Dzisiaj jest 22 lut 2018 03:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Następna
Autor Wiadomość
Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Stripped
Odnośnie oświadczenie DM - proszę mi wybaczyć: PIER*DOL*ENIE. Skończeni idioci. Nie ma się czym podniecać to tylko czysta formalnośc z ich strony. Jak by dobrze zakombinowali to Wawkę z palcem w dupie by zagrali. Fajansiarze!

Master
Master

Ulubiony utwór: Poison Heart
stripped pisze:
... mimo wszystko chyba dla niektórych to lepiej żeby zespół przyjechał do nich a nie żeby musieli po Europie za nimi się uganiać.

w sumie ich jest mniej. łatwiej im jechac do Polski niz tysiącom z Polski. Po drugie to oni na tym zarabiają więc... widać na tym zarobku im nie zależało. 8 odwołanych, 20 dodanych koncertów tak czy owak i tak wyjdą na swoje.

Chyba że na trasie znów coś rypnie. Ale to juz inna bajka.

stripped pisze:
crxlaguna pisze:
nadal chcielibyście oglądać koncert DM na pastwisku? nie ma gdzie w Polsce koncertować dlatego zapraszają gdzie indziej a wy nadal mówicie że was nie szanują

Kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza, niech tacy wrażliwi nagle nie będą ;) mimo wszystko chyba dla niektórych to lepiej żeby zespół przyjechał do nich a nie żeby musieli po Europie za nimi się uganiać.

Na większych pastwiskach będą grać w tym roku i jakoś im to nie przeszkadza... Najpierw zobacz wszystkie obiekty a potem pisz (to nie zawsze jest Olimpiastadion....).

Puppet
Puppet
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: wiele wiele wiele
to może dla ułatwienia pokaż mi gorszy obiekt,jakikolwiek,na tej trasie niż wsiowa Gwardia we wsiowej warszafce,nie wiem czyj to pomysł ale naprawdę lepiej by było aby ta osoba nigdy się za organizację koncertów nie zabierała,co do rozpiski jaką zrobiłeś to chyba jesteś jakiś nie za dobrze rozgarnięty,jasne że można wcisnąć termin koncertu gdziekolwiek aby odwalić i mieć święty spokój,może by się udało i to zrobić i zagrać w jakimś wiejskim parku,chyba nie wiesz ile trzeba zrobić w Polsce by zorganizować imprezę masową,nie da się na szybkiego tego zrobić,idź popytaj w urzędzie miasta,powiedz że chcesz zorganizować koncert dla 10000 ludzi,już ci się odechce organizacji,a ty byś chciał w kilka dni załatwić koncert DM,powiedz jeszcze gdzie byś chciał to zrobić?

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Oj joj joj! Narazie 28 postów i już 1 ostrzeżenie :8

Człowieku za długo siedzę w tym wszystkim żeby widzieć gdzie jest ściema i kit a gdzie logika i prawdziwa chęć grania i tworzenia. Szczają ci po oczach i mówisz że deszcz pada - twoja wola ale o robieniu tras koncertowych i ich logistyce wiesz niewiele. W samej Warszawie jest przynajmniej kilka miejsc gdzie można zrobic koncert o dowlolnej porze dnia i nocy: Służewiec, Bemowo, Gwardia, Stadion Polonii Warszawa. Koncerty open można grać w naszej strefie klimatycznej do końca września a firmy organizujące koncerty mają na wiele tematów ryczałty i ułatwione procedury rozpatrywania wniosków w zamian za koncerty robione dla miasta. I proponuję trszokę bardziej skupić się na geografii - zapoznaj się z odległościami, położeniem niektórych więszych miast, zobacz rozkłady lotów. Wszystko było do zrobienia, zrobiono nic. I dalej nie chce mi się z Tobą dyskutować boś dyskusji nie godzien przemiły aczkolwiek powstały chyba w wyniku błedu statystycznego człeku. :8

ps: Złagodziłem swoją wypowiedź coby nie było żem mściwy.

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Bedzie buba???? :shock:

Spanish Taster
Spanish Taster

Ulubiony utwór: Behind The Wheel
beda sie lac :bouncy: :dance: :tak: :F

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Jari, ale tak dalece idące wycieczki personalne to jednak gwoli sprawiedliwości można by sobie odpuścić, nie uważasz?
Laguna, dostałeś osta, ale nie pohamowałeś również...

Pociagnijcie to dalej, a wszystkie posty polecą moi drodzy.

Master
Master
Awatar użytkownika

No to nie pozostaje nam nic innego jak otworzyć agencję artystyczną devotees. I wykorzystać doświadczenie Jariego. Nikt nie będzie nam już marudził. Sami zorganizujemy sobie koncerty. Rajcarzu kasuj posty od tego pierwszego, nie porządanego.

Personal Jesus
Personal Jesus

crxlaguna pisze:
pokaż mi gorszy obiekt,jakikolwiek,na tej trasie niż wsiowa Gwardia we wsiowej warszafce

a może macie tam we Wrocku lepsze obiekty, co? Może tam pomieścimy większą publikę? :lol: i nie wsiowej warszafce bo ma o 1077619 mieszkańców więcej niż MIASTO Wrocław :lol:

crxlaguna pisze:
może by się udało i to zrobić i zagrać w jakimś wiejskim parku

a może we Wrocku? :lol:

crxlaguna pisze:
powiedz jeszcze gdzie byś chciał to zrobić?

ja proponuję Wrocław.. ;((((((((

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Surrender
Nati pisze:
Oj joj joj! Narazie 28 postów i już 1 ostrzeżenie :8
Nie przebiera w słowach, ale uczciwie trza stwierdzić, że jego przeciwnik też nie pozostaje dłużny. ;)
W ogóle temat zamienia się powoli w bluzgator. ;(

Złagodziłem swoją wypowiedź coby nie było żem mściwy. Ale nie kasujcie wypowiedzi.

Co do organizacji - Jari nie jest agencją koncertową, Jari też jest skazany na działalność agencji koncertowych zarówno jak chce iść na koncert jak i zagrać koncert także cierpię podówjnie co ni eprzeszkadza mi ich bronić jesli jest taka potrzeba. To wszystko było do zorganizowania gdyby ćwokom z DM chciało się ruszych ich chorowite dupska.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Everything Counts
crxlaguna pisze:
wsiowej warszafce

Wsiowi to sa co najwyzej warszawiacy (co zreszta w tym temacie juz udowodnili) jak juz takie glupoty pieprzysz. Od samego miasta to wara bo to ma swoj klimat. Skoro jest wsiowa to widocznie w zle miejsca zagladales.

Ludzie też nie są wsiowi czego dowodem jest moja małżonka :o A wsiowy co najwyżej jest koleżka od 28 postów i jednego ostrzeżenia. A jakby co to zapraszam: weź lagie i chodź na Pragie...

O cholera jakiś Master mi wleciał w profilu to chyba jednak zapodam avatar na tę okoliczność...

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ja jestem z warszawskiej Pragi - wychowałam się Stalowa później Szmulki. Nadal "Ktoś"*coś ma do ludzi ze stolicy :twisted:

*crxlaguna

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Secret to the End
Co do tego oświadczenia lepiej późno niż wcale. A co do koncertu ,może przyjadą na wiosne.

Dla mnie to się mogą wcale nie pojawiać - przeżyję...

Spanish Taster
Spanish Taster

Ulubiony utwór: Behind The Wheel
a propos wsi:
wezcie i zorganizujcie ustawke :twisted: niech sie wsiury ze wszystkich wsiurskich wsiurstw wywsiurstwuja i bedzie wsiowo jak cholera, skoro np takie NY w stanach to wies to co my tu wsiurskie polaczki mozemy se powsioczyc :?:
sam zaloze jeskies wsiurskie lacie do kopania wsiurkowych zadkow ;(
nie ma to jak wsiur wsiurowi przygaduje :lol:
koniec o wsiurach wszak to kazdy z nas :lol:

Master
Master

Ulubiony utwór: Poison Heart
prey pisze:
No to nie pozostaje nam nic innego jak otworzyć agencję artystyczną devotees. I wykorzystać doświadczenie Jariego. Nikt nie będzie nam już marudził. Sami zorganizujemy sobie koncerty. Rajcarzu kasuj posty od tego pierwszego, nie porządanego.

ooo super! zwerbuje Wam jako pierwsze gwiazdy kilka cygańskich dzieciaków z wrocławskich tramwajów które wkurzają pasażerów brzękoleniem na harmonii, albo tą grupe starszych z gitarami z wrocławskiego rynku co łaża od lokalu z parasolami do lokalu i trują dupę.

@ The Darkest Star - również obstaję za Wrocławiem. Przynajmniej czas i koszty na dojazd odpadną, no i my tutaj cchemy być pępkiem wszechświata ;) pasuje to z pompatycznym tytułem albumu i trasy naszego Dipesz Mołd.

@ all - tak zmieniacie avatory że cieżko się połapać na 1 rzut oka kto tu jest kim :-DDD

@ rafal_74 - chętnie wybiorę się z Toba na żniwa. Jak wieśniok z wieśniokiem ;) hehehehehe. Po skrzynce piwa na łepka, kosy w dłoń i powstanie kościuszkowskie nam się równać nie może :-DDD

Mnie oświadczenie Depeche Mode zadowala. Ale pod tym względem iż uznaję w tym dostrzeżenie i pokłon w kierunku fanów, co nie wiążę się z efektami rzecz jasna (mam na myśli koncert) ale zarazem oznacza, że (aczkolwiek to powierzchowne ale jednak jest!) biorą te kraje ( m.in. nas) pod uwagę, nie chcą palić za sobą mostów i jest duże pradopodobieństwo o ile da radę się w tych krajach na tej trasie pojawić.

Cóż jeśli patrzeć na to na zasadach dumy to każda ze stron (dM vs polscy fani) jedni na drugich mogą się wypiać, lub jedni za drugimi podążyć. Ale to już kwestia upodobań (czyt. kompromisów).

p.s. staram się być w tym wszystkim rozsądny. Komentuje jak myślę i staram się bezemocjonalnie na spokojnie wyciągać przyczyny, przebieg i skutki oraz zachować cierpliwość. A sądzę ze jak widać nie w 2009 a zapewne w 2010 odwiedzą PL.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]