, ich sprawa.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 26 lut 2010 13:29

A kto tu się tłumaczy ? ;)

Kreska - tablica ogłoszeń :haha: bardzo przydatna, ale jednak tablica ( za czarno tam)
Devotees - elitarna loża szyderców :8

Edit: Specjalnie porównałam czcionkę i kolorki. Prawie to samo, ale prawie robi dużą różnicę. Tutaj przejrzystsza czcionka, podział i te dwie szarości nie zlewają się ze sobą jak tam. Są czarne paseczki pomiędzy postami, ważniejsza jest treść postu, niż nagłówek Re:. Takie pierdoły, ale mój wzrok to ceni) - wiadomo zawsze może być lepiej.
Here's where the fun begins.
Jari

Post 26 lut 2010 13:53

Hien pisze:Ja na kreske i Srisa sram ale Jari i Slick nadal bawią sie w pochody, ich sprawa.
Hien ale ja tez mam to w dup*e... Po prostu od czasu do czasu lubię zajrzeć i 'take on a ride with my best friend'... Śmieszy mnie ten cały zakaz dla mnie i pojawiająca się plansza: dożywotni zakaz wstepu... G*wno prawda bo wchodzę sobie kiedy chce i jak chce. Ściągneli by to lepiej i się nie wygłupiali. A to, że była jakaś awantura... Ta była w słusznej sprawie: zaczęło się od Slick'a, potem ThePesha, potem Ty, Ja... itd.

Do dziś jest wpis, który nasmiewa się ze mnie, że niby Alan to mój kumpel, że się znamy jakoś (chodziło, że się przechwalam itp.) Jeden taki mądry skur*ysyn spłodził tam takie coś, jakieś Top100 członków forum czy coś takiego... Wtedy były śmichy, chichy... taki śmiechotek był z niego... A teraz? Jeden przez drugiego sra po gaciach, że ma już bilet na Alan'a itp itd. I takich kwiateczków tam jest i było więcej...

ps: slick czy da radę jakoś dać baner pod wpisami na forum? W stopce... chciałbym tam dać to hasełko co to mówi, żem do śmierci ukarany :8
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 26 lut 2010 14:09

Nadal masz to samo IP?
Ja już dawno takiego zakazu nie widuję :P
Żeby nie było, sam swego czasu założyłem sobię tam konto, kiedy tylko "puścił" ban. Użyłem go nawet jakiś czas temu żeby zebrac linki z działu o bootlegach.
Ale żebym miał czytac co oni tam piszą? 3/4 to bzdety, nawet nie można się z tego posmiać. Ludzie, których znam i którzy udzielają się tam, robią to rzadko a i tak nawala się na nich stos gówna w postaci idiotycznych postów. Szkoda mojego czasu.
Dla mnie końcem tamtego forum było wywalenie ThePa.
Potem już się wszystko posypało, żałuję tylko, że dałem ta wielką przyjemność Chrissowi i sam się nie wyjebałem w porę. Doczekałem tylko aż rozwiąże się sprawa z działem na temat "innych imprez", to była głupia bitwa o głupią sprawę ale wtedy wszystko było idiotyczne i tak naprawde, forum cierpiało z powodu wielkiego ego admina i jego hitlerowskich zapędów. Szkoda było tego wszystkiego co sprawiało, że w latach 2003-2005, forum "-" było sympatycznym miejscem, ale jak komuś odjebie to na amen. A my i tak długo daliśmy się podpuszczać, szkoda było nerwów żeby dziecko miało dobrą zabawę.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 26 lut 2010 14:36

Jari pisze: ps: slick czy da radę jakoś dać baner pod wpisami na forum? W stopce... chciałbym tam dać to hasełko co to mówi, żem do śmierci ukarany :8
Nie ma to jak specyficzne poczucie humoru :twisted:
Here's where the fun begins.
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 28 lut 2010 01:40

DMwolf pisze:Devotees - elitarna loża szyderców :8
No,tak...

Sram na tamto forum. Dla mnie to może być i wojna. Jestem pełna nienawiści dla tamtego miejsca i ludzi.
Gówno przez wielkie G. Nie cierpię tych kącików wzajemnej adoracji, zorganizowanych grupek, fanklubików i innych wyrosłych w tym miejscu gówien.
Nikt mi nic złego nie zrobił, ale ja po prostu tego nie lubię. Wystarczy raz zajrzeć.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 28 lut 2010 11:09

Mój nowy podpis dedykowany jest fanom Recoil z kreski.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 28 lut 2010 14:24

Taaa. Teraz to tam sami najwierniejsi Recoilowycy za dyche.

Zal i politowanie... na subHuman Parties 3 lata temu byl lansik nielicznych co byli a teraz to tlumy beda sepic o fotke z Wilderem.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 28 lut 2010 14:39

Trafna uwaga.
Nie czarujmy się. Większość tej sympatii bierzę się z chęci na autograf i fotkę byłego członka DM.
Przynajmniej ja mam takie wrażenie.
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 lut 2010 14:52

Dlatego też, gdyby to ode mnie zalezało, zrobiłbym selekcje i wpuścił tylko małą ale zacną grupę ludzi. Wtedy Wilder nie musiałby się chować przed zionącymi wódą kolesiami w podkoszulkach i białych jeansach. Tyle, że to nie taki rodzaj eventu.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 14 mar 2010 13:47

prey pisze:Mój nowy podpis dedykowany jest fanom Recoil z kreski.
No to żeś się troszkę popisał....Ja pamiętam wiele ciekawych "życiorysów" z tamtego forum, niektórzy jeszcze od czasu do czasu tam coś napiszą. Innego miejsca w sieci za bardzo nie było, do czasu kiedy powstało świetne polskie forum Recoil, niestety zbyt długo nie pociągnęło. Ale był to bardzo specyficzny kącik, i co ważne administracja była lajtowa. Teraz ze świeczką można szukać niektórych nicków, zdaje się że wpadły w sieciową czarną dziurę. A to że niektórzy tam piszą o Recoil iż poznali dyskografię w 3 dni :lol: i niezbyt im się spodobała, to inna sprawa, a podciąganie wszystkich pod jedną kreskę to zwyczajnie zbrodnia.
I've been watching You...
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 46
Rejestracja: 24 kwie 2006 21:56

Post 08 sie 2010 23:00

Patrzcie jak się "ałtorytety" bawią. :D Krzychal to ciota. :lol: :lol:

http://img840.imageshack.us/img840/2423 ... tematk.png
Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes
Awatar użytkownika
walking
Posty: 1281
Rejestracja: 17 sty 2010 13:41

Post 08 sie 2010 23:11

ouch! aż przykro patrzeć ;@
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 09 sie 2010 15:53

lol
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 09 sie 2010 21:27

Raz, dwa, trzy, cztery, tak się bawią wyższe sfery. :P
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 09 sie 2010 23:32

Peter S pisze:Dziwne, że admin pozwala na używanie takich epitetów, jaki autorytet ma to forum ????? :!:
Rozśmieszyło mnie to. :D

Swoją drogą, przypomniałem sobie, że raz widziałem tam równie absurdalny temat o śmierci Fletchera. Niestety, nie zapisałem go, więc musicie mi wierzyć na słowo.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 31 sie 2010 22:32

Tak mi się właśnie przypomniało, że na kresce dostałam nawet pouczenie odnoście majtek, jakie powinnam ubrać na koncert DM ;( (szczegóły pomińmy)
To nie żart ;(
A u was co ? Nie ma ;(
Here's where the fun begins.
ODPOWIEDZ