2006-06-11 Inter-Bratislava Stadium, Bratislava, Slovakia

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 cze 2006 18:49

GGarbi pisze:Znajdzie się u kogoś kawałek placu by zostawić bezpiecznie auto z gratami ew. jakieś miejce godne polecenia? No i skąd ruszamy (byłem we Wrocku raz w życiu)...
Tutaj powinniscie dojechac. Tutaj na was bedziemy czekac z Wojciechem:

Obrazek
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
GGarbi
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2006 10:54
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: Mazovia/Ursus

Post 06 cze 2006 09:51

Dzięki za namiar. Decyzję, czy nocny PKP czy auto, pewnie podejmę w ostatniej chwili :/ , w każdym razie widzimy się pod wskazanym adresem. Małe pytanko, bo dawno nie przemieszczałem się za granicę - wystarczy sam dowód (również starego "książkowego" typu) ?
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 cze 2006 09:53

Tak, ja sam jade na dowodzie. W Czechach nie bylo problemu wiec i na Slowacji nie bedzie. A decyzje podejmijcie jak najszybciej czym jedziecie do Wrocka... do zobaczenia. PS. Wystarczy ci komorka Wojciecha czy chcesz jeszcze numer do mnie w razie czego? :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
GGarbi
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2006 10:54
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: Mazovia/Ursus

Post 06 cze 2006 10:10

Do Wojtka na razie wystarczy :) . Chyba raczej auto, bo większa "elastyczność" po - chciałem wpaść w drodze powrotnej w kilka miejsc. Do zobaczenia zatem!

PS. Co nie wyklucza oczywiście chęci wypicia pewnej ilości "Piasta", który jest dość trudny do kupienia na Mazovii :8
Awatar użytkownika
GGarbi
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2006 10:54
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: Mazovia/Ursus

Post 08 cze 2006 15:34

Szanowne Koleżeństwo - a może mały Afterek w stolicy Słowacji (jako rekompensata za jego brak po Warszawie..., co Ty na to Slick?) :8
Lokal na 3.000 osób, fiu fiu... :shock:
http://www.depechemode.sk/party/
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 cze 2006 17:23

Przykro mi ale odpada. :) Czytalem o slowenskim after party ale niestety za bardzo nam to koliduje z ow wyjazdem. Pzdr.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
GGarbi
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2006 10:54
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: Mazovia/Ursus

Post 08 cze 2006 17:26

;( jakoś przeżyję... może.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 cze 2006 17:30

After bedzie w busie ( :twisted: ) ale tez nie za mocny bo przeciez dzien pozniej nauka i praca. Nie zapominaj. :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 08 cze 2006 20:20

Jaka praca, poniedziałek święto narodowe, mam urlop, więc możemy dać czadu w busiku.
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 08 cze 2006 20:24

Mały problem, w busie jest radio z magnetofonem, u mnienia brak kaset, trzeba zorganizować kilka szt. by nie męczył nas kierowca 'ich troje'
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2006 07:14

No wiec aby pamiatki stalo sie zadosc, potrzebuje nicki/imiona (przyszlych) forumowiczow ktorzy z nami jechali. O identyfikacje prosze osoby podkreslone na czerwono. Przepraszam ale skleroza. (Choc po wczorajszym/dzisiejszym moze to byc chyba wybaczone). ;)

1. Znajomy z Warszawy :arrow: Ggarbi
2. Znajoma z Warszawy
3. Znajomi z Brzegu
4. Znajomi z Brzegu
5. Znajomi z Brzegu
6. Znajomi z Brzegu
7. Slick :arrow: slick
8. No ja :arrow: DEPMODEW

To tyle slowem wstepu. Rozpisze sie kiedy indziej. :/
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
lukaf
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2006 12:12

Post 12 cze 2006 13:58

Witam , Oto lista Brzeskich fanów. Z busa oczywiście.
1.Artur (Arvi) został z Bratysławie
2.Jolka została w Brzatysławie
3. Łukasz - lukaf - znaczy sie Ja
4 Magdalena - żona Łukasza

----------------

czekam na foty z wyprawy jeśli nie da się na forum to podaję adres . [email protected] . Dzięki za wyjazd. Od 8 siedzię w pracy i pije kawę ale warto było jechać. ps. pozdrowienia.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2006 14:25

No i swietnie. Zostaje jeszcze imie dziewczyny Ggarbiego. :D
A fotki jutro beda na forum. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 12 cze 2006 18:09

Dziewczyna GGarbiego to Ania

a pierwsze fotki już są, resztę zrobi slick bo ja nie mam siły

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 12 cze 2006 20:03

Piekne. :) Trzeba je bedzie pozniej troszke pomniejszyc do 640x480 bo rozsadzaja forum. :P

Jutro prosze sie spodziewac dluzszej obrazkowej historyjki. :twisted: Z "Constuction Time Again" włącznie. :> :lol:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
lukaf
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2006 12:12

Post 13 cze 2006 10:37

świetne foty , czekamy na więcej . Oto link do fotek z Bratysławy. Zdjecia nie sa mojego autorstwa!!!

http://dm.melzoch.com/
Awatar użytkownika
GGarbi
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2006 10:54
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: Mazovia/Ursus

Post 13 cze 2006 10:57

Witam! My również przyłączamy się do podziękowań za SUPER organizację wyjazdu (DZIĘKI SLICK i DEPMODEW :beer: !) oraz wszystkim współtowarzyszom tej wspaniałem eskapady. Od siebie mogę dodać, że byłem w lekkim szoku widząc na płycie stadionu stoiska z m.in piwem i DRINKAMI (sic!) :shock: , które można było nabywać w zasadzie bez ograniczeń, przed, w trakcie i po samym koncercie! Konieczne było tylko zakupienie (na osobnym stoisku, co usprawniało samą dystrybycję napojów) żetonu (zresztą super pamiątka, bo sygnowany literkami DM - więcej pewnie powie DEPMODEW, bo posiada ów) 1 szt kosztowała 50 Koron ( ok 5,50 PLN) i uprawniała do 0,5 l piwa, coli, Nestea, Red Bull'a itp. Pomimo tego publika była SUPER, choć mi osobiście trzeba było trochę czasu by "oswoić się" z rozlegającym się wokół językiem słowackim. Ale juz na samym koncercie nie było problemu - angielski dominował :fletch: . Słowo komentarza też do support'u SISTERS OF MERCY zagrał (wg mnie) bardzo dobrze. No a sam DM, cóż - David od połowy koncertu "ganiał" już tylko w spodniach ;) co świadczy, że było SUUUUUPERRR!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 13 cze 2006 18:39

Czesc pierwsza: "Intro #1"

Wyjazd z Wrocka po reszte zalogi do Brzegu
Obrazek

Stoleczna ekipa zwarta i gotowa... :D
Obrazek

Polowa ekipy brzeskiej juz byla z nami w bisiku :)
Obrazek

Po godzince spokojnej jazdy przez ziemie Opolszczyzny, zatrzymujemy sie przy ostatnim "bastionie" przed przekroczeniem granicy - Glucholazy :8 lub jak kto woli Ziegenhals. :P Szybka wymiana waluty i pamiatkowe fotencje. (Na pierwszym planie nasz driver). Pozdrawiamy... :papa:
Obrazek

W kupie...
Obrazek

...zdecydowanie razniej ;)
Obrazek

Po szybkiej odprawie przez znajomego celnika, ruszlismy w glab Czech. Slamazarne ciagniecie sie po kretych i waskich drogach...
Obrazek

... skutecznie rekompensowaly przepiekne widoczki. :)
Obrazek

Slonce dawalo sie we znaki. Bylo wiadome, ze pogoda musi dopisac. Indeed. :)
Obrazek

Wreszcie wyjazd z gor. Powoli bedziemy nabierac rozpedu...
Obrazek

Jedni spia... :D
Obrazek

... a inni zas czuwaja. ;)
Obrazek

No i wjazd na jakas pseudo autostradke. Na blacie predkosc zadowalajaca. :P
Obrazek

Co szef kuchni dzisiaj poleca? :>
Obrazek

Zupke chmielowa... :mrgreen:
Obrazek

Bedzie "git" :!: :D
Obrazek

Get your kicks, on Route 66.
Obrazek

Przy tej temperaturze to bez piwa ani rusz...
Obrazek

No i wreszcie przystanek. Tym razem ostatni w Czeskiej Republice. Postoj na stacji na dokupienie zapasow oraz rozprostowanie kosci...
Obrazek

My tu gadu gadu...
Obrazek

.. ale powoli...
Obrazek

... czas sie zbierac...
Obrazek

... w dalsza droge. Jeszcze troche przed nami.
Obrazek

I dojezdzamy do granicy CZ-SK. Kolejka niewyobrazalna. :shock:
Obrazek

Po krotkim rozeznaniu i pozaczepianiu przez Wojtka przydroznych aut, dowiadujemy sie, ze wiekszosc ludzi jedzie tam gdzie my. :8
Obrazek

Juz za momencik...
Obrazek

... juz za chwileczke. Ktorka odprawa w jednym zdaniu: Wy na depese? Jo! :D (Celnik byl niestety fanem Metaliki ale mimo wszystko problemow na przejsciu nie bylo). ;)
Obrazek

I juz Slowacja. Teraz przed nami tylko Bratyslawa... Ale krociutki postoj musi byc na wykup wjazdu na autostradke. Przy okazji zauwazylem, ze "nasi tu sa". :D :D :8 A myslalem, ze tylko ja bede mial taki tiszert. :P
Obrazek

Juz mielismy wyjezdzac z parkingu ale chlopcy postanowili sie pobawic w nagrywanie swojego "Construction Time Again". :lol: Brakowalo jeszcze jakiejs rurki i "Pipeline" mamy jak znalazl. ;)
Obrazek

I juz w stolicy. Ustawieni w kolejce nie tyle po piwo co po jakies jedzonko. Niestety brak. :/ Samym piwskiem sie czlowiek nie naje. Poltorej godziny zeszlo na poszukiwaniu wokol stadionu jakiejs strawy. W koncu sie udalo. :)
Obrazek

No i stadion. Musielismy oddac wszystkie napoje ktore mielismy w plecakach. Najbardziej zal bylo dwoch kufelkow ktore Wojciech "pozyczyl" na czas koncertu z brzydroznego baru. ;) :D
Obrazek

FUJIIIII... :P
Obrazek

Czesc druga relacji dzisiaj poznym wieczorem. A tymczasem jeszcze pamiatkowa foteczka.

DEVOTEES :nlmda: :fletch: ;) Hope you all enjoy!
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 13 cze 2006 19:20

Kurcze Slick Fantastyczna Lektura, nawet niewiedziałem że było tak fajnie, czekam na więcej :)
MontanaDM

Post 13 cze 2006 19:29

Fajnie się czytało i fajne fotki. Czekam na drugą część tej fotohistorii. Mam nadzieje że w drugiej części będą zdjęcia relacjonujące koncert.