Dzisiaj jest 21 kwie 2018 11:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
Dla Slicka to te zespoły są pewnie /cenzura/ z definicji więc nie ma co dyskutować.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Everything Counts
Red Hot to frajerzy w trampkach na gitarkach a Popa znam (i lubie) kawalek Get The Money.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

wiedziałem :D
Myślałem tylko, że będą "pasywne geje" :lol:

Master
Master

Czasem to ja się zastanawiam co robię ze slickiem na forum tego samego zespołu. ;)

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

You are his biatch?

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Everything Counts
Jak przystalo na forum - wypowiadam tylko swoje zdanie. Mam do tego prawo jak kazdy z Was a przy okazji lubie prowokowac dyskusje...
(BTW... offtopujecie)...

Pimpf
Pimpf
Awatar użytkownika

Rany,ale jazgot się zrobił :lol:
Tak szczerze,to kolega slick najwyrazniej się czepia.
Ja się pytam po raz kolejy: co z tego,że był naćpany,co z tego,że się pocił(miliony lasek pociło się w tym samym czasie co Gahan ;) ).
Czy Dave wcześniej,kiedy był clean,nie udowodnił,ze jest mistrzem w tym co robi?
Więc o co ten cały cyrk?chyba się pogubiłam,bo wciąż twierdzę,że muza jest po to by się nią cieszyć,a nie doszukiwać się w słuchanym czy oglądanym kawałku błędów typu fałsz,pot czy inne jakieś tam pierdoły.
Bez kitu,zgubiłam się :lol:

Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Stripped
No koleżanko, żeby to chodziło tylko o pot czy fałsz, facet ledwo śpiewał a właściwie harczał te numery na scenie i przedstawiał sobą obraz nędzy i rozpaczy (wyobraź sobie np. narąbanego kumpla który w przypływie procentów we krwi stara się usilnie dowieść że śpiewać każdy może :8 )

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Różnie się na to patrzy. Jak dla mnie Devotional Tour to jedyna trasa, na której (chociaż częściowo) nie byli maszynami.

stripped pisze:
No koleżanko, żeby to chodziło tylko o pot czy fałsz, facet ledwo śpiewał a właściwie harczał te numery na scenie i przedstawiał sobą obraz nędzy i rozpaczy (wyobraź sobie np. narąbanego kumpla który w przypływie procentów we krwi stara się usilnie dowieść że śpiewać każdy może :8 )

Koncert to głównie emocje, różne: wesołe, smutne, nostalgia, dziki szał... cokolwiek... Ale emocje, a tych na tej trasie był najwięcej. Obecne widowiska DM to poprawnie odegrany wykon według zaprogramowanego scenariusza bez cienia miejsca na improwizację, spontan, cokolwiek. Nuda! Koncert to też dramaturgia, a tej na Devotional było najwięcej w historii tego bandu. Koncert to wreszcie popis wokalny, instrumentalny, muzyczny... Na tej trasie Gahan niejednokrotnie śpiewał tak jak powinien to robić a z jakiś przyczyn tego nie robił... Ktoś ma mu za złe położenie jakieś piosenki? Proponuję posłuchać zdaje się Zurich 98 'Singles Tour'... Tu się może dopiero mocno rozczarować... Zdecydowanie wolę naćpanego i najebanego Gahana w jezusowych pozach niż wychuchanego wymoczka z nażelowanym łbem jakim był w latach 80-tych i jakim jest teraz...

Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

Może to i prawda Jari że dziś ich występy nie są już takie "real" ale gdybym poszedł na taki koncert '94 nie wiem czy nie wyszedłbym zdołowany i z myślą "fajne chłopaki, szkoda tylko że lada chwila wokalista przedawkuje i będzie po zespole". Albo trafiłbym na jakiś wybitnie żenujący popis Gahana w stylu oplucie fana czy niezbyt udany skok w publikę i lekko bym się zawiódł. No ale 50/50, były też i udane koncerty na pewno, choćby ten z DVD i takie pozytywne momenty jak gdy Dave bierze aparat od fana i zaczyna cykać zdjęcia tłumu.

Pimpf
Pimpf
Awatar użytkownika

Jari pisze:
Koncert to głównie emocje, różne: wesołe, smutne, nostalgia, dziki szał... cokolwiek... Ale emocje, a tych na tej trasie był najwięcej. Obecne widowiska DM to poprawnie odegrany wykon według zaprogramowanego scenariusza bez cienia miejsca na improwizację, spontan, cokolwiek. Nuda! Koncert to też dramaturgia, a tej na Devotional było najwięcej w historii tego bandu. Koncert to wreszcie popis wokalny, instrumentalny, muzyczny... Na tej trasie Gahan niejednokrotnie śpiewał tak jak powinien to robić a z jakiś przyczyn tego nie robił... Ktoś ma mu za złe położenie jakieś piosenki? Proponuję posłuchać zdaje się Zurich 98 'Singles Tour'... Tu się może dopiero mocno rozczarować... Zdecydowanie wolę naćpanego i najebanego Gahana w jezusowych pozach niż wychuchanego wymoczka z nażelowanym łbem jakim był w latach 80-tych i jakim jest teraz...

Zasłużone brawa dla tego Pana :)

stripped pisze:
No ale 50/50, były też i udane koncerty na pewno, choćby ten z DVD i takie pozytywne momenty jak gdy Dave bierze aparat od fana i zaczyna cykać zdjęcia tłumu.

To musiało być więcej tych dobrych koncertów, bo DVD to zlepek kilku przedstawień...

Pimpf
Pimpf
Awatar użytkownika

Jak dla mnie koncerty obecne są dość dziwne i przyznam szczerze,że chwilami nie jestem w stanie ani słuchać ani patrzeć... :/
Tak czy siak mają chłopaki swoje lepsze i gorsze momenty,ale to wciąż ONI i za to ich kochamy :)

Prócz aparatu była też laska na scenie (raczej często się nie zdarza),której Dave pomógł wdrapać się na scenę.

Spanish Taster
Spanish Taster
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: In Your Room
A ja cenię sobie kilka bootów z 94 o wiele bardziej niż dvd. Były wpadki, ale wykonania ( także wokalne ) niektórych numerów są niedoścignione do dzisiaj. Także to jak DG wtedy się ruszał na scenie.
Od 98 to już zaczęła się apatia i mniej lub bardziej udane przypływy adrenaliny.

Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

Jari pisze:
stripped pisze:
No ale 50/50, były też i udane koncerty na pewno, choćby ten z DVD i takie pozytywne momenty jak gdy Dave bierze aparat od fana i zaczyna cykać zdjęcia tłumu.

To musiało być więcej tych dobrych koncertów, bo DVD to zlepek kilku przedstawień...

Kilku przedstawień z '93 r. z Devotional Tour. Podejrzewam że te najgorsze momenty to już Exotic Tour '94.

No ale ok, przeglądając różne wideo koncertowe '94 widzę że niekoniecznie musiało być tak źle jak to opisałem, pardon.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Exotic jest akurat najgorzej udokumentowaną częścią tej trasy, trudno wyciągać wnioski na podstawie dosyć średniej jakości bootlegów.
Setlist był za to całkiem niezły, nie dość, że Clean to jeszcze Waiting z Gorem na wokalu (i murzynkami wyjącymi w tle).

Master
Master
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: When The Body Speaks
Najbardziej żywa i emocjonująca trasa tego zespołu. Ostatnio oglądałem parę bootlegów i... no, no, popis wokalny Gahana robi naprawdę potężne wrażenie. Świetnie wyszły zwłaszcza piosenki z SOFAD (Mercy In You, Judas, Condemnation, Rush) i Stripped. Szałowe koncerty, nawet jeśli Gahan i Gore byli kompletnie nietrzeźwi.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

A tak się zastanawiałem, co może w międzyczasie robić Melczet. Zajmować się ogródkiem? Uczyć się do sesji? Nie! Melczet oglądał bootlegi Depeche Mode :d

Master
Master
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: When The Body Speaks
Sesja swoją drogą - we wtorek ostatni egzamin, nie powinno być problemów. Ogródek żyje, przez ostatnie tygodnie wzbogacił się o parę okazów (azalia, nagietki, bazylia), a parę innych czeka na posadzenie. Zresztą, bardziej wzbogacił się parapet - ostatnio z każdej możliwej okazji dostaję od rodziców kwiatki (pelargonie), nie mam ich już gdzie stawiać. Spokój, cisza, można oglądać bootlegi z Devo i Exotica. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]