2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Re: Warszawa 23 maj 2009 (lista obecności)

Post 27 lut 2009 17:11

No prosze, prosze... :8
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 27 lut 2009 17:21

A gdzie żona? Jej nie dane widzieć show? :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 27 lut 2009 17:32

Dane, dane :8

zabieram ja ze sobą bedzie pretekst by się odwdzieczyła i mężusiowi kupiła SOTU DELUX :angel: :twisted: :angel:
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 27 lut 2009 19:19

dobry układ :fletch:
astiz

Post 27 lut 2009 19:44

Koncert śni już mi się po nocach, nie mogę się doczekać...
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 13 mar 2009 09:29

w tym tyg. przypadkowo wyjąłem bilet na koncert i co się okazało? był wydrukowany na odwrocie tz. tam gdzie jest regulamin byly wszystkie nadruki ze Depeche Mode ze w maju i takie tam a ta strona gdzie to powinno być całkiem pusta jest na moim bilecie
napisalem o co chodzi do ticketpro i mam isc do empiku i mają mi to przedrukować
tak myśle ze niezły fuks ze teraz sie pokapowalem i da sie do odkręcić a nie przy bramce jakbym uslyszał ze pan nie wejdzie bo ten bilet jest nie taki jak trzeba :)
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
Guest
Posty: 18
Rejestracja: 22 lip 2008 12:44
Ulubiony utwór: NLMDA
Lokalizacja: ...z drugiej strony lustra...

Post 15 mar 2009 12:03

Dzieki za info. Bilety mam od grudnia i jakos im sie specjalnie nie przygladalam, ale dzis sprawdzilam i odkrylam, iz jeden jest dziwnie wydrukowany. Przy najblizszej okazji dam do sprawdzenia. Poza tym jeden bilet mam wolny, gdyz nie zanosi sie, aby moj towarzysz mogl isc (przynajmniej na dzien dzisiejszy). Moze znalazlby sie opiekun dla nas? Bilety byly prezentem, wiec bez zadnej oplaty (co najwyzej za cene ochrony przed ewentualnym zadeptaniem) ;)
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 mar 2009 17:19

Supportem dla DM w Warszawie ma być zespół Motor (również z Mute Records) :roll: Niezbyt strawna muzyka :co:

To oczywiście już pewna i oficjalna informacja.
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 23 mar 2009 16:47

d2t6 pisze:w tym tyg. przypadkowo wyjąłem bilet na koncert i co się okazało? był wydrukowany na odwrocie tz. tam gdzie jest regulamin byly wszystkie nadruki ze Depeche Mode ze w maju i takie tam a ta strona gdzie to powinno być całkiem pusta jest na moim bilecie
napisalem o co chodzi do ticketpro i mam isc do empiku i mają mi to przedrukować
tak myśle ze niezły fuks ze teraz sie pokapowalem i da sie do odkręcić a nie przy bramce jakbym uslyszał ze pan nie wejdzie bo ten bilet jest nie taki jak trzeba :)
Moje bileciki są w jak najlepszej kondycji :D :D :D

http://img8.imageshack.us/img8/1280/20090321548.jpg
Awatar użytkownika
DT
Posty: 1267
Rejestracja: 18 lut 2005 06:50
Lokalizacja: The Middle of Nowhere

Post 23 mar 2009 18:33

fakt wyglądają ok
szkoda ze moj jest wydrukowany odwrotnie :x musze jeszcze to załatwic :twisted:
a jak bylem z kumplem w tym samym empiku i on kupowal sobie bilet na DM to zauwazylem od razu ze mój jest jakiś ,,inny" facet w kasie zapytal nawet jakto inny? ale nie mialem go przy sobie i stwierdzilem ze sam nie wiem dlaczego wydaje mi sie ze mój jest zle wydrukowany
potem okazalo sie ze mialem racje
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 27 kwie 2009 18:50

Na Eventim wrzucane są co jakieś czas małe pule biletów, więc jak ktoś nie ma, to może uda mu się upolować! To zapewne ostatnia szansa.

http://www.eventim.pl/portal/pl/muzyka/ ... mance.html - należy skorzystać z opcji "Zamawianie z mapy obiektu". Płatność tylko kartą kredytową.
Jari

Post 15 maja 2009 23:43

Wszystko wskazuje na to, że Warszawa także odwołana i tour wystartuje na nowo 30 maja 2009 w Londynie. W tej chwili trwaja rozmowy i ostateczne oświadczenie ma być wydane około wtorku/środy ale póki co większość ekipy skłania się do rozpoczęcia trasy od Londynu. Info jak najbardziej seryjne pozyskane z kręgów zbliżonych do... - źródła zdradzić nie mogę, ale to ta sama osoba, która dała mi setlisty na ten tour a te się sprawdziły póki co... :x :( :roll: Jedyny czynnik mogący zaważyć na zagraniu Wawki to całkowicie wyprzedany koncert jako jeden z pierwszych jak nie jedyny na trasie. Tu mają nadal dylemat.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 16 maja 2009 00:12

No ładnie. A ja własnie miałem w tygodniu jechać i kupić bilety po 220 zł. Jeżeli kupie a koncert odwołają to będe w dupie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 16 maja 2009 00:30

Wydaje mi się, że koncert byłby przełożony. Bilety chyba nie stracą tak po prostu wartości? :P
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 16 maja 2009 00:33

Jeśli tak się stanie ... no coż szkoda mi tych którzy mieli okazje zobaczyć DM "na żywo" poraz pierwszy i bardzo na to czekali , więc powtorze .... no cóż ....


p.s.

... ja i tak wierze , że trasa ruszy od Warszawy :tak: (jak sie myle to zostawie bilet takim jakim jest , ot tak na pamiątke)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 16 maja 2009 01:19

Nie ma się co martwić o pieniądze - jeśli koncert przestawią to bilety będą dalej ważne. Jeśli odwołają to chyba logiczne, że powinni zwrócić kasę.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 16 maja 2009 10:15

slick pisze:Nie ma się co martwić o pieniądze - jeśli koncert przestawią to bilety będą dalej ważne. Jeśli odwołają to chyba logiczne, że powinni zwrócić kasę.
Problem w tym, że zwrócą mi 175 a nie 220, w tym rzecz.
Z resztą mam wydatki na koncerty, które odbęda się w terminie.
Nawet jeżeli koncert zostanie przełożony to wiele osób odda bilet (wiele sie na to składa) i wtedy kupie bez problemu. No ale nie chce być samolubem, mam nadzieje, że wystartują od Wawy.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 16 maja 2009 10:40

Mnie najbardziej bedzie bawic, jak jednak odwolaja koncert - osoby, ktore poplacily 500 czy 700 zlotych za bilet, a dostana zwrotu 175 :rotfl: (@Hien, bez obrazy, u ciebie roznica miedzy tym, za ile kupiles bilet, a jego regularna cena nie jest az tak ogromna).
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 16 maja 2009 12:02

olz pisze:(@Hien, bez obrazy, u ciebie roznica miedzy tym, za ile kupiles bilet, a jego regularna cena nie jest az tak ogromna).
Tyle, że ja miałem/mam (sam qwa już nie wiem) kupić hurtowo większą ilość tych biletów więc to już inna jazda. Poza tym niektórzy sypnęli kasą a mają w planach tylko DM. Ja kalendarz koncertowy mam tak zapchany, że niedługo zaczną mi te eventy nachodzić na siebie a kasy nie ma :(

BTW rozważań na teamt choroby Gahana. Mysle ,że to nie ma nic wspólnego z dragami, facet ma ostrą neverending srake, widać jednak Izrael potrafi, jak nie bezpośrednio to z przyczajki. A z kupą w gaciach nie wystąpi.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 16 maja 2009 12:09

Gahan na 100% jest czysty i faktycznie się osrał chłopak pięknie... Odwołanie trasy to decyzja managementu i lekarzy a wynika z tego, że jego organizm jest maksymalnie odwodniony. Przywrócenie go do stanu używalności to kwestia kilku dni, wielu kroplówek, witamin itp. Ale czym innym jest przywrócenie do stanu używalności, a czym innym jeszcze odpoczynek i tego chce management. Tydzień na dojście do siebie i tydzień na odpoczynek: basenik, siłownia, plaża, telewizorek i gazetka... Tyle na razie wiem od mego kolezki co to już z nimi jest na 4 live tour jako jeden z techników a więc można przyjąć, że to w miarę dobre źródło informacji. Prawdą jest też, że In Sympathy miało być zamienione z Policy Of Truth z prozaicznego powodu: osłabiało setlistę, nie wywoływało jakiegoś entuzjazmu i zespół niekoniecznie chciał to grać live - były pewne kłopoty natury czysto technicznej. No nic, pozostaje nam czekać na final statement od Kesslera.
ODPOWIEDZ